اجاره خانه در ترکیه فول امکانات با قیمت مناسب

اجاره خانه در ترکیه از ملزومات سفر به این کشور می باشد. کارشناسان اجاره خانه ترکیه با قیمت مقرون‌به‌صرفه به گردشگران ایرانی خدمات ارائه می‌دهند. هزینه کرایه خانه در ترکیه نسبت به رزرو هتل‌ها به مراتب بسیار پایین تر می باشد. بهترین شهر برای کرایه منزل در ترکیه، شهر استانبول است. تمام خانه‌های اجاره‌ای در ترکیه دارای امکانات رفاهی هستند. اجاره خانه در ترکیه در تمام نقاط ترکیه خدمات‌رسانی می‌شود. مشتریان در هر نقطه‌ای که خانه برای اجاره بخواهند، کارشناسان ما برایشان فراهم می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اجاره منزل در ترکیه می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

خدمات کرایه خانه در ترکیه ارزان را از شرکت اجاره خودرو رنت کنیم دریافت کنید. 

آپارتمان های کوچک و بزرگ، ویلاهای بزرگ با امکانات کامل اعم از استخر، سونا، جکوزی، زمین بازی و … و مناسب با تعداد خانوار ها در خصوص کرایه خانه در ترکیه به متقاضیان عزیز خدمات رسانی می شود. اجاره منزل در ترکیه به دو صورت انجام می پذیرد: 1.اجاره خانه روزانه در ترکیه 2.اجاره خانه سالانه در ترکیه. افراد با توجه به مدت زمان زندگی در ترکیه می توانند یکی از این دو مورد را برگزینند. برای اطلاع از شرایط و نحوه کرایه منزل ترکیه با ما همراه باشید. 

اجاره سالانه خانه در ترکیه

شهر استانبول شامل 39 محله می باشد که به دو گروه آسیایی و اروپایی تقسیم می شوند. محله آسیایی بومی است و توریست پذیر نمی باشد اما محله اروپایی توریست پذیر است و تمام توریست ها را در این محله اسکان می دهند. در اجاره سالانه خانه در ترکیه نیازی به ارائه پول پیش نمی باشد. با توجه به اینکه هر محله قیمت متفاوتی دارد می بایست 3 برابر اجاره خانه را به عنوان دیپوزیت پرداخت کنید.
برای کرایه منزل در ترکیه به صورت سالیانه قبل از تحویل خانه باید کنتورهای آب، برق و گاز به نام اجاره کننده شود. پس از اتمام قرارداد خانه نیز تمام کنتور ها به نام صاحب خانه برمی گردد. برای اینکه کنتور ها به نام اجاره کننده زده شود نیاز به ارائه کارت اقامت می باشد. علاوه بر موارد گفته شده در اجاره خانه در برج ها، شارژ ساختمان (آیدات) نیز دریافت می شود.

اجاره ماهانه خانه در ترکیه

اجاره ماهانه خانه در ترکیه یکی از پر متقاضی ترین کرایه خانه در ترکیه می باشد. خدمات کرایه ماهانه خانه در ترکیه در تمام نقاط کشور ترکیه امکان پذیر است. در واقع شما در هر نقطه ای از ترکیه که خانه بخواهید، شرکت رنت کنیم برای شما فراهم می کند. اجاره کننده در خدمات ماهانه برای خانه های اجاره ای کمتر از یک ماه فقط موظف به پرداخت مبلغ کرایه خانه می باشد. برای خدمات اجاره ی خانه در ترکیه برای بیش از یک ماه باید قبل از تحوریل خانه کنتورهای آب، برق و گاز به نام اجاره کننده شود. و مبلغ قبوض به صورت هر ماه باید توسط اجاره کننده پرداخت شود. علاوه بر قبض ها باید شارژ ساختمان نیز پرداخت شود.

اجاره روزانه خانه در ترکیه

حداقل مدت زمان اجاره منزل روزانه در ترکیه، یک هفته می باشد. در اجاره روزانه خانه نیازی به دریافت مدارکی نمی باشد. هیچ اجاره نامه ای برای اینگونه اجاره خانه نوشته نمی شود و به صورت لفظی بیان می شود. اجاره کننده موظف به پرداخت اجاره خانه می باشد و تمام هزینه های خانه از جمله آب، برق و گاز بر عهده صاحب خانه است. برای اجاره خانه به صورت روزانه باید حداقل 7 الی 10 روز قبل از سفر خود هماهنگی لازم را انجام دهید. تمام خانه ها دارای اینترنت رایگان می باشند. تمام خانه دارای مبلمان و تختخواب مناسب برای تعداد افراد هستند. 
اجاره خانه در ترکیه

نکات کرایه منزل ترکیه

پس از مشخص شدن مدت زمان سکونت در ترکیه می بایست شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. هر فردی برای زندگی شخصی خودش برنامه ای نیز دارد. برای اجاره خانه باید دسترسی به مترو و اتوبوس را در اولویت قرار دهید. پس از آن نزدیک بودن به مراکز خرید، باشگاه و یا سینما را هم مورد بررسی قرار دهید. نزدیک بودن منزل به بیمارستان و درمانگاه هم مزیت محسوب می شود.

مدارک لازم برای کرایه خانه در ترکیه

مدارک لازم برای کرایه خانه در ترکیه شامل:
 1. کپی از صفحه اول پاسپورت شخص اجاره کننده

کرایه منزل در ترکیه به پول ایران

توریست های ایرانی می توانند خانه مورد نظرشان را به پول ایران اجاره کنند. قیمت اجاره منزل در ترکیه به صورت لیر لیست شده اند و بر اساس درخواست گردشگران قابل تبدیل نیز می باشد. کرایه خانه در ترکیه به پول ایران قابل تغییر می باشد. شما می توانید بدون اینکه پول های خودتان را تبدیل کنید، از خدمات اجاره خانه در ترکیه به پول ایران بهره مند شوید. 

اجاره ی خانه در ترکیه از ایران

برای بهره مند شدن از خدمات کرایه خانه در ترکیه می توانید از ایران نیز اقدام کنید. شما قبل از سفر خود به ترکیه می توانید با یک تماس به کارشناسان رنت کنیم در خصوص کرایه آپارتمان در ترکیه، راهنمایی های لازم را دریافت کنید. برای اینکه خیالتان از بابت اجاره ی خانه در ترکیه راحت باشد، اجاره از ایران را به شما پیشنهاد می کنیم.

اجاره ی خانه در ترکیه چقدر است؟

هزینه اجاره خانه سالانه در ترکیه

قیمت اجاره منزل در ترکیه نسبت به محله ها، نوع آپارتمان و برج، تعداد خواب های خانه و امکانات خانه ها متغیر می باشد. اجاره ی خانه در ترکیه با قوانین سابق ارائه می شود. قیمت برج های اجاره ای از 100 لیر شروع می شود و با توجه به امکانات موجود تا 700 لیر می باشد. خانه های نزدیک به ساحل قیمت بالایی نسبت به بقیه جاها دارد.

هزینه اجاره خانه روزانه در ترکیه

نرخ کرایه خانه روزانه در ترکیه به صورت روزانه محاسبه می شود.

 منطقه تکسیم در استانبول:

 • یکخوابه: 200 الی 350 لیر
 • دوخوابه: 350 الی 600 لیر

منطقه اسن یورت در استانبول:

 • یکخوابه: 150 الی 400 لیر
 • دوخوابه: 300 الی 450 لیر
 • سه خوابه: 450 الی 700 لیر

خانه های ویلایی نیز از 800 لیر شروع می شود و با توجه به امکانات آن تا 2000 لیر می باشد.

تصاویری از خانه های اجاره ای در ترکیه

Previous slide
Next slide

ویلا فول امکانات در کلاب پاتارا

30 روزه : 325 لیر (ماهانه)

Previous slide
Next slide

سوئیت فول امکانات در اسنلر

30 روزه : 176 لیر (ماهانه)

Previous slide
Next slide

آپارتمان فول امکانات در بالکووا

30 روزه : 467 لیر (ماهانه)

هزینه آب و برق و گاز در اجاره خونه در ترکیه

هزینه آب و برق و گاز در اجاره خانه سالیانه بر عهده اجاره کننده می باشد که می بایست کنتور ها به نام اجاره کننده باشد. اما این هزینه ها در اجاره خانه روزانه بر عهده صاحب خانه می باشد. در کرایه خانه ترکیه هزینه آب و برق و گار از هزینه اجاره بها برداشته می شود. در واقع مبلغ جدایی را برای این مورد پرداخت نمی کنید. 

مجوز اجاره نامه

تمام اجاره نامه های مربوط به کرایه خانه در ترکیه دارای مجوز رسمی می باشد. اجاره نامه ها با اقدام رسمی و ثبت در دفاتر اسناد رسمی صورت می گیرد. تمام افرادی که در شهر های ترکیه ساکن هستند و افرادی که به عنوان توریست مستاجر هستند می بایست خود را به مختار محله معرفی کند. مختار محله یک شخص می باشد که تمام اطلاعات افراد را ثبت می کند و مدت زمان اجاره خانه هر شخص در اسنات ثبت می شود.

بهترین منطقه برای کرایه خانه در ترکیه

بهترین مناطق برای کرایه خانه در ترکیه شامل موارد زیر می باشد:
 • شیشلی
 • تکسیم
 • بیوچک مجک
 • دلیلک دوزو
 • اسن یورت
 • باهچه

بهترین مناطق مسکونی استانبول کدام هستند؟

استانبول تمام نیازهای ساکنان خود را برآورده می کند. شهری ساحلی و توریستی و اقتصادی ، جایی که طبیعت زیبا ، بناهای مرتفع و برجسته ترین پروژه های ترکیه …
استانبول به دو بخش اروپایی و آسیایی تقسیم می شود ، بخش اول در غرب تنگه بسفر واقع شده است ، دریای سیاه را با دریای مرمره متصل می کند و پر از زندگی و کار است . دومین در شرق بوسفر واقع شده است و از اهمیت جغرافیایی زیادی برخوردار است ، این بخش به دلیل آرامش ، آرامش و میراث خود یکی از بهترین مناطق مسکونی استانبول در شهر استانبول محسوب می شود.

آیا طرف اروپایی دارای بهترین مناطق مسکونی در استانبول است؟

در طرف اروپایی ، یک مسابقه بی پایان و رقابت ناامید کننده بین بهترین مناطق برای خرید آپارتمان در استانبول ، فروش به طور مداوم در حال افزایش است و سود سرمایه گذاران در استانبول اروپا به دلیل فراوانی و تنوع مناطق حیاتی ساحلی و مهمترین آنها افزایش می یابد. از این موارد:

بازاكشیر

بازاکسیر به دلیل زیرساخت ها و خدمات مدرن خود مانند مجتمع های مرتفع و برج های بلند و موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پل ها و فرودگاه ها مشهور است. این منطقه توسط کارشناسان املاک و مستغلات در شهر به عنوان یکی از بهترین مناطق استانبول برای خرید آپارتمان طبقه بندی می شود ، چرا که نه ؟! و این مرکز جدید استانبول است! با آرامش و آرامش در کنار یک دریاچه بزرگ ، دارای خدمات آموزشی و بهداشتی باکیفیت است و اخیراً به اولین مقصد برای سرمایه گذاران محلی و خارجی تبدیل شده است. بنابراین ، می فهمیم که قیمت آپارتمان ها در باساکههیر رو به افزایش است.

آتاکوی

هتل های مجلل ، لوکس را به منطقه Atakoy از جمله هتل مجلل Sheraton استانبول اضافه می کنند. این منطقه با فضای سبز وسیع و هماهنگی مهندسی بسیار عالی مشرف به دریای مرمره است. این امر با داشتن بسیاری از کارشناسان املاک و مستغلات در ترکیه بهترین مکان برای خرید آپارتمان در استانبول است ، در حالی که آتاکوی مملو از باغ ها ، ساختمان های مدرن و رستوران های ساحلی است.