مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش​

باتوجه‌به کشور محل اقامت مشتری، مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش متغیر است. مدارک برای این که فرایند اجاره خودرو راحت و مطمئن باشد دریافت می‌شود. مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش شامل موارد زیر است:

 • کارت شناسایی معتبر: ارائه کپی کارت ملی یا گذرنامه برای اثبات هویت اجاره‌کننده خودرو ضروری است.
 • گواهینامه رانندگی معتبر: گواهینامه رانندگی باید معتبر و به‌نام اجاره‌کننده باشد. اگر قصد دارید در جزیره کیش با اتومبیل اجاره‌ای رانندگی کنید، باید گواهینامه‌ای که در ایران معتبر باشد داشته باشید؛ یعنی گواهینامه ایرانی یا بین‌المللی با حداقل اعتبار 6 ماه.
 • وثیقه یا ضمانتنامه: مجموعه رنت کنیم سرویس اجاره خودرو در کیش را به‌صورت بدون راننده ارائه می‌دهد. بنابراین مبلغی به‌عنوان ودیعه ضمانت نقدی یا چک وثیقه از مشتری دریافت می‌شود تا ضمانتی برای عودت خودرو و بدون هیچ آسیبی باشد. این مبلغ بلافاصله پس از عودت ماشین به مشتری بازگردانده می‌شود و تنها 500 هزار تومان بعد از استعلام خلافی ظرف 30 روز آتی به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • بیمه: تمامی خودروهای مجموعه رنت کنیم به‌صورت پیش‌فرض با بیمه پایه رایگان اجاره داده می‌شوند. این بیمه حداقل هزینه خسارات تصادف را پوشش داده و همچنین شامل بیمه شخص ثالت نیز است.
 • تأییدیه سن: اجاره‌کننده باید حداقل 19 سال سن داشته باشد.

قبل از اجاره خودرو در کیش، توصیه می‌شود به دقت شرایط و قوانین شرکت اجاره خودرو رنت کنیم را بررسی کنید و از همه مدارک و شرایط لازم اطمینان حاصل فرمایید تا فرایند کرایه ماشین بدون هیچ شبهه‌ای انجام شود.

مدارک لازم کرایه ماشین در کیش

مدارک لازم کرایه ماشین در کیش باتوجه‌به ملیت و مکان تحویل خودرو متغیر است. شرکت رنت کنیم در ایران جز اولین شرکت‌های اجاره خودرو در کیش به شمار می‌آید که با قیمت‌های مناسب و شرایط آسان به گردشگران خدمات ارائه می‌کند. شما می‌توانید به‌صورت تلفنی و طی ساعات کاری 9 صبح الی 23 شب با همکاران پشتیبانی ارتباط برقرار کنید و خودرو مورد نظرتان را باتوجه‌به نیاز و بودجه خود اجاره کنید.

مدارک لازم برای توریست‌ها

 1. حداقل سن 19 سال
 2. تصویر پاسپورت معتبر
 3. گواهی‌نامه بین‌المللی با حداقل اعتبار 6 ماه
 4. واریز پیش‌پرداخت و مبلغ دپوزیت
 5. ارائه اصل پاسپورت برای اجاره خودروهای خارجی یا پرداخت مبلغ اضافی معادل دیپوزیت

مدارک لازم برای ایرانیان

  1. حداقل 19 سال سن
  2. ارسال عکس کارت ملی
  3. تصویر گواهی‌نامه با حداقل اعتبار 6 ماه
  4. گواهی اشتغال به کار
  5. واریز پیش‌پرداخت و مبلغ دپوزیت
  6. ارائه یک فقره چک و سفته به ارزش خودرو

مدارک لازم برای تحویل خودرو در فرودگاه

مشتریان باید برای تحویل خودرو در فرودگاه کیش باتوجه‌به ملیت خود یک کدام از مدارک ذکر شده در بالا را برای کارشناسان ما ارسال نمایند. همچنین ارائه اطلاعات و بلیط پرواز نیز برای تحویل خودرو در فرودگاه کیش لازم است. پس از ارسال تمامی مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش طبق لیست، کارشناس ترانسفر خودرو در سالن ورودی فرودگاه به استقبال مشتری آمده و خودرو را در پارکینگ فرودگاه به او تحویل می‌دهد.

شرایط و قوانین اجاره خودرو در کیش

 • حداقل مدت زمان برای اجاره خودرو در کیش 2 روز با قابلیت تمدید مجدد است.
 • هزینه ترانسفر خودرو برای تحویل و عودت در هر لوکیشنی از جزیره کیش کاملا رایگان است.
 • محدودیت کیلومتر خودروها در کیش باتوجه‌به برند و مدل ماشین روزانه 100 تا 200 کیلومتر است.
 • اجاره خودرو در کیش از رنت کنیم به‌صورت بدون راننده ارائه می‌شود.
 • توصیه می‌شود به‌منظور اطمینان از خالی بودن رزرو ماشین مورد نظرتان چند روز زودتر از تاریخ مدنظر خود با کارشناسان ما تماس گرفته و فرایند اجاره خودرو را تکمیل کنید.
اجاره خودرو در کیش

نوع بیمه خودرو اجاره شده در کیش

اجاره خودرو در کیش با بیمه پایه رنت کنیم که حداقل نوع بیمه و تعهد مالی را پوشش می‌دهد ارائه می‌شود. این بیمه به‌صورت پیش‌فرض بر تمامی خودروها وجود دارد و حتما باید در نظر داشته باشید در بیمه پایه مسئولیت مالی تمامی خسارت و زیان‌ها بر عهده اجاره‌کننده خواهد بود.

 • امداد جاده‌ای گسترده (ERA)
 • تعهد ایمنی رنت کنیم (SSP)
 • پوشش کامل سرقت
 • بیمه شخص ثالث (ALI)
 • خسارت‌های جزئی (شیشه، لاستیک، بدنه)
 • حداقل معافیت افت قیمت
 • بیمه بدنه و حداقل مسئولیت (LDW)

ودیعه ضمانت نقدی کرایه ماشین در کیش

ودیعه ضمانت نقدی اجاره خودرو در کیش، یک تضمین مالی است که اجاره‌کننده به شرکت ما پرداخت می‌کند تا اطمینان حاصل شود در صورت بروز آسیب یا خسارت به خودرو، هزینه‌ها پوشش داده خواهند شد. این ودیعه پس از یکماه از عودت خودرو، بدون هیچ آسیبی، به طور کامل به اجاره‌کننده بازگردانده می‌شود. میزان ودیعه بسته به نوع خودرو متفاوت است و ممکن است از چند میلیون تا چند ده میلیون تومان متغیر باشد.

سوالات متداول

گواهینامه رانندگی+ کارت شناسایی معتبر+ واریز دیپوزیت تعیین شده+ مبلغ 500 هزار تومان به عنوان ودیعه خلافی که بعد از 25 روز کاری به شما عودت داده می شود.

تمامی خودروهای رنت کتیم دارای بیمه بدنه و شخص ثالث هستند. در صورت بروز تصادف؛ قسمتی از مبلغ خسارت برعهده مشتری و مابقی مبلغ برعهده بیمه است.

در صورتی که نقص موجود توسط مسافر ایجاد نشده باشد، نمایندگان ما خودرو را تعمیر می‌کنند و در صورتی که این امکان وجود نداشته باشد یا زمان زیادی نیاز داشته باشد خودرو تعویض خواهد شد.

خیر، درصورتی که ساکن مقیم ایران هستید، نیازی به ارائه گواهینامه بین‌المللی ندارید.

پیمایش به بالا