اجاره فراری در دبی، لاکچری تو دبی بگرد

اجاره فراری در دبی

دبی یکی شهرهای امارات که از زیباترین و مدرن‌ترین شهر در خاورمیانه به شمار می‌آید و به عروس خلیج‌فارس شهرت دارد. به همین دلیل سالانه مسافران و گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. دغدغه‌های مسافران رفت‌وآمد در این شهر است که رنت کنیم برای هموطنان خود این مسئله را برطرف کرده است. شما از رنت کنیم می‌توانید انواع ماشین‌های لوکس و لاکچری همچون اجاره فراری در دبی را به‌راحتی انجام دهید. اجاره فراری در دبی یکی از رواج‌ترین خودرو برای اجاره در دبی است. برای اجاره کافی است با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

نحوه اجاره فراری در دبی

یکی از پرطرفدارین مدل خودرو در امارات، اجاره فراری در دبی است. رنت کنیم شرایط آسانی را برای اجاره فراری برای ساکنین و مسافران دبی در نظر گرفته است بطوری که شما می‌توانید فراری را با راننده و بدون راننده رنت کنید. در زیر بصورت کامل در زیر به آن می‌پردازیم.

مدارک اجاره فراری در دبی با راننده

 • برای اجاره فراری با راننده نیاز به ارائه به مدرک خاصی نیستید.
 • حداکثر زمان اجاره خودرو در روز، 10 ساعت است.
 • تمام مسئولیت‌های فراری بر عهده شرکت است و مسافران هیچ تعهدی در قبال خودرو ندارند.

مدارک اجاره فراری در دبی بدون راننده

مدارک اجاره خودرو در دبی به شرح زیر است: 

 1. گذرنامه
 2. حداقل سن 25 سال
 3. ویزا یا اقامت
 4. گواهینامه رانندگی بین المللی
 5. پرداخت دیپوزیت (ضمانت مالی) به ارزش 1500 درهم که پس از عودت خودرو و عدم خلافی به فرد بازگردانده می‌شود.

شرایط رنت کنیم برای اجاره فراری در دبی

شما در ایران می‌توانید به نمایندگی های رنت کنیم مراجعه کنید و یا تماس حاصل نمایید و با توجه به تاریخ حضور خود در دبی به اجاره فراری در دبی بپردازید. پس از همانگی شما می توانید محل تحویل و عودت فراری را مشخص نمایید تا در مکان و ساعت مورد نظر خود رو را پس از امضای قرارداد تحویل بگیرید. رنت کنیم برای راحتی روند اجاره خودرو برای مسافران و ساکنان فارسی زبان در دبی، افراد ایرانی را به عنوان پشتیبانان در نظر گرفته است.  

قرارداد اجاره فراری در دبی

شما در زمان تحویل فراری از نمایندگان رنت کنیم، قراردادی را که در آن زمان و محل تحویل و عودت خودرو، اطلاعات کامل راننده، مبلغ توافق شده، بیمه، امکانات داخل خودرو و … را مشاهده می نمایید و برای تحویل خودرو نیاز است که امضا کرده و یک نسخه را نزد خود تا پایان قرارداد نگه بدارید.

قیمت اجاره فراری در دبی

 • هزینه اجاره فراری در دبی به 3 مورد بستگی دارد:
 • انتخاب اجاره با راننده و یا بدون راننده
 • حداقل زمان استفاده
 • محل تحویل و عودت ماشین

برای دریافت اطلاعات کامل با قسمت پشتیبانان مجموعه رنت کنیم تماس حاصل نمایید.

خدمات رنت کنیم در اجاره فراری در دبی

 • رزرو آنلاین
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • اجاره خودرو با مدارک بالا و بدون نیاز به چک ضمانت و کردیت کارت
 • بیمه کامل خودرو
 • امکان تمدید اجاره
 • راننده مسلط کامل به خیابان های دبی و زبان های خارجی

چرا اجاره خودرو در دبی بصرفه است؟

اجاره خودرو در دبی به صرفه است؛ زیرا هزینه تاکسی در دبی به ساعت و محل شما بستگی دارد و مسافر موظف است کرایه و هزینه ورودی را نیز پرداخت کند. قیمت تاکسی در دبی بعد از ساعت 10 شب بالاتر می شود. در دبی داشتن خودرو بسیار به صرفه تر از استفاده از تاکسی و وسیله نقلیه به شمار می آید. زیرا قیمت سوخت پایین است در نتیجه رفت و آمد با ماشین شخصی بسیار ارزانتر خواهد بود. در ضمن یکی از تفریحات دبی نشینان رانندگی در بزرگراه های بی نقص و مدرن است به همین دلیل رنت خودرو در دبی سفر را برای شما لذت بخش خواهد کرد.

سخن آخر

شرکت رنت کنیم یکی از معتبرین شرکت‌های اجاره خودرو در ایران و خارج ایران است که با توجه به نمایندگان فعال و ارائه خدمات بیشتر به نسبت همکاران خود، توانسته رضایت مشتریان بسیاری را دریافت نماید. شما می‌توانید به آسانای خودروهای لوکس و اقتصادی را برای جا به جایی، سفر، ماشین عروس و … اجاره نمایید و تجربه جدیدی را برای خود بسازید. کافیست به صفحه سایت رنت کنیم مراجعه نمایید و خدمات مورد نظر را انتخاب نمایید و از طریق رزرو آنلاین ماشین مورد نظر را در زمان مشخص در اخو خودروها با قیمت و زمان اجاره را مشاهده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با قسمت پشتیبانی رنت کنیم تماس حاصل نمایید.