اجاره ماشین چینی

برای اجاره انواع ماشن چینی، خودرو مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کرده و از طریق واتسپ با ما در ارتباط باشید. اجاره انواع ماشین‌های چینی در بازار امروز به دلیل گسترش و تنوع بالای محصولات خودروسازی چین شامل انواع سدان، شاسی‌بلند، و کراس‌اوور با قیمت‌ها و آپشن‌های متنوع، محبوب شده است. این ماشین‌ها، که قیمت مناسبی داشته و هزینه‌های نگهداری پایین‌تری دارند، در مدل‌های مختلف با تجهیزات متنوع عرضه می‌شوند، از اقتصادی و کوچک گرفته تا مدل‌های لوکس‌تر و بزرگ‌تر، که بتوانند تمامی نیازهای مشتریان را پوشش دهند.

قیمت اجاره ماشین چینی

اجاره لاماری 2023
مدل: 2023
قیمت روزانه
از 3 تا 6 روز:
3,090,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
3,000,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
2,900,000 تومان
روزانه
مبلغ 40 میلیون تومان برای ضمانت
قیمت‌ها به‌روز و حداقل کرایه 3 روز
اجاره فیدلیتی
مدل: 2022 - 2021
قیمت روزانه
از 3 تا 6 روز:
2,940,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
2,840,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
2,740,000 تومان
روزانه
مبلغ 40 میلیون تومان برای ضمانت
قیمت‌ها به‌روز و حداقل کرایه 3 روز
اجاره آریزو 5
مدل: 2022 - 2021
قیمت روزانه
از 3 تا 6 روز:
1,720,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
1,660,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
1,560,000 تومان
روزانه
مبلغ 25 میلیون تومان برای ضمانت
قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه
اجاره تیگو 7 در تهران
مدل: 2020 - 2019
قیمت روزانه
از 3 تا 6 روز:
3,000,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
2,900,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
2,800,000 تومان
روزانه
مبلغ 40 میلیون تومان برای ضمانت
قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه
سوالات متداول

بله، اجاره ماشین‌های چینی اغلب از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه است زیرا قیمت‌های رقابتی‌تری نسبت به برندهای اروپایی یا ژاپنی و کره‌ای دارند. این خودروها با ارائه امکانات و تجهیزات مدرن در کنار قیمت مناسب، گزینه‌ای عالی برای افرادی هستند که به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌های اجاره خودرو هستند.

در سال‌های اخیر، کیفیت ساخت ماشین‌های چینی به طور قابل توجهی بهبود یافته است. بسیاری از برندهای چینی با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و استانداردهای بین‌المللی در تولید، ماشین‌هایی با کیفیت رقابتی ارائه می‌دهند که از نظر امکانات رفاهی، ایمنی و عملکرد موتور با بسیاری از برندهای معتبر جهانی رقابت می‌کنند.

بله، بسیاری از ماشین‌های چینی که برای اجاره عرضه می‌شوند، با توجه به پیشرفت‌های اخیر در کیفیت ساخت و عملکرد، برای سفرهای طولانی مناسب هستند. آن‌ها معمولاً با موتورهای کارآمد، فضای داخلی راحت و سیستم‌های ایمنی به‌روز شده، طراحی شده‌اند که تجربه رانندگی ایمن و راحتی را در مسافت‌های طولانی ارائه می‌دهند.

برای یافتن بهترین خودرو برای اجاره ماشین چینی، توصیه می‌شود که ابتدا نیازهای خود و آپشن‌های ماشین‌ها را مقایسه کنید. معمولا برای سفرهای داخل شهری آریزو 5 گزینه مناسبی است و برای سفرهای بین شهری خودروهای جادارتری مانند فیدلیتی یا تیگو 7 پرو مناسب‌تر هستند.

هزینه اجاره خودرو چینی

نوع خودروحداکثر قیمت اجاره روزانه
MVM آریزو 5۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
چری تیگو 7 پرو۳,04۰,۰۰۰ تومان
چری فیدلیتی۳,04۰,۰۰۰ تومان
لاماری sx5g GBI۳,۲9۰,۰۰۰ تومان

در لیست بالا ماشین‌های چینی موجود برای اجاره از شرکت رنت کنیم همراه با قیمت درج شده است. هزینه اجاره ماشین چینی به این صورت است که هرچه تعداد روز رنت ماشین شما بیشتر باشد از تخفیف بیشتری نیز برخوردار خواهد بود.

اجاره ماشین چینی در تهران

یکی دیگر خدمات مجموعه رنت کنیم در تهران، اجاره ماشین چینی است. خودروهای چینی همراه با بیمه آماده اجاره به شما عزیزان است.اجاره خودرو چینی در تهران یکی خدمات پرطرفدار مجموعه ما است زیرا این خودروها در کنار قیمت مناسب از کیفیت خوبی بهره‌مند هستند. ماشین‌های چینی در عین داشتن قیمت پایین، آپشن‌های خودروهای گران‌قیمت را دارند.

چگونه ماشین چینی را کرایه کنیم؟

شرایط مانند دیگر خودروهای بدون راننده است. خودروها مدل سال بوده و به صورت کارواش شده و باک پر تحویل مشتری داده می‌شوند. 
برای رزرو خودروهای چینی می‌توانید هر یک از خودروهای بالا را برای زمانی که می‌خواهید با تماس تلفنی رزرو کنید. پس تماس تلفنی خودرو مورد نیاز شما پس از تایید مدارک برای روزی که می‌خواهید آماده تحویل خواهد بود. حتما چند روز قبل از سفر یا روزی که خودرو را می‌خواهید، رزرو را انجام دهید. 
اجاره ماشین بدون راننده دارای محدودیت کیلومتر روزانه و تعداد روز است. در واقع حداقل مدت‌زمان اجاره 3 روز است.
برای تحویل و عودت خودرو می‌توانید در دفتر مرکزی ما و یا به انتخاب شما در هرجایی شهر تهران باشد. فرودگاه امام؛ درب منزل، درب هتل و یا هر جایی دیگر که شما بخواهید ما خودرو را تحویل و یا عودت می‌کنیم. قرارداد رسمی مابین شرکت و مشتریان در زمان تحویل خودو و دریافت مدارک به امضا خواهد رسید. این قرارداد برای شما ضمانتی است تا هیچ هزینه اضافه‌ای را در زمان عودت خودرو پرداخت نکنید.

بیمه کرایه ماشین‌های چینی چگونه است؟

تمامی خودروهای رنت کنیم دارای سطح کامل بیمه بوده که شامل بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه سرنشیان خودرو است. در واقع خودرو به صورت رایگان دارای پوشش بیمه پایه است. البته در صورتی که می‌خواهید از سطح بالاتری از بیمه برخوردار باشید و نگرانی خود را در تصادف‌هایی با خسارت بالا کمتر کنید می‌توانید از بیمه فول ما استفاده کنید.

اجاره خودرو چینی پرطرفدار

  • لاماری
  • فیدلیتی
  • آریزو 5
  • آریزو 6

شرکت رنت کنیم سعی کرده که به‌روزترین و جدیدترین مدل ماشین‌های چینی در بازار ایران را برای مشتریان خود فراهم کند. در این بین دو خودرو پرطرفدار در بازار اجاره خودرو لاماری و فیدلیتی هستند که می‌توانید به راحتی رنت کنیم اجاره نمایید و از امکانات بی‌نظیر آن‌ها بهره‌مند شوید.

دیگر برندهای پرطرفدار اجاره ماشین

پیمایش به بالا