سرویس اشتراک خودرویی مرسدس بنز

به قلم
|
|
سرویس اشتراک خودرویی مرسدس بنز

پیرو انتشار جزئیات ابتدایی در ماه‌های گذشته مرسدس بنز به‌صورت رسمی سرویس اشتراک پایلوت خود در آمریکا را معرفی کرد. این سرویس که در فیلادلفیا و نشویل در دسترس است سه نوع سرویس با نام‌های سیگنیچر، رزرو و پریمیر را شامل می‌شود.
مرسدس به‌طور تعجب‌آوری درباره انتشار اطلاعات خساست به خرج داده اما دلیل این کار مشخص است زیرا سرویس اشتراکی این برند در هر شهر کمی متفاوت می‌باشد.

برنامه سیگنیچر اجاره خودرو با راننده در نشویل هزینه ماهانه 1095 دلاری داشته و مشترک این برنامه خواهد توانست به خودروهای متنوعی شامل مدل‌های سدان، کوپه و کانورتیبل C 300، GLA 45، GLC 300 و GLC 300 کوپه و SLC 300 رودستر دسترسی داشته باشد.

اما برنامه رزرو هزینه ماهانه 1595 دلاری داشته اما با سفارش آن می‌توان به خودروهای لوکس‌تری همچون C43 سدان و کوپه، E300 سدان، E400 کوپه و استیشن، GLC 43، GLE 350 و SLC 43 دست یافت.
مصرف‌کنندگانی که می‌خواهند پشت فرمان S کلاس بنشینند خوش‌شانس نیستند زیرا برنامه پریمیر در این شهر عرضه نمی‌شود.

اجاره خودرو

اما سرویس رزرو اجاره خودرو بدون راننده در فیلادلفیا هزینه ماهانه 1595 دلاری داشته ولی مشتریان این شهر نمی‌توانند خودروی SLC 43 را انتخاب کنند اما به مدل‌های سدان و کانورتیبل E400 دسترسی خواهند داشت.

مرسدس بنز سرویس پریمیر را در فیلادلفیا عرضه می‌کند. این سرویس هزینه ماهانه 2995 دلاری داشته و شامل خودروهای لوکس و پرفورمنسی همچون C63 S سدان و کوپه، E63 S سدان، S 560، GLE 63 S، GLE 63 S کوپه، GLS 550، G 550 و SL 550 می‌باشد.

مصرف‌کنندگانی که به این برنامه علاقه دارند باید در ابتدا هزینه فعال‌سازی 495 دلاری را پرداخت کرده، حداقل 21 سال سن داشته باشند و البته سابقه رانندگی آن‌ها قابل‌ قبول باشد. شایان ذکر است مصرف‌کنندگان نمی‌توانند در خودروها سیگار کشیده و حیوانات خانگی خود را تنها با قفس‌های مخصوص می‌توانند حمل کنند.

این برنامه کمی گران‌قیمت است اما بدون محدودیت کارکرد و بیمه است. کاربران همچنین می‌توانند مستخدمی داشته باشند که خودروها را تمیز کرده و بنزین زده و کارهای این‌چنینی را انجام دهد. مرسدس همچنین تمامی سرویس‌های نگهداری و تعمیرات خودرو را انجام خواهد داد.

0 / 5. 0

ممکن است به این مطالب نیز علاقه مند باشید
مزیت های اجاره خودرو
به قلم
|

وقتی صحبت از سفر می‌شود، برخی از مردم ترجیح می‌دهند با هواپیما سفر کنند. برخی دیگر سفرهای زمینی را دوست دارند و ترجیح می‌دهند با اتوبوس و یا قطار سفر کنند. عده‌ای دیگر از مردم سفر با خودرو شخصی را...

اجاره ماشین در اراک
به قلم
|

اجاره ماشین در اراک نمایندگی رنت کنیم در شهر اراک غیر فعال می باشد و در صورت نیاز، می توانید خودرو را از نمایندگی تهران رزرو کنید و در شهر اراک تحویل بگیرید. توجه داشته باشید رزرو خودرو از تهران...

کروز کنترل
به قلم
|

کروز کنترل (Cruise Control) سیستم نگهدارنده‌ی سرعت خودرو است که به راننده اجازه‌ کنترل سرعت در یک وضعیت ثابت را می‌دهد. نحوه‌ی کارکرد این سیستم به این صورت است که میزان هوای ورودی را کنترل می‌کند تا سرعت مهار شود....