اجاره ماشین بدون سند و چک

تهیه سند و چک ممکن است برای برخی افراد خصوصا مسافران مقیم خارج از کشور بسیار سخت و غیرممکن باشد؛ از طرفی دیگر به دلیل سوءاستفاده برخی افراد سودجو شرکت‌ها مجبور به استفاده از قوانین سفت و سخت برای اجاره خودرو هستند. سخت‌گیری‌های رنت کنیم تنها برای نوبت اول است؛ پس از آن برای دفعات بعد مشتری اطمینان شرکت را کسب کرده و با شرایط راحت‌تری ماشین موردنظرش را اجاره خواهد کرد. برای اجاره ماشین بدون سند و چک به نکات زیر توجه کنید.
مجموعه رنت کنیم انواع ماشین‌های ایرانی را بدون چک، سند یا ودیعه نقدی اجاره می‌دهد. افراد مقیم ایران با ارائه سفته به ارزش خودرو می‌توانند از خدمات اجاره ماشین بدون سند و چک استفاده کنند. همچنین مشتریان مقیم خارج از کشور می‌توانند بدون ارائه چک، سند یا سفته و تنها با کپی پاسپورت و گواهینامه بین‌المللی از خدمات اجاره خودرو رنت کنیم استفاده کنند.
البته در نظر داشته باشید که برای مشتریان مقیم ایران باید چک سفید و افراد مقیم خارج از کشور باید اصل پاسپورت خود را ارائه دهند.
رنت کنیم برای ارائه خدمات اجاره خودرو از مشتریان خود سند ملکی نمی‌گیرد ولی مشتری باید مدرکی برای احراز شغل و محل کار خود ارائه دهد.
مشتریان نمی‌توانند به‌جای چک، سفته یا ودیعه ضمانت از فردی به‌عنوان ضامن استفاده کنند، اما می‌توانند قرارداد اجاره خودرو و تضمینات لازم را بر اساس مشخصات ضامن خود تنظیم کنند و در این‌صورت مسئولیت ماشین با ضامن خواهد بود.
همچنین بسیاری از مشتریان برای راحتی بیشتر خود و یا این‌که شرایط ارائه دادن چک و سفته ندارند، از خدمات اجاره خودرو با راننده رنت کنیم استفاده می‌کنند.

اجاره پژو 207
مدل: 2022 - 2021
از 3 تا 6 روز:
1,365,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
1,265,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
1,165,000 تومان
روزانه
اجاره 207 پانوراما بدون راننده
مدل: 2020 - 2019
از 3 تا 6 روز:
1,650,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
1,550,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
1,450,000 تومان
روزانه
اجاره رانا پلاس
مدل: 2023 - 2022
از 3 تا 6 روز:
1,200,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
1,140,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
1,080,000 تومان
روزانه
اجاره پژو پارس
مدل: 2023 - 2019
از 3 تا 6 روز:
1,320,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
1,220,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
1,120,000 تومان
روزانه
اجاره آریزو 5
مدل: 2022 - 2021
از 3 تا 6 روز:
1,720,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
1,660,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
1,560,000 تومان
روزانه
اجاره سراتو
مدل: 2016 - 2014
از 3 تا 6 روز:
2,290,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
2,190,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
2,090,000 تومان
روزانه
اجاره پژو 206
مدل: 2022 - 2019
از 3 تا 6 روز:
1,120,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
1,070,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
980,000 تومان
روزانه
اجاره آریزو 6
مدل: 2022 - 2020
از 3 تا 6 روز:
2,400,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
2,300,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
2,240,000 تومان
روزانه

سوالات متداول

بله اگر ساکن ایران باشید می‌توانید سفته بدهید و اگر مقیم خارج کشور هستید فقط کپی پاسپورت و بلیط هواپیما نیاز است.

بله اگر چک صیادی داشته باشید و وضعیت استعلام آن سفید باشد می‌توانید به‌جای پرداخت ودیعه از چک استفاده کنید.

باتوجه‌به اینکه ساکن ایران هستید و یا خارج از ایران زندگی می‌کنید شرایط متفاوت است، که شامل حداقل سن 19 سال + گواهینامه رانندگی + کارت شناسایی + مدرک احراز شغل.

با ارائه مدرک شغلی معتبر که نشان دهنده شغل شما باشد می‌توانید در رنت کنیم ماشین اجاره کنید.

انواع خدمات اجاره ماشین بدون چک و سند

مشتریان می‌توانند از انواع خدمات اجاره خودرو با راننده و یا اجاره خودرو بدون راننده رنت کنیم در این راستا استفاده کنند. خدمات اجاره ماشین بدون چک و سند به مشتریان امکان می‌دهد که بدون نیاز به ارائه ضمانت‌های معمول مانند چک ضمانت یا سند ملکی، خودرو اجاره کنند. این نوع خدمات اغلب برای افرادی که نمی‌خواهند یا نمی‌توانند تعهدات مالی زیادی را بپذیرند، مناسب است. شرکت رنت کنیم نیز برای بار اول اجاره خودرو سختگیری‌های بیشتری دارد اما پس از اینکه مشتری یکبار از خدمات ما استفاده کند با کسب اعتبار شخصی، می‌تواند در دفعات بعدی با شرایط راحت‌تری از سرویس‌های اجاره خودرو ما استفاده کند.

اجاره خودرو با شرایط آسان

اجاره خودرو با شرایط آسان تقاضای هر مشتری در صنف کرایه ماشین است. به همین دلیل شرکت‌های مختلف اجاره خودرو همواره در تلاش اند تا با شرایطی آسان و راحت خدمات خود را ارائه دهند. رنت کنیم نیز در راستای کسب رضایت بیشتر مشتریان با فراهم آوردن شرایط منعطف و مختلف کمک می‌کند تا فرایند اجاره خودرو راحت و آسان باشد. مشتریان می‌توانند با ارائه چک صیادی با وضعیت سفید یا سفته از خدمات اجاره خودرو رنت کنیم استفاده کنند. همچنین مشتریان مقیم خارج از کشور نیز می‌توانند به‌جای ودیعه ضمانت نقدی اصل پاسپورت خود را ارئه دهند.

اجاره خودرو بدون چک و سفته

عملا امکان اجاره خودرو بدون چک و سفته برای مشتریان ساکن ایران غیرممکن است، زیرا شرکت باید تضمینی برای بازگشت خودرو از مشتری داشته باشد. اما مشتریان مقیم خارج از کشور چون امکان ارائه چک ندارند می‌توانند با ارائه اصل پاسپورت خود برای خودروهای خارجی و کپی پاسپورت برای خودروهای ایرانی از خدمات ما استفاده کنند.

اجاره خودرو بدون سند

رنت کنیم این امکان را فراهم کرده تا مشتریان تنها با ارائه مدرک شغلی معتبر بدون هیچ سندی، خودرو اجاره کنند. ارائه سند برای همه امر راحتی نیست، به ویژه برای افرادی‌که سند شخصی ندارند عملا غیرممکن است. برای حل این مشکل رنت کنیم برای اجاره ماشین بدون چک و سند از مشتریان خود مدرک احراز شغلی یا گواهی معتبر شغلی مانند جواز كسب، اجاره نامه مغازه، فيش حقوقی، مجوز ساخت ساختمان، نامه در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء يا هر مدرکی كه نشان دهنده شغل فرد باشد دریافت می‌کند. این گزینه خصوصا برای کارمندان دولت و افرادی‌که جواز کار معتبری دارند، محبوب است.

نحوه اجاره ماشین بدون سند

  1. انتخاب ماشین موردنظر از لیست بالا
  2. تماس با کارشناسان یا پیام در واتس‌اپ
  3. تعیین تاریخ، زمان و مکان تحویل و عودت ماشین
  4. انتخاب بیمه و تجهیزات اضافی مورد نیاز
  5. ارائه مدارک لازم برای اجاره خودرو
  6. تایید مدارک توسط کارشناسان رنت کنیم

اجاره خودرو بدون نیاز به چک 

برای اجاره خودرو بدون چک در رنت کنیم باید سفته به شرکت ارائه شود. در اجاره ماشین چون کالا ارزشمندی در اختیار مشتری قرار می‌گیرد، شرکت باید مدرکی دریافت کند که ضامن سالم بازگرداندن خودرو باشد. بدین سبب رنت کنیم این امکان را فراهم آورده تا مشتریانی که قادر به ارائه چک نیستند با به امانت گذاشتن سفته به ارزش خودرو نزد شرکت از خدمات کرایه ماشین استفاده کنند.

شرایط اجاره ماشین بدون چک

مشتریان ساکن ایران می‌توانند برای اجاره ماشین بدون چک به شرکت سفته دهند و مشتریان ساکن خارج از کشور نیز می‌توانند با ارائه کپی پاسپورت و بلیط هواپیما از خدمات اجاره ماشین استفاده کنند.
رنت کنیم با ارائه انواع سرویس‌های متنوع و انعطاف‌پذیر این امکان را فراهم آورده تا هم مشتریان ساکن ایران و هم افرادی‌که در خارج از کشور زندگی می‌کنند بتوانند از خدمات اجاره ماشین بدون چک و سند استفاده کنند. این خدمات شامل اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده بوده که می‌تواند طیف گشترده‌ای از نیازهای مشتریان را برآورده کند.

اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

مجموعه رنت کنیم برای اجاره خودرو بدون ودیعه از مشتریان خود چک صیادی دریافت می‌کند که باید وضعیت استعلام آن سفید باشد. در واقع رنت کنیم برای راحتی بیشتر مشتریان این امکان را فراهم کرده تا بدون پرداخت ودیعه نیز ماشین کرایه کنند.

اجاره ماشین بدون مدرک

اجاره ماشین بدون مدرک عملا دشوار است، زیرا شرکت اجاره خودرو برای تأمین امنیت خود و کاهش ریسک‌های مالی، نیاز به مدارکی نظیر گواهی احراز شغل، چک یا سفته دارد. با این حال، رنت کنیم تلاش کرده تا با ارائه برنامه‌های انعطاف‌پذیرتر، امکان اجاره خودرو با حداقل مدارک را فراهم آورد. مشتریان ساکن ایران برای اجاره خودرو با راننده می‌توانند مدارکی مانند چک یا سفته به همراه مدرک احراز شغل و ودیعه ضمانت نقدی ارائه دهند. همچنین مشتریان مقیم خارج از کشور نیز با ارائه کپی یا اصل پاسپورت به همراه بلیط پرواز خود می‌توانند از خدمات اجاره خودرو ایرانی یا خارجی رنت کنیم استفاده کنند.
در نظر داشته باشید که سرویس اجاره خودرو با راننده به هیچ مدرکی نیاز ندارد و بسیاری از مشتریانی که متقاضی اجاره ماشین بدون چک و سند هستند از این سرویس استفاده می‌کنند.

اجاره ماشین بدون ضامن

مجموعه رنت کنیم برای استفاده از خدمات اجاره خودرو هیچ ضامنی نمی‌خواهد و مشتری می‌تواند با ارائه مدارک احراز شغلی، ودیعه ضمانت نقدی و چک یا سفته از انواع سرویس اجاره خودرو استفاده کند. البته ممکن است سایر شرکت‌ها بنا بر سیاست‌های کاری خود نیاز به ارائه ضامن داشته باشند؛ اما چون یافتن ضامن ممکن است سخت باشد مجموعه رنت کنیم برای راحتی بیشتر مشتریان خدمات اجاره خودرو را بدون ضامن ارائه می‌دهد.

پیمایش به بالا