اجاره ماشین هاچبک ارزان - اجاره خودرو هاچبک اقتصادی

همانطور که میدانید، اجاره ماشین هاچبک، یکی از بهترین راه‌ها برای صرفه‌جویی در هزینه‌های شما است. خودروهای هاچبک، به خودروهایی گفته می‌شود که صندوق عقب آن ها حذف شده است. نه به صورت کامل اما از خودروهای دیگر، صندوق عقب کوچکتری دارند.

خودروهای کلاس هاچ‌بک به ویژگی‌هایی چون مصرف کم، اقتصادی بودن، ابعاد جمع و جور، قیمت پایین‌تر، مشهور هستند. به همین دلیل، اجاره خودرو هاچبک طرفداران بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید به راحتی در رنت کنیم، از اجاره هاچبک به صورت با راننده و بدون راننده استفاده کنید. برای اینکار، ابتدا باید با شرایط و مدارک کلی برای اجاره خودرو آشنا شوید.

شرایط اجاره خودرو هاچیک در رنت کنیم

همانطور که در بالا اشاره کردیم، اجاره هاچبک، به صورت با راننده و بدون راننده صورت میگیرد. یکی از متداول ترین اقدامات برای اجاره ماشین هاچبک، به صورت بدون راننده است. برای اجاره خودرو هاچبک بدون راننده، شرایط زیر مورد نیاز است:

  • داشتن حداقل سن ۲۰ سال
  • گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی ۶ ماه
  • ارائه مدرکی معتبر برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده
  • ارائه کپی از کارت شناسایی معتبر
  • پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک

دیپوزیت پرداخت شده، در هنگام عودت خودرو، به شما باز میگردد. شما می توانید خودرو مدنظر خود را در محل و زمان موردنیاز خود، دریافت کرده و پس از اتمام قرارداد، آن را عودت دهید.

شرایط و مدارک موردنیاز برای اجاره هاچبک با راننده

یکی دیگر از راه های اجاره ماشین هاچبک، با راننده می باشد. اگر توانایی رانندگی کردن را ندارید و یا دوست دارید از جاده و مناظر طبیعی در هنگام سفر خود لذت ببرید، اجاره خودرو با راننده بهترین گزینه برای شما می باشد.

در اجاره هاچبک با راننده، شما نیازی به ارائه هیچگونه مدرک خاصی ندارید و تمامی مسئولیت ها اعم از تصادفات و خسارات، بر عهده راننده مجرب شرکت می باشد.

شما می توانید از اجاره ماشین هاچبک به صورت ساعتی و روزانه استفاده کنید و به تمامی کارهای خود رسیدگی کنید.

تفاوت اجاره سدان کوپه و اجاره ماشین هاچبک چیست؟

در جواب به این سوال، بهتر است در ابتدا با معنی خودرو سدان و هاچبک آشنا شوید. سدان ماشینی است که طراحی به اصطلاح «سه جعبه» دارد. یعنی فضای موتور، فضای سرنشین و صندوق عقب از یکدیگر جدا شده‌اند. طراحی کوپه نیز مانند سدان دو جعبه است، اما به جای چهار در، دو در دارد. با این حال، ظاهر کوپه از سدان اسپرت ‌تر است و طرفداران زیادتری نسبت به خودرو سدان دارد.

اما این موضوع در خودروهای هاچ بک متفاوت است. شیشه و در صندوق عقب در خودروهای هاچبک، به یک دیگر متصل هستند و همزمان با هم باز می‌شوند. این خاصیت، فضای بسیار زیادی برای بخش بار ایجاد می‌کند.

خودروهای محبوب در اجاره خودرو هاچبک

برخی از خودروها در زمینه اجاره هاچبک، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. شما می توانید قبل از اجاره ماشین هاچبک، با این خودروها آشنا شوید و پس از آن، از مزایای خودرو مدنظر خود استفاده کنید.

اجاره ام وی ام 110 اس

یکی از خودروهای محبوب در اجاره خودرو هاچبک، ام وی ام 110 اس می باشد. این خودرو به دلیل مصرف سوخت مناسب، قدرت مانور بالا در شهرهای شلوغ، فرمان و ادوات نرم، بسیار پر طرفدار می باشد.

از مزایای این خودرو می توان به سنسور پارک ، رینگ آلومینیومی ، گرمکن شیشه عقب ، برف پاک کن شیشه عقب، اشاره کرد.

اجاره پژو 206

ظاهر زیبا، مصرف سوخت کم، شتاب خوب، ترمزهای قوی، از دلایل محبوبیت این خودرو می باشد. شما می توانید به راحتی از اجاره این خودرو استفاده کرده و به کارهای روزمره خود، بدون هیچ نگرانی رسیدگی کنید.

برای اجاره هاچبک، مدارک ذکر شده را کامل کرده و پس از تایید کارشناسان بخش فروش شرکت، خودرو مدنظر خود را با توجه به بودجه و تعداد روزهای درخواستی تحویل گرفته و از رانندگی با آن لذت ببرید.

سخن آخر

با اجاره خودرو هاچبک، تجربه سفری متفاوت و اقتصادی را تجربه می‌کنید. این گزینه مناسبی برای کسانی است که به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر و همچنین راحتی و انعطاف بیشتر هستند. با مدل‌های متنوع و شرایط آسان اجاره، هاچبک‌ها را می‌توانید به آسانی برای سفرهای خود انتخاب کنید.