اجاره خانه در استانبول ارزان و بهترین امکانات

به قلم
|
|
اجاره خانه در استانبول

اجاره خانه در استانبول فول امکانات با قیمت مناسب

اجاره خانه در استانبول از ملزومات سفر به این کشور است. کارشناسان اجاره خانه ترکیه با قیمت مقرون‌به‌صرفه به گردشگران ایرانی خدمات ارائه می‌دهند. هزینه اجاره خانه در ترکیه نسبت به رزرو هتل‌ها به‌مراتب بسیار پایین‌تر است. بهترین شهر برای کرایه منزل در ترکیه، شهر استانبول است. تمام خانه‌های اجاره‌ای در ترکیه دارای امکانات رفاهی هستند. اجاره خانه استانبول در تمام نقاط ترکیه خدمات‌رسانی می‌شود. در ادامه اطلاعات بیشتری درباره اجاره خانه در ترکیه کسب می‌کنیم.

اجاره خانه در استانبول
منبع: Instagram

آپارتمان‌های کوچک و بزرگ، ویلاهای بزرگ با امکانات کامل اعم از استخر، سونا، جکوزی، زمین بازی و… و مناسب با تعداد خانوارها در خصوص کرایه خانه در ترکیه به متقاضیان عزیز خدمات‌رسانی می‌شود. اجاره خانه در استانبول به دو صورت انجام می‌پذیرد:

 • اجاره خانه روزانه در ترکیه
 • اجاره خانه سالانه در ترکیه

افراد باتوجه‌به مدت‌زمان زندگی در ترکیه می‌توانند یکی از این دو مورد را برگزینند. برای اطلاع از شرایط و نحوه کرایه منزل ترکیه با ما همراه باشید.

اجاره خانه در استانبول فول امکانات با قیمت مناسب ​
منبع: Instagram

اجاره خانه در استانبول برای یک سال

شهر استانبول شامل ۳۹ محله است که به دو گروه آسیایی و اروپایی تقسیم می‌شوند. محله آسیایی بومی است و توریست‌پذیر نیست؛ اما محله اروپایی توریست‌پذیر است و تمام توریست‌ها را در این محله اسکان می‌دهند. در اجاره سالانه خانه در ترکیه نیازی به ارائه پول پیش ندارید. باتوجه‌ به اینکه هر محله قیمت متفاوتی دارد می‌بایست ۳ برابر اجاره خانه را به‌عنوان دیپوزیت پرداخت کنید.

برای اجاره خانه در استانبول به‌صورت سالیانه قبل از تحویل خانه باید کنتورهای آب، برق و گاز به نام اجاره‌کننده شود. پس از اتمام قرارداد خانه نیز تمام کنتورها به نام صاحب‌خانه برمی‌گردد. برای اینکه کنتورها به نام اجاره‌کننده زده شود نیاز به ارائه کارت اقامت است. علاوه بر موارد گفته شده در اجاره خانه در برج‌ها، شارژ ساختمان (آیدات) نیز دریافت می‌شود.

اجاره خانه در استانبول برای یک سال​
منبع: Instagram

اجاره ماهانه خانه در ترکیه

اجاره ماهانه خانه در ترکیه یکی از پر متقاضی‌ترین کرایه خانه در ترکیه است. خدمات کرایه ماهانه خانه در ترکیه در تمام نقاط کشور ترکیه امکان‌پذیر است. اجاره‌کننده در خدمات ماهانه برای خانه‌های اجاره‌ای کمتر از یک ماه فقط موظف به پرداخت مبلغ کرایه خانه است. برای خدمات اجاره خانه در ترکیه برای بیش از یک ماه باید قبل از تحویل خانه کنتورهای آب، برق و گاز به نام اجاره‌کننده شود و مبلغ قبوض به‌صورت هر ماه باید توسط اجاره‌کننده پرداخت شود. علاوه بر قبض‌ها باید شارژ ساختمان نیز پرداخت شود.

اجاره ماهانه خانه در ترکیه​
منبع: Instagram

اجاره خانه استانبول روزانه

حداقل مدت‌ زمان اجاره خانه در استانبول به صورت روزانه، یک هفته بوده و در اجاره روزانه خانه، نیازی به دریافت مدارک نیست. هیچ اجاره‌نامه‌ای برای این‌گونه اجاره خانه نوشته نمی‌شود و به‌صورت لفظی بیان می‌شود. اجاره‌کننده موظف به پرداخت اجاره خانه است و تمام هزینه‌های خانه از جمله آب، برق و گاز بر عهده صاحب‌خانه است. برای اجاره خانه به‌صورت روزانه باید حداقل ۷ الی ۱۰ روز قبل از سفر خود هماهنگی لازم را انجام دهید. تمام خانه‌ها دارای اینترنت رایگان هستند. تمام خانه دارای مبلمان و تختخواب مناسب برای تعداد افراد هستند. همچنین اگر قصد داشته تردد راحتی نیز در شهر داشته باشید می‌توانید نسبت به اجاره ماشین در استانبول اقدام کنید.

نکات کرایه منزل ترکیه

پس از مشخص شدن مدت‌زمان سکونت در ترکیه می‌بایست شهر موردنظر خود را انتخاب کنید. هر فردی برای زندگی شخصی خودش برنامه‌ای نیز دارد. برای اجاره خانه استانبول باید دسترسی به مترو و اتوبوس را در اولویت قرار دهید. پس از آن نزدیک بودن به مراکز خرید، باشگاه و یا سینما را هم مورد بررسی قرار دهید. نزدیک بودن منزل به بیمارستان و درمانگاه هم مزیت محسوب می‌شود. البته اگر در استانبول خودرو اجاره کرده‌اید، نگرانی از این بابت نخواهید داشت و می‌توانید به راحتی در سطح شهر تردد کنید.

مدارک لازم برای کرایه خانه در ترکیه

 • شماره مالیاتی
 • ثبت اجاره‌نامه خانه در اداره رسمی ثبت
 • دریافت نومارتاژ
 • پرداخت هزینه‌های اقامت
 • ۴ قطعه عکس
 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • کپی مهر ورود به ترکیه بر روی پاسپورت
 • پرینت رنگی راندوو
 • گواهی ازدواج به همراه ترجمه رسمی آن به زبان ترکیه استانبولی با مهر کنسولگری
 • گواهی تولد فرزندان به همراه ترجمه رسمی آن به زبان ترکیه استانبولی

اجاره خانه در ترکیه از ایران

توریست‌های ایرانی می‌توانند خانه موردنظرشان را به پول ایران اجاره کنند. قیمت اجاره خانه در استانبول به‌صورت لیر لیست شده‌اند و بر اساس درخواست گردشگران قابل‌ تبدیل نیز است. کرایه خانه در ترکیه به پول ایران قابل‌ تغییر است. شما می‌توانید بدون اینکه پول‌های خودتان را تبدیل کنید، از خدمات اجاره خانه در ترکیه به پول ایران بهره‌مند شوید.

اجاره خانه در ترکیه از ایران
منبع: Instagram

اجاره خانه در استانبول چقدر است؟

قیمت اجاره خانه در استانبول نسبت به محله‌ها، نوع آپارتمان و برج، تعداد خواب‌های خانه و امکانات خانه‌ها متغیر است. اجاره خانه در ترکیه با قوانین سابق ارائه می‌شود. قیمت برج‌های اجاره‌ای از ۱۰۰ لیر شروع می‌شود و باتوجه‌ به امکانات موجود تا ۷۰۰ لیر است. خانه‌های نزدیک به ساحل قیمت بالایی نسبت به بقیه جاها دارد.

اجاره خانه در استانبول چقدر است؟
منبع: Instagram

هزینه اجاره خانه روزانه در منطقه تکسیم استانبول

 • یکخوابه: 200 الی 350 لیر
 • دوخوابه: 350 الی 600 لیر

هزینه اجاره خانه روزانه در منطقه اسن یورت استانبول

 • یکخوابه: 150 الی 400 لیر
 • دوخوابه: 300 الی 450 لیر
 • سه خوابه: 450 الی 700 لیر

خانه های ویلایی نیز از 800 لیر شروع می شود و با توجه به امکانات آن تا 2000 لیر می باشد.

هزینه آب، برق و گاز در اجاره خونه در ترکیه

هزینه آب و برق و گاز در اجاره خانه استانبول سالیانه بر عهده اجاره‌کننده است که می‌بایست کنتورها به نام اجاره‌کننده باشد. اما این هزینه‌ها در اجاره خانه روزانه بر عهده صاحب‌خانه است. در اجاره خانه در استانبول هزینه آب و برق و گار از هزینه اجاره‌ بها برداشته می‌شود. در واقع مبلغ جدایی را برای این مورد پرداخت نمی‌کنید.

بهترین منطقه استانبول برای اجاره خانه

 • شیشلی
 • تکسیم
 • بیوچک مجک
 • دلیلک دوزو
 • اسن یورت
 • باهچه

بهترین منطقه استانبول برای اجاره خانه​

  منبع: Instagram

بهترین مناطق مسکونی استانبول کدام هستند؟

استانبول به دو بخش اروپایی و آسیایی تقسیم می‌شود. بخش اول در غرب تنگه بسفر واقع شده است، دریای سیاه را با دریای مرمره متصل می‌کند و پر از زندگی و کار است. دومین در شرق بسفر واقع شده است و از اهمیت جغرافیایی زیادی برخوردار است، این بخش به دلیل آرامش خود یکی از بهترین مناطق مسکونی در شهر استانبول محسوب می‌شود.

در نهایت

چه به ترکیه سفر کرده‌اید و چه برای مهاجرت به این کشور آمده‌اید، اجاره خانه در استانبول یکی از کارهای مهمی است که باید انجام بدهید. در این مقاله اطلاعات مفید و کاملی در زمینه اجاره خانه استانبول به شما ارائه دادیم. اگر قصد دارید اجاره خانه در ترکیه را به‌صورت روزانه یا سالانه انجام دهید، حتماً پیش از اقدام این مقاله را مطالعه کنید.

سؤالات متداول

در ادامه به پرسش‌های احتمالی شما در زمینه اجاره خانه در استانبول پاسخ می‌دهیم.

کدام بخش از ترکیه لوکس‌تر، مدرن‌تر و گران‌تر است؟

قسمت اروپایی ترکیه که در قسمت غربی تنگه بسفر قرار دارد، لوکس‌تر، مدرن‌تر و گران‌تر است.

کدام یک از منطقه‌ها و محله‌های استانبول برای اجاره خانه بهتر هستند؟

محله‌هایی مثل شیشلی، تکسیم، بیوچک مجک، دلیلک دوزو، اسن یورت و باهچه برای اجاره خانه در استانبول بهتر و مناسب‌تر هستند.

آیا امکان اجاره خانه و ویلا در ترکیه به‌صورت روزانه وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید خانه و ویلای موردنظر خود را به‌صورت روزانه و ماهانه اجاره کنید.

هزینه آب، برق و گاز در اجاره روزانه بر عهده چه کسی است؟

در اجاره روزانه هزینه آب، برق و گاز بر عهده صاحبخانه است.

0
(0)

0 / 5. 0

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا