راهنمای اجاره اتوبوس دربستی | انتخاب بهترین اتوبوس دربستی

به قلم
|
|
راهنمای اجاره اتوبوس

آیا اطلاعاتی درباره اجاره اتوبوس دربستی دارید؟ اجاره اتوبوس دربستی یک گزینه بسیار مناسب و به صرفه برای سفرهای گروهی است. مزیت اصلی کرایه اتوبوس دربستی برای سفرهای گروهی نسبت به سایر روش‌های سفر مانند قطار و هواپیما این است که هزینه کمتری دارد. مجموعه رنت کنیم یکی از شرکت‌های اجاره‌دهنده اتوبوس است که انواع اتوبوس‌ها را با بهترین قیمت اجاره می‌دهد. اتوبوس‌های دربستی مجموعه رنت کنیم، با توجه به مدلی که دارند دارای امکانات مختلفی هستند. در ادامه به بررسی راهنمای اجاره اتوبوس VIP می‌پردازیم.

خدمات اجاره اتوبوس رنت کنیم

 • سفرهای درون شهری (به صورت ساعتی)
 • سفرهای برون شهری (به صورت کیلومتری)
 • ترانسفر فرودگاه امام خمینی
 • در اختیار برون شهری

مراحل رزرو اجاره اتوبوس دربستی

 • ارسال پیام برای کارشناسان رنت کنیم در واتس‌اپ
 • برنامه کامل سفر خود مانند تاریخ و ساعت، تعداد نفرات، مقصد و… را برای کارشناسان رنت کنیم ارسال کنید.
 • در مرحله بعدی لازم است یکی از اتوبوس‌های رنت کنیم را با توجه به نفرات و بودجه خود انتخاب کنید.
 • مشخصات فردی و شماره تماس خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید.
 • در نهایت کارشناسان ما برای شما پیش فاکتور ارسال می‌کنند و پس از پرداخت، رزرو شما نهایی می‌شود و اتوبوس در تاریخ و ساعت مدنظر در اختیار شما قرار می‌گیرد.
راهنمای اجاره اتوبوس دربستی، مراحل رزرو​
منبع: رنت کنیم

انتخاب اتوبوس برای اجاره اتوبوس دربستی

اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های متنوعی در مجموعه رنت کنیم برای اجاره موجود هستند که می‌توانید آن‌ها را برای کوتاه مدت و بلند مدت در اختیار داشته باشید. ظرفیت این وسایل نقلیه از 15 تا 44 نفر است که باید با توجه به تعداد نفرات خود، یکی از اتوبوس‌ها را رزرو کنید. البته به قیمت اجاره اتوبوس‌ها نیز دقت داشته باشید؛ زیرا هزینه اجاره هر اتوبوس با دیگری متفاوت است.

برخی از اتوبوس‌های مجموعه رنت کنیم نیز VIP هستند. اجاره اتوبوس VIP در مجموعه رنت کنیم با بهترین قیمت انجام می‌شود و این اتوبوس‌ها حدود 25 تا 32 نفر ظرفیت دارند و صندلی‌های آن‌ها در هر ردیف 3 نفره هستند. یکی از مزیت‌های اجاره اتوبوس VIP این است که این اتوبوس‌ها تعداد صندلی کمتری دارند و به همین سبب فضای بیشتری در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

راهنمای اجاره اتوبوس دربستی، انتخاب نوع اتوبوس​
منبع: رنت کنیم

اتوبوس‌های موجود در رنت کنیم

 • میدل باس هیوندای
 • اتوبوس مارال
 • مینی‌بوس هیوندای
 • اتوبوس اسکانیا درسا
 • اتوبوسمان
 • اتوبوس ولوو B9
راهنمای اجاره اتوبوس دربستی، انتخاب نوع اتوبوس​
منبع: رنت کنیم

راهنمای قیمت کرایه اتوبوس دربستی

قیمت و هزینه اجاره اتوبوس دربستی از رنت کنیم با توجه به نوع اتوبوس انتخابی و تعداد روزهایی که وسیله نقلیه نیاز دارید متفاوت است. حداقل مدت زمان اجاره اتوبوس‌های دربستی و VIP روزانه 10 ساعت است. اگر هم قصد داشته باشید اتوبوس را برای سفرهای خارج از شهری کرایه کنید، هزینه اجاره به صورت کیلومتری و توافقی محاسبه می‌شود.

قیمت اجاره اتوبوس دربستی​
منبع: رنت کنیم

لیست قیمت اجاره اتوبوس رنت کنیم

قیمت اجاره اتوبوس‌های رنت کنیم با توجه به معمولی یا Vip بودن اتوبوس و طرفیت ان متفاوت است. همچنین برنامه سفر نیز تاثیر  زایدی بر قیمت نهایی کرایه اتوبوس دارد. برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید از صفحه اجاره اتوبوس دربستی دیدن کنید.

برداشت نهایی

اجاره اتوبوس دربستی یک گزینه مناسب و به صرفه برای سفرهای گروهی است. شرکت رنت کنیم یکی از شرکت‌های اصلی ارائه دهنده خدمات کرایه اتوبوس است که انواع مختلف اتوبوس‌ها اعم از معمولی و VIP را با بهترین قیمت ارائه می‌دهد. این اتوبوس‌ها از لحاظ امکانات و مدل متنوع هستند و می‌توانید متناسب با نیازهایتان، یکی از آنها را انتخاب کنید.

فرایند رزرو اتوبوس در رنت کنیم به این صورت است که ابتدا باید جزئیات سفر از جمله تاریخ، مقصد و تعداد نفرات را از طریق واتس‌اپ به کارشناسان این شرکت ارسال نموده و سپس یک اتوبوس مناسب انتخاب کنید. در نهایت، پس از پرداخت هزینه، رزرو نهایی انجام خواهد شد.

اتوبوس‌های رنت کنیم از نظر ظرفیت و امکانات متنوع هستند و می‌توان بسته به تعداد نفرات و بودجه، یکی از آنها را انتخاب کرد. به طور مثال، اتوبوس‌های VIP این شرکت دارای ظرفیت ۲۵ تا ۳۲ نفر هستند و به این ترتیب فضای بیشتری برای مسافران دارند.

در مجموع، کرایه اتوبوس دربستی گزینه بسیار مناسبی برای سفرهای گروهی است که مزایای متعددی همچون هزینه کمتر و امکانات مناسب را ارائه می‌دهد. با توجه به تنوع اتوبوس‌ها در رنت کنیم، می‌توان متناسب با نیازها، بهترین گزینه را انتخاب کرد. اگر سوالی درباره اجاره اتوبوس دربستی دارید، در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم.

سؤالات متداول

در ادامه به برخی از سؤالات متداول شما در زمینه راهنمای اجاره اتوبوس پاسخ می‌دهیم.

مزیت‌های سفر با اجاره اتوبوس دربستی نسبت به سفر با قطار یا هواپیما چیست؟​

مزیت اصلی سفر با اتوبوس دربستی نسبت به سفر با قطار یا هواپیما، هزینه کمتر آن است. به عبارت دیگر، اجاره اتوبوس دربستی مقرون به‌صرفه‌تر از این روش‌های سفر است.

چه نوع اتوبوس‌هایی در مجموعه رنت کنیم موجود هستند؟​

در مجموعه رنت کنیم، اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های متنوعی موجود هستند که می‌توان برای کوتاه مدت یا بلند مدت اجاره کرد. این وسایل نقلیه شامل میدل باس هیوندای، اتوبوس مارال، مینی‌بوس هیوندای، اتوبوس اسکانیا درسا، اتوبوسمان و اتوبوس ولوو B9 با ظرفیت 15 تا 44 نفر هستند.

چه ویژگی‌هایی در اتوبوس‌های VIP مجموعه رنت کنیم وجود دارد؟​

اتوبوس‌های VIP مجموعه رنت کنیم حدود 25 تا 32 نفر ظرفیت دارند و صندلی‌های آن‌ها در هر ردیف 3 نفره هستند. یکی از مزیت‌های این اتوبوس‌ها این است که تعداد صندلی کمتری دارند و به همین دلیل فضای بیشتری در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

حداقل مدت زمان اجاره اتوبوس دربستی در رنت کنیم چقدر است؟​

حداقل مدت زمان اجاره اتوبوس دربستی در رنت کنیم 10 ساعت در طول روز است.

5
(1)

5 / 5. 1

2 دیدگاه دربارهٔ «راهنمای اجاره اتوبوس دربستی | انتخاب بهترین اتوبوس دربستی»
دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا