اجاره ون در بندرعباس

قبل از اقدام به اجاره ون در بندرعباس از شرکت “رنت کنیم”، مد‌نظر داشته باشید که:

 • برای رزرو سرویس اجاره ون در بندرعباس یا استعلام دقیق قیمت کرایه ون بندرعباس متناسب با برنامه سفر خود، می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ با کارشناسان رنت کنیم در ساعات کاری بین ۸ صبح تا ۲۳ شب ارتباط برقرار کنید.
 • حداقل مدت زمان لازم برای اجاره ون در بندرعباس ۱۰ ساعت است و در صورت درخواست زمان کمتر، هزینه کامل محاسبه خواهد شد.
 • برای رزرو اجاره ون در بندرعباس، لازم است جزئیاتی نظیر نوع ون موردنیاز، مبدا، مقصد، برنامه سفر، نیاز به سرویس درون‌شهری یا برون‌شهری و تعداد روز و ساعت مورد‌نیاز را به کارشناسان ارائه دهید.
 • در صورت تغییر برنامه سفر، هر چه سریع‌تر به کارشناسان اطلاع دهید تا پیش‌فاکتور جدید صادر شود.
 • کرایه ون در بندرعباس فقط به‌صورت با راننده (راننده از طرف شرکت) امکان‌پذیر است.
 • تمامی فاکتورهای اجاره ون در بندرعباس از رنت کنیم از مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند.
 • رزرو نهایی شما تنها پس از صدور پیش‌فاکتور انجام خواهد گرفت. 
 • برای تضمین دریافت بهترین خدمات، لازم است حداقل دو روز قبل از سفر برای نهایی کردن رزرو خود اقدام کنید.
 • هزینه اجاره بر اساس مبلغ درج شده در پیش‌فاکتور محاسبه شده و هیچ مبلغ اضافی از شما دریافت نمی‌شود.
 • رانندگان ما آموزش دیده، با‌تجربه و مسلط به مسیرهای مربوطه هستند.
 • سرویس‌های برون‌شهری در بندرعباس شامل هزینه اضافه در رابطه با خروج از شهر هستند و این هزینه بر اساس کیلومتر طی شده، هزینه تامین غذا و اسکان راننده تعیین می‌شود.
 • برای استعلام دقیق قیمت، جزئیات سفر خود را به کارشناسان ما از طریق واتساپ ارسال کنید.

قیمت اجاره ون در بندرعباس

VAN-TOYOTA-Hiace
مدل: 2016-2013
۱۰ ساعت در اختیار:
3,500,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
19,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,200,000 تومان
Van-Hyundai-H350
مدل: 2023-2019
۱۰ ساعت در اختیار:
4,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
23,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,500,000 تومان
foton-hiace (1)
مدل: 2020-2015
۱۰ ساعت در اختیار:
3,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
15,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,000,000 تومان
اجاره مینی بوس هیوندای
مدل: 1397
۱۰ ساعت در اختیار:
5,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
توافقی
ترانسفر فرودگاه امام:
توافقی
سوالات متداول

حداقل زمان اجاره برای استفاده‌های درون شهری در بندرعباس ده ساعت است. برای سفرهای طولانی‌تر نیز، ون‌ها بر اساس نیاز و زمان درخواستی شما در دسترس قرار خواهند گرفت.

●  هزینه‌های اجاره ون در بندرعباس بر اساس نوع ون، مدت استفاده و نوع سرویس (سفرهای درون یا برون شهری) محاسبه می‌شود. برای کسب اطلاعات دقیق از اجاره ون متناسب با برنامه سفر خود، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما از طریق واتساپ یا تماس تلفنی در تماس باشید.

● خیر؛ به دلیل حضور راننده از طرف شرکت برای سرویس‌های اجاره ون بندرعباس، اجاره‌کنندگان نیاز به ارائه مدارک خود ندارند.

بله، شما می‌توانید ون موردنظرتان را با راننده در زمان و مکان دلخواه خود در بندرعباس دریافت و تحویل دهید.

● مینی‌باس ایسوزو با ظرفیت 19 نفر، به عنوان ارزان‌ترین گزینه با ظرفیت بالا در دسترس است.

ظرفیت ون‌ها در بندرعباس متغیر و بین ۱۰ تا ۱۴ نفر است. ون تویوتا هایس به عنوان ون 10 تا 14 نفره و ون هیوندای H350 با ظرفیت 13 نفره در دسترس است.

بله، تمام مسافران در طول سفر با ون‌های اجاره‌ای در بندرعباس تحت پوشش بیمه قرار دارند.

خیر، تمامی سرویس‌های ون در بندرعباس فقط به‌صورت با راننده ارائه می‌شوند.

● در صورت کنسلی، هزینه بیعانه پرداخت شده به دلیل کنسلی از شما دریافت خواهد شد.

● در این حالت، مسئولیت با راننده بوده و شما باید فوراً با پشتیبانی تماس بگیرید تا سرویس جایگزین فراهم شود.

● ون هیوندای H350 با امکانات پیشرفته و دکوراسیون داخلی مدرن، لوکس‌ترین ون موجود در بندرعباس است.

گالری تصاویر

شرایط اجاره ون در بندرعباس

 • کرایه ون در بندرعباس فقط با راننده امکان‌پذیر است و حداقل زمان برای اجاره ون ده ساعت است.
 • هزینه‌های سرویس داخل شهر بر اساس نوع ون و به صورت ساعتی محاسبه می‌شود و برای مسافرت‌های خارج از شهر، هزینه بر مبنای کیلومتر طی شده تعیین می‌شود.
 • اجاره ون با راننده در بندرعباس بدون نیاز به ارائه مدرکی انجام می‌پذیرد و تنها پرداخت بیعانه الزامی است.
 • کنسل کردن رزرو اجاره ون تا یک روز قبل از زمان تحویل سرویس، مشکلی ندارد؛ اما اگر کمتر از 24 ساعت، کنسلی صورت گیرد؛ مبلغ بیعانه دریافت شده به عنوان جریمه برداشته می‌شود.
 • هزینه غذا و اسکان راننده به عهده مسافران است و می‌توان این هزینه‌ها را پیش از سفر با شرکت تسویه کرد.
 • در صورت نیاز به تمدید سرویس اجاره ون حین استفاده از سرویس، باید ابتدا با شرکت تماس گیرید و نیاز خود را به زمان بیشتر مطرح کنید تا در صورت رزرو نبودن ون و آزاد بودن آن، زمان اجاره آن تمدید گردد و هزینه اضافی دریافت شود.

قیمت کرایه ون با راننده در بندرعباس

مدل ون 10 ساعت در اختیار (به تومان) کیلومتر برون شهری (به تومان) ترانسفر فرودگاه (به تومان)
هیوندای h350 5,000,000 19,000 3,500,000
تویوتا هایس 4,000,000 17,000 2,700,000
ون وانا 3,700,000 17,000 2,700,000
مینی‌بوس هیوندای 3,500,000 15,000 3,500,000

هزینه اجاره ون بندرعباس بر چه اساس محاسبه می‌گردد؟

هزینه‌ کرایه ون در بندرعباس برای سرویس‌های درون‌شهری به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود و برای استفاده برون‌شهری بر اساس کیلومتر طی شده تعیین می‌گردد. حداقل زمان اجاره ون با راننده در بندرعباس ده ساعت در روز است؛ یعنی اگر برای زمان کمتری نیاز به کرایه ون در بندرعباس داشتید؛ باید همان هزینه کامل برای 10 ساعت را پرداخت کنید. لازم به ذکر است که برنامه‌ریزی سفر شما به طور مستقیم بر هزینه اجاره تأثیر می‌گذارد و تعرفه‌ها بر اساس نوع ون، مبدأ، مقصد، مسافت، تاریخ و مدت سفر، متفاوت هستند. برای استعلام دقیق قیمت کرایه ون در بندرعباس متناسب با برنامه سفر و مسیر دلخواهتان، لطفاً جزئیات سفر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

نحوه اجاره ون در بندرعباس از رنت کنیم

برای اجاره ون با راننده در بندرعباس، شما نیاز به ارائه هیچ مدرک خاصی ندارید، کافی است  2 روز قبل از دریافت سرویس، با تیم کارشناسان ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ پیام دهید و پس از بیان نیازهایتان و توضیح شرایط مورد نظرتان، ون مورد نیاز خود را رزرو نمایید. کارشناسان ما بعد از بررسی دقیق اطلاعات شما و در صورت در آزاد بودن ون برای زمان مد‌نظر شما، در صورت تایید، پیش‌فاکتور را برای شما ارسال می‌کنند و در نهایت رزرو ون برای شما قطعی و ثبت خواهد شد.

اطلاعات موردنیاز در زمان رزرو ون اجاره‌ای در بندرعباس

در زمان تماس برای اجاره ون در بندرعباس، لازم است اطلاعاتی چون کد ملی، نوع و مدل ون درخواستی، محل دریافت و بازگشت سرویس، تاریخ و ساعت رفت و برگشت و تعداد روز مورد‌نیاز را برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

ظرفیت ون‌های اجاره‌ای در بندرعباس

 • ون هیوندای (h350): 13 نفره
 • ون تویوتا هایس: 10 تا 14 نفره
 • ون وانا: 10 نفره
 • مینی بوس‌ها: بالای 16 نفر

اجاره ون کولردار در بندرعباس

با توجه به گرم بودن هوای بندرعباس در اغلب روزهای سال، اجاره ون کولردار گزینه‌ای عالی برای مسافران است تا در گرم‌ترین روزها نیز با یک وسیله خنک و راحت گشت‌وگذار کنند. تمامی ون‌های موجود در رنت کنیم به سیستم‌های سرمایشی و تهویه مطبوع پیشرفته مجهز هستند؛ این ویژگی خصوصا برای مسافرانی که قصد دارند به‌صورت گروهی، ساعات طولانی را در جاده یا خیابان‌های بندرعباس سپری کنند یا از مقاصد دوردست بازدید نمایند؛ بسیار مفید است.

اجاره ون دربستی در مشهد از رنت کنیم

کرایه کوتاه‌مدت ون در بندرعباس (ساعتی)

اجاره ساعتی ون در بندرعباس ایده‌آل برای برنامه‌های کوتاه مدت مانند جلسات کاری، تورهای گردشگری چند ساعته یا سایر نیازهای موقت درون شهری است. این سرویس به افراد امکان می‌دهد که بدون نیاز به اجاره ون برای کل روز، فقط برای مدت زمانی که نیاز دارند؛ ون اجاره کنند. این امر می‌تواند به کاهش هزینه‌های سفر کمک کند. سرویس حداقل برای 10 ساعت ارائه می‌شود اما برای نیازهای خاص مانند ترانسفر فرودگاهی، امکان اجاره برای مدت کوتاه‌تر نیز وجود دارد. اجاره ساعتی ون برای ترانسفر فرودگاهی به‌ویژه برای خانواده‌ها، گردشگران، گروه‌های دوستان و مهمانان ویژه توصیه می‌شود؛ زیرا این گزینه نسبت به کرایه تاکسی، راحت‌تر و هم مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

اجاره روزانه ون در بندرعباس

کرایه روزانه ون در بندرعباس راهکار عالی برای گروه‌هایی است که به دنبال وسیله‌ای جادار و راحت برای برنامه‌های یک روزه هستند. اعم از مسافرت‌های کاری، تفریحی یا شرکت در رویدادهای خاص، این گزینه فرصتی برای برخورداری از انعطاف‌پذیری و آزادی عمل بیشتر نسبت به وسائل نقلیه عمومی یا هزینه‌های بالای تاکسی را فراهم می‌آورد. ویژگی‌های این سرویس در بندرعباس به‌ویژه زمانی کاربرد دارد که قصد دارید طی یک روز مسافت‌های طولانی را طی کنید یا از چندین مکان دیدن فرمایید.

خدمات پرتقاضا کرایه ون در بندرعباس

 • اجاره ون مسافرتی در بندرعباس
 • اجاره ون توریستی در بندرعباس
 • اجاره ون دربستی در بندرعباس
 • اجاره ون در بندرعباس به‌عنوان ترانسفر فرودگاهی
 • اجاره ون ارزان در بندرعباس
 • اجاره ون VIP در بندرعباس
 • اجاره ون در بندرعباس برای رویدادهای مدارس و دانشگاه‌ها
 • اجاره ون لوکس در بندرعباس با راننده تشریفاتی

اجاره ون مسافرتی برای بندرعباس

اگر قصد دارید به‌صورت گروهی به بندرعباس سفر کنید یا می‌خواهید با ون اجاره‌ای در بندرعباس به نقاط مختلف اطراف این شهر ساحلی یا دیگر شهرهای ایران سفر کنید؛ این سرویس انعطاف‌پذیری زیادی برای شما در سفر فراهم می‌کند. این سرویس، امکان سفری راحت و مقرون‌به‌صرفه را بدون نگرانی از برنامه‌ سایر وسایل حمل‌ونقل موجود، برای شما میسر می‌سازد.

اجاره ون ارزان در بندرعباس

امکان اجاره ون ارزان و در عین حال با‌کیفیت از رنت کنیم برای  بندرعباس وجود دارد؛ چه برای تورهای شهری و چه برای سفرهای بیرون شهر. این گزینه بسیار مناسب برای خانواده‌ها، گردشگران، دوستان و تیم‌های ورزشی است که به دنبال راهی مقرون‌به‌صرفه برای کاهش هزینه‌های سفر گروهی خود هستند. ون‌های اجاره‌ای در بندرعباس با قیمت‌های رقابتی عرضه می‌شوند و دارای سیستم‌های تهویه مطبوع، صندلی‌های راحت و سیستم‌های صوتی پیشرفته برای یک سفر آرام و راحت با هزینه حمل‌ونقل مقرون‌به‌صرفه هستند.

اجاره ون توریستی در بندرعباس برای گرشگران

اجاره ون توریستی در بندرعباس به هدف کاوش در این شهر ساحلی و دیدنی، از دیگر سرویس‌های کرایه ون پرطرفدار در بندرعباس برای گردشگران است. این سرویس به گروه‌های گردشگری این امکان را می‌دهد که با قیمت‌های مناسب‌تر از تاکسی و با راحتی و آزادی بیشتر، از جاذبه‌های دیدنی بندرعباس و اطراف آن دیدن کنند.

اجاره ون توریستی در بندرعباس

کرایه ون دربستی در بندرعباس

اجاره ون دربستی در بندرعباس راهکاری کارآمد برای گروه‌هایی است که به دنبال حمل‌ونقل خصوصی و راحت در این شهر پر از جاذبه هستند. این سرویس برای انواع فعالیت‌ها از جمله تورهای گردشگری، سفرهای تفریحی، شرکت در رویدادهای خاص و جلسات کاری در بندرعباس مناسب است و امکان سفارشی‌سازی برنامه سفر را به مشتریان می‌دهد.

اجاره ون لوکس با راننده برای تشریفات در بندرعباس

به‌منظور تحقق اهداف تشریفاتی، رنت کنیم، ون‌های تشریفاتی با طراحی لوکس و مبله را در دسترس متقاضیان قرار داده است. اجاره ون لوکس در بندرعباس، بیشتر برای حمل مهمانان ویژه و مدیران، مراسم و رویدادهای خاص مورد‌توجه است. برای رزرو این سرویس در بندرعباس، می‌توانید نیاز خود را به ون تشریفاتی با کارشناسان ما هنگام رزرو ون، در میان بگذارید.

اجاره میدل باس در تهران

ویژگی و امکانات ون‌های اجاره‌ای رنت کنیم در بندرعباس

 1. ون‌ها قبل از تحویل به مشتریان کاملاً تمیز و کارواش می‌شوند.
 2. صندلی‌های ون‌ها نرم و راحت هستند.
 3. سیستم صوتی ون‌ها، قابلیت اتصال به فلش، کابل CD و AUX را دارد.
 4. ون‌ها دارای سیستم‌ گرمایشی و سرمایشی مدرن هستند.

پرطرفدارترین مسیرها برای اجاره ون در بندرعباس 

 • بندرعباس به تهران و بالعکس
 • بندرعباس به شیراز
 • بندرعباس به کرمان
 • بندرعباس به یزد
 • بندرعباس به جزایر اطراف آن مانند قشم و هرمز
 • تورهای درون شهری بندرعباس

برای رزرو اجاره ون در بندرعباس و استعلام هزینه هر مسیر، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گیرید یا از طریق واتساپ با آن‌ها در ارتباط باشید.

تماس با ما

مشتریان عزیز می‌توانند سوالات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را درخصوص خدمات کرایه ون برای ما ارسال کنند.

جهت رزرو ون در بندرعباس بر روی دکمه‌ زیر کلیک کنید. 

پیمایش به بالا