اجاره ماشین کوپه فول آپشن

اجاره ماشین کوپه، یکی از بهترین اقدامات برای طرفداران این تیپ خودرو می باشد. هزینه خرید خودروهای تیپ کوپه، بسیار زیاد است. شما می توانید با اجاره خودرو کوپه، در هزینه های خود صرفه جویی کنید و از رانندگی با این تیپ خودرو، لذت ببرید.

اجاره کوپه برای بسیاری از جوانان به معنی صاحب شدن یک خودرو با طرح اسپرت و با زیبایی خاص است. شما می توانید به راحتی با ارائه مدارک مورد نیاز شرکت، از اجاره ماشین کوپه بهره مند شوید.

شرایط و مدارک لازم برای اجاره خودرو کوپه

طرفداران این تیپ خودرو می توانند به راحتی و با شرایط آسان، از اجاره کوپه در تمامی فصل ها و تمامی شهرها استفاده کنند. اجاره ماشین کوپه در رنت کنیم به صورت بدون راننده و با راننده می باشد. برای اجاره خودرو بدون راننده، شما نیازمند شرایط و مدارک می باشید.

شرایط و مدارک اجاره کوپه بدون راننده عبارتند از:

 1. داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو
 2. کارت ملی
 3. گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه
 4. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 5. گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو
 6. پرداخت دیپوزیت

هزینه پرداخت دیپوزیت در هر خودرو متفاوت است. پس از اتمام قرارداد و در هنگام عودت خودرو به شرکت، هزینه دیپوزیت به شما بازمیگردد.

شما می توانید از اجاره ماشین کوپه استفاده کرده و لذت رانندگی با این تیپ خودروها را بچشید.

شرایط اجاره کوپه با راننده

در اجاره ماشین با راننده، شما نیازی به هیچگونه مدرک و یا شرایطی ندارید. می توانید با آسودگی خاطر، خودرو مدنظر خود را با توجه به نیاز و بودجه خود، کرایه کرده و از مسیر سفر لذت ببرید و همچنین به کارهای شخصی و یا اداری خود رسیدگی کنید.

تمامی مسئولیت ها از جمله خسارات و تصادفات، برعهده راننده مجرب شرکت می باشد.

مزایای اجاره ماشین کوپه

اجاره خودرو کوپه، مزایای بسیار زیادی دارد. شما میتوانید به راحتی از اجاره کوپه استفاده کرده و از این آپشن ها بهره مند شوید.

 • فضای کابین زیبا و اسپرت
 • قیمت مناسب
 • طراحی و ظاهر جذاب بدنه
 • شتاب و عملکرد فوق‌العاده
 • کشش فوق العاده

این مزایا، در خودروهای تیپ کوپه، به صورت یکسان است. ممکن است هرخودرویی مزایای بیشتر و متفاوت تری داشته باشد اما این ویژگی ها در تمامی خودروهای تیپ کوپه، وجود دارد.

خودروهای محبوب در اجاره خودرو کوپه

طبق بررسی های بسیار زیاد، برخی از خودروها در اجاره کوپه، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. شما می توانید با توجه به علاقه و بودجه خود، ماشین محبوبتان را رنت کرده و از سواری با آن لذت ببرید.

اجاره فولکس واگن بیتل

یکی از خودروهای محبوب در اجاره ماشین کوپه، فولکس واگن بیتل می باشد. این خودرو، صفر تا 100 را در 7.5 ثانیه پر میکند و از شتاب بالایی برخوردار است. از آپشن های این خودرو می توان به پیشرانه توربو، استاندارد آلایندگی یورو 5 ، سیستم تعلیق اسپرت ، بال عقب ، گرمکن آینه‌های جانبی ، سقف پانوراما ، نشان‌ دهنده باد لاستیک‌ها ، رینگ‌های 19 اینچی ، چراغ‌های زنونی به همراه چراغ‌های LED مخصوص روز، روکش چرمی صندلی‌ها ، سیستم خودکار تنظیم ارتفاع نور چراغ‌ها ، کروز کنترل اشاره کرد.

اجاره بنز E350

یکی دیگر از خودروهای پرطرفدار اجاره خودرو کوپه، بنز E350 است. حداکثر قدرت این خودرو 306 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه می باشد. مزایای این ماشین عبارتند از: محدود کننده سرعت روی 250 کیلومتر در ساعت ، انتقال نیرو به چرخ‌های عقب ، گیربکس 7 دنده خودکار ، فرمان حساس به سرعت ، سیستم DIRECT CONTROL برای بالابردن فرمان‌پذیری ، سیستم Direct Steer برای بالابردن نسبت گردش فرمان به طور مثال در هنگام پارک ، دوربین عقب ، سیستم تهویه مطبوع جداگانه برای سرنشینان جلو ، سانروف ، سیستم Lane Tracking ، نشان‌دهنده باد لاستیک‌ها ، سنسور تشخیص سرنشین جلو ، تنظیم الکترونیکی ارتفاع چراغ‌های جلو ، سنسور باران ، سیستم Blue EFFICIENCY.

شما می توانید به راحتی، تنها با ارائه مدارک ذکر شده، از اجاره کوپه استفاده کرده و خاطره ای به یادماندنی برای خود و عزیزان خود به ارمغان آورید.

پس از آماده سازی مدارک و تایید کارشناسان بخش فروش، می توانید خودرو محبوب خودرو را در مکان موردنظر، تحویل گرفته و پس از اتمام قرارداد، آن را عودت دهید.