اجاره بنز بدون راننده در تهران

 

new-car

خودروهای صفرکیلومتر

eserve-online

رزرو کاملا آنلاین

Insurance-cdw

بیمه‌های بین‌المللی CWD

factor

ارائه فاکتور معاف از مالیات

car-location

تحویل در سراسر ایران

car-repair

امدادرسانی 45 دقیقه‌ای

اگر قصد دارید اقدام به اجاره خودرو بنز در تهران کنید، حتماً تمام موارد را با دقت مطالعه کنید:

 • فهرست‌های قیمت‌های اجاره بنز در تهران کاملاً بروز هستند و شما می‌توانید برای رزرو آنلاین ماشین بنز در تهران، اقدام به ثبت درخواست خود کنید.
 • کرایه بنز در تهران را فقط به صورت آنلاین می‌توانید انجام دهید. سپس پس از نهایی شدن رزرو، یک واچر به شما داده می‌شود که نیاز است آن را تا زمان تحویل خود داشته باشید.
 • پس از نهایی شدن رزرو اجاره بنز در تهران، نهایتاً ظرف 3 ساعت کارشناسان رنت کنیم با شما جهت هماهنگی نهایی و دریافت مدارک لازم تماس می‌گیرند.
 • حداقل و حداکثر مدت زمان اجاره بنز در تهران به ترتیب 3 روز و 30 روز است. البته شما می‌توانید اجاره خود را پس از 30 روز مجدداً تمدید کنید.
 • مدارک موردنیاز اجاره بنز در تهران: یک فقره چک معادل قیمت ماشین + پرداخت مبلغ ودیعه یا دیپوزیت + عکس گواهینامه + عکس کارت شناسایی

کارشناسان پشتیبانی: شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب.

تیم فنی و ترانسفر خودرو: به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته.

امکان تحویل حضوری خودرو: شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ عصر.

امکان تحویل خودرو در محل: به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته.

لیست قیمت اجاره بنز در تهران

اجاره اس 500 در تهران
مدل: 2017
از 3 تا 6 روز:
9,600,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
9,400,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
9,200,000 تومان
روزانه
اجاره رنو تالیسمان
مدل: 2017
از 3 تا 6 روز:
3,800,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
3,700,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
3,550,000 تومان
روزانه
سوالات متداول

حداقل و حداکثر مدت زمان برای کرایه بنز در تهران به ترتیب 3 روز و 30 روز است؛ البته پس از تمام شدن مدت اجاره می‌توانید آن را مجدداً تمدید کنید.

شرایط اجاره بنز در تهران برای افراد مقیم ایران شامل کپی گواهینامه رانندگی، کارت شناسایی، مدارک شغلی، ودیعه و دیپوزیت، چک به ارزش خودرو و برای افرادی مقیم خارج از کشور شامل گواهینامه بین‌المللی یا گواهینامه محل سکونت، کپی پاسپورت و ودیعه ضمانت است.

بله، شما می‌توانید با استفاده از اجاره بنز در تهران به هر نقطه از کشور سفر کنید.

بله، محدودیت کیلومتر برای کرایه بنز در تهران روزانه 150 کیلومتر است. + کپی گواهینامه رانندگی بین‌المللی یا گواهینامه کشور محل سکونت + پرداخت دیپوزیت.

اجاره خودرو بنز بدون راننده

در مجموعه رنت کنیم شما می‌توانید خودرو بنز را به صورت روزانه و همچنین ماهانه نیز اجاره کنید. البته دقت داشته باشید که این خودرو را می‌توانید حداقل برای 3 روز و به صورت آنلاین اجاره کنید. اگر در حین استفاده از خودرو بنز در تهران، برای ماشین خرابی به وجود آمد، می‌توانید از خدمات امداد جاده‌ای در کمتر از 45 دقیقه استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که اگر خرابی خودرو اجاره‌ای شما زیر 24 ساعت رفع نشود، ماشین اجاره به طور کاملاً رایگان تعویض می‌شود.

محل تحویل و عودت خودرو در رنت کنیم توسط مشتری انتخاب می‌شود. شما می‌توانید ماشین اجاره‌ای خود را تهران، فرودگاه‌های امام خمینی و مهرآباد و یا هر مکان دیگری تحویل بگیرید و عودت دهید. از آن جایی که خودرو بنز در تهران جز ماشین‌های لوکس در نظر گرفته می‌شود، محدودیت کیلومتری اجاره بنز در تهران، روزانه 150 کیلومتر در نظر گرفته شده است. در صورتی که قصد داشته باشید، مسافت بیشتر از 150 کیلومتر را به صورت روزانه طی کنید، ابتدا باید با کارشناسان رنت کنیم ارتباط برقرار کنید و هزینه مازاد را بپردازید.

شرایط اجاره بنز در تهران بدون راننده

 • داشتن حداقل 20 سال سن
 • داشتن گواهینامه رانندگی معتبر که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 • عکس کارت شناسایی معتبر
 • مدارک نشان دهنده شغل متقاضی اجاره خودرو
 • چک یا سفته صیادی به ارزش خودرو
 • پرداخت مبلغ ودیعه یا دیپوزیت

مراحل رزرو اجاره بنر در تهران

 • انتخاب ساعت و تاریخ تحویل و عودت ماشین
 • انتخاب مکان تحویل و عودت ماشین
 • انتخاب مدل ماشین
 • انتخاب تجهیزات اضافه و نوع بیمه ماشین
 • ثبت اطلاعات موردنیاز و دریافت رسید رزرو ماشین

بعد از اینکه ماشین بنز موردنظر خود را رزرو کردید، کارشناسان رنت کنیم زیر 3 ساعت با شما ارتباط برقرار می‌کنند. البته اگر برای رزرو خودرو عجله دارید و می‌خواهید مراحل سریع‌تر پیش برود، می‌توانید مدارک لازم برای کرایه بنز در تهران را داخل سایت بارگذاری کنید یا بعد از اینکه کارشناسان رنت کنیم با شما تماس گرفتند، در واتساپ ارسال کنید.

هزینه تحویل اجاره بنز بدون راننده در محل

محل تحویل خودرو بدون راننده

هزینه تحویل خودرو بدون راننده

در مناطق اطراف تهران

250,000 تومان

در اطراف تهران

600,000 تومان

دفتر مرکزی رنت کنیم

رایگان

فرودگاه امام خمینی

350,000 تومان

فرودگاه مهرآباد تهران

250,000 تومان

برداشت نهایی اجاره بنز در تهران

اجاره بنز در تهران در مجموعه رنت کنیم با ارزان‌ترین قیمت و بهترین شرایط انجام می‌شود. بنز یکی از برندهای لوکس خودرو است که هر فردی تمایل دارد تجربه رانندگی در این ماشین‌ها را داشته باشد؛ به همین علت تمایل و علاقه افراد به اجاره بنز در تهران زیاد است. رنت کنیم این امکان را فراهم کرده است که شما بتوانید به صورت کاملاً آنلاین درخواست رزرو خودرو بنز را انجام دهید و در کمترین زمان خودرو را در محل دلخواه تحویل بگیرید.