اجاره خودرو در خارج کشور

به قلم
|
|
اجاره خودرو در خارج کشور

گشت و گذار در کشورهای مختلف همواره یک تجربه خاص بوده است و به همین دلیل افراد در سفرهای خود به‌دنبال راهی برای استفاده بهتر از زمان، جهت برنامه‌ریزی مسافرتشان هستند. یکی از موضوعات دغدغه برانگیز، رفت و آمد در کشور مقصد است و اجاره خودرو در خارج کشور باعث شده تا شما بتوانید به راحتی از امکان حمل و نقل آزادانه برخوردار شوید. کرایه خودرو در خارج کشور باعث شده تا دورترین مسیرها و مناطقی که امکان دسترسی با وسایل حمل و نقل عمومی را ندارید، را بازدید کنید. در این مقاله قصد دارم تا شما را با معتبرترین شرکت اجاره خودرو در خارج کشور آشنا کرده و از شعب، نحوه اجاره خودرو و مدارک مربوط به آن، مطلع نمایم.

معتبرترین شرکت برای اجاره خودرو در خارج کشور کدام است؟

از جمله شرکت‌های معتبر در زمینه اجاره خودرو، شرکت رنت کنیم بوده که به شما این امکان را می‌دهد تا بدون واسطه و با قیمت مناسب، ماشین مورد نظرتان را اجاره نمایید. در رنت کنیم شما امکان کرایه خودرو در خارج کشور را داشته و این امکان بصورت اینترنتی و یا حضوری برای شما فراهم است.

رنت کنیم با سالها تجربه در زمینه اجاره خودرو در داخل و خارج کشور توانسته تا کلیه نیازهای مشتریان را در نظر گرفته و با توجه به این موارد، خدمات بهتر و مطلوب‌تری را ارائه دهند. داشتن نمایندگی‌های معتبر در شهرهای داخل و همچنین کشورهای مختلف، باعث شده تا مشتریان با اطمینان بهتر و بیشتری ماشین خود را رنت نمایید.

رنت کنیم با داشتن نمایندگی‌هایی در مجاورت با مکان‌های تفریحی و گردشگری، این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی برای دریافت ماشین خود از نمایندگی اقدام نمایید. همچنین این امکان وجود دارد تا خودرو خود را در هر جایی از شهر مقصد تحویل گرفته و در مکان دلخواه خود عودت نمایید.

برای اجاره خودرو در خارج کشور شما تنها نیاز است تا به سایت رنت کنیم مراجعه کرده و از بین ماشین‌های موجود در کشور مقصد، خودرو مورد نظرتان را انتخاب نمایید. سپس زمان سفر و مدت کرایه ماشین را مشخص کرده و به همراه مدارک مورد نیاز آن، به کارشناسان رنت کنیم از طریق واتس‌اپ ارسال نمایید.

شعب فعال رنت کنیم برای اجاره خودرو در خارج کشور

 • کشور امارات – شهر دبی
 • کشور ترکیه – شهر استانبول
 • کشور عمان – شهر مسقط
 • کشور ایران – شهر تهران، شیراز و کیش

شعبه‌های رنت کنیم در کشورهای مختلف، در دسترس مشتریان بوده و در مناطق مرکز شهر قرار داشته تا به راحتی بتوانید برای تحویل و عودت خودرو به آنها مراجعه نمایید. همچنین در ایران سه شعبه اصلی داشته و در کنار آن نیز امکان ارسال خودرو به سراسر کشور نیز وجود دارد. برای تحویل و عودت خودرو در رنت کنیم شما این امکان را دارید که بسته به لوکیشن مورد نظر خود، از بین مکان‌هایی مانند فرودگاه، هتل و یا مراکز خرید، ماشین خود را تحویل گرفته و یا عودت دهید.

همچنین رنت کنیم این امکان را به مشتریان می‌دهد تا با کمترین قیمت و راحت‌ترین شرایط، خودرو خود را اجاره نمایند. امکان کرایه خودرو در خارج کشور برای افراد خارجی و یا ایرانیان خارج کشور نیز محیا بوده و با شرایط بسیار آسانی است.

خودروهای موجود در رنت کنیم از بهترین مدل‌های روز دنیا بوده و بعد از هربار استفاده مشتریان، توسط تیم فنی مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت وجود نقص و مشکل، عیب آنها برطرف و رسیدگی می‌شود.

راهنمای مدارک اجاره خودرو در خارج کشور

 • تصویر از گواهینامه بین المللی رانندگی
 • تصویر پاسپورت فرد راننده
 • پرداخت مبلغ ودیعه ضمانت نقدی یا همان دیپوزیت
 • تصویر ویزا (در صورتیکه کشور مقصد نیاز به ویزا داشته باشد)

مدارک مورد نیاز برای افراد خارجی جهت کرایه خودرو در خارج کشور

 • تصویر گواهینامه بین المللی یا گواهینامه کشور محل زندگی
 • تصویر پاسپورت راننده
 • پرداخت مبلغ دیپوزیت یا ودیعه ضمانت نقدی
 • تصویر ویزا برای کشورهایی که نیاز به ویزا دارند

در رنت کنیم، اجاره خودر در خارج کشور به دو صورت با راننده و بدون راننده ممکن است. شما می‌توانید در صورتیکه نیاز به فردی مسلط به مسیرها و مکان‌های دیدنی دارید، از اجاره خودرو با راننده استفاده کرده که به زبان انگلیسی یا فارسی صحبت نماید. شرایط آسان اجاره خودرو در رنت کنیم باعث شده تا این شرکت به یکی از شرکت‌های محبوب از نظر کاربران تبدیل شود.

اجاره خودرو در کشور امارات

از آنجاییکه در کشور امارات و بویژه شهر دبی، هزینه تاکسی بسیار بالا است و همچنین امکان تردد در این شهر از طریق وسایل حمل و نقل عمومی گاهی سخت و چالش برانگیز می‌شود، اجاره خودرو در رنت کنیم می‌تواند راهکاری مفید و موثر باشد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه کرایه خودرو در دبی، ماشین مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کرده و رنت نمایید.

در رنت کنیم شما می‌توانید در دبی ماشین خود را بصورت با راننده و یا بدون راننده، کرایه نمایید. امکان ارسال مدارک از طریق واتس‌اپ ممکن بوده و می‌توانید بصورت حضوری و یا تلفنی نیز برای اجاره خودرو مورد نظرتان با همکاران ما در ارتباط باشید.

تمامی خودروهای موجود در شعبه دبی از آخرین مدل‌های روز دنیا بوده و جزو ماشین‌های لوکس هستند که با قیمت بسیار مناسب به افراد عرضه می‌شود. برای اجاره خودرو در دبی نیاز به داشتن مستر کارت نداشته و می‌توانید هزینه آن را بصورت ریالی یا ارزی پرداخت نمایید.

اجاره خودرو در خارج کشور
منبع: رنت کنیم

اجاره خودرو در کشور ترکیه

از دیگر شعبات رنت کنیم در کشور ترکیه و شهر استانبول است. شما می‌توانید وارد صفحه اجاره خودرو در استانبول شوید و تمامی خودروهای موجود در این شهر را به همراه قیمت آنها مشاهده نمایید.

بعد از انتخاب خودرو مورد نظرتان می‌توانید از طریق واتس‌اپ مدارک خود را ارسال کرده و کارشناسان ما بعد از بررسی مدارک و تایید آنها برای شما یک پیش فاکتور صادر شده که بعد از بررسی و تایید آن، واچر نهایی صادر می‌شود. شما این امکان را دارید تا خودروی مورد نظرتان را در هر لوکیشنی تحویل گرفته و یا در هر مکانی عودت نمایید.

رنت کنیم این امکان را به شما می‌دهد تا شما به راحتی و بدون دغدغه در کشور مقصد خودرو خود را دریافت کرده و آن را تحویل دهید. همچنین تمامی این ماشین‌ها از آخرین مدل‌های سال بوده که لذت رانندگی را بیشتر می‌کند.

همه مراحل مربوط به کرایه خودرو در خارج کشور به‌صورت آنلاین و از طریق واتس‌اپ امکان‌پذیر بوده و نیاز به مراجعه حضوری ندارد.

اجاره خودرو در خارج کشور
منبع: رنت کنیم

اجاره خودرو در کشور عمان

اجاره ماشین در خارج کشور یک راه آسان و راحت برای حمل و نقل افراد است. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه کرایه خودرو در عمان، ماشین‌‌های موجود را بررسی کرده و خودرو مورد نظرتان را انتخاب نمایید. شما این امکان را دارید که برای اجاره خودرو در خارج کشور، تمامی مراحل را بصورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهید.

رنت کنیم از جمله شرکت‌های اجاره خودرو معتبر بوده که با شرایط آسان و هزینه‌ پایین، امکان کرایه خودرو را برای افراد مختلف فراهم می‌کند. وسعت و تنوع خودروها در هر کشور نیز از دیگر امکانات شرکت رنت کنیم است که همراه با جدیدترین و به روزترین خودروها بوده که شامل انواع سدان، شاسی بلند و ماشین‌های لوکس است.

ارسال مدارک از طریق واتس‌اپ و بدون نیاز به مراجعه حضوری، از ویژگی‌های این شرکت بوده که فرآیند اجاره ماشین را آسان می‌کند. در واقع شما می‌توانید در کمتر از 1 ساعت خودرو مورد نظرتان را رنت نمایید.

منبع: رنت کنیم

راهنمای مراحل اجاره خودرو در خارج کشور

 1. ابتدا نیاز است تا ماشین مورد نظرتان را در صفحه مربوطه انتخاب نمایید
 2. تعداد روز، تاریخ، محل تحویل و عودت خودرو و نوع ماشین را انتخاب کنید
 3. مدارک مربوط به اجاره خودرو را از طریق واتس‌اپ ارسال نمایید
 4. بعد از ارسال مدارک به مدت 1 ساعت منتظر تماس کارشناسان ما باشید
 5. در صورت تایید مدارک از سوی کارشناسان، برای شما یک پیش فاکتور صادر شده که بعد تایید آن توسط شما واچر نهایی صادر می‌شود.
 6. تحویل خودرو در زمان و مکان مورد نظر شما

کرایه خودرو در ایران

علاوه بر امکان اجاره ماشین در کشورهای دیگر، شما می‌توانید در داخل ایران نیز خودرو اجاره نمایید. شرکت رنت کنیم دارای امکان ارسال خودرو به سراسر ایران را داشته و شما می‌توانید ماشین خود را چه به‌صورت با راننده و چه به‌صورت بدون راننده، رنت نمایید.

شعبه‌های اصلی ما در سه شهر تهران، شیراز و جزیره کیش واقع شده و دارای خودروهای اقتصادی، خارجی و لوکس بوده که مدل سال و از ماشین‌های مطرح است. امکان رانندگی با ماشین‌های دارای آپشن و با کیفیت، باعث شده تا تجربه یک سفر به یادماندنی را در کنار خانواده خود داشته باشید.

شرکت رنت کنیم به دلیل داشتن شرایط آسان، قیمت مناسب و کیفیت بالا توانسته تا به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر و مطرح در زمینه اجاره ماشین در ایران شناخته شود. همچنین امکان تحویل و عودت خودرو در هر مکانی برای مشتری وجود داشته که شما می‌توانید با توجه به راحتی خود، محل دریافت و عودت ماشین را تعیین نمایید.

مقایسه اجاره ماشین در داخل کشور با خارج کشور

قیمت: هزینه کرایه خودرو در کشورهای مختلف، تفاوت داشته و این موضوع به مواردی مانند نوع ماشین، مدت زمان برای اجاره و بیمه آن بستگی دارد.

نوع ماشین: در کشورهای دیگر خودروهای لوکس و مدرن‌تری در دسترس بوده و به همین دلیل اجاره ماشین در کشوری مانند امارات، از نوع خودروهای لوکس و مدرن است.

شرایط اجاره خودرو: در کشورهای مختلف، قوانین و شرایط مربوط به اجاره خودرو با یکدیگر فرق داشته اما در تمامی کشورها نیاز است تا در هنگام رانندگی با خودرو اجاره‌ای، حتما مدارک مربوط به اجاره ماشین را همراه خود داشته باشید.

قوانین راهنمایی و رانندگی: قوانین مربوط به رانندگی نیز در هر کشوری متفاوت بوده و بهتر است بیش از رفتن به کشور مقصد، از این قوانین اطلاع پیدا نمایید.

امکان دسترسی به اجاره خودرو: شرکت رنت کنیم امکان دسترسی و برخورداری از خدمات پشتیبانی را چه برای شعبه‌های داخلی و چه شعبات خارجی بصورت یکسان فراهم کرده است.

نتیجه گیری

از آنجاییکه اجاره خودرو در خارج کشور می‌‌تواند یک تجربه راحت و آسان برای شما ایجاد نماید، نیاز است تا بتوانید از این امکان به راحتی و آسانی استفاده کنید. شرکت‌هایی که در زمینه اجاره خودرو در ایران وجود دارند، با واسطه بوده و همین موضوع منجر به بالا رفتن هزینه‌های کرایه ماشین می‌شود. اما اجاره خودرو در رنت کنیم بصورت بدون واسطه بوده و در کنار آن نیز دارای مدارک راحت و آسانی است. کرایه خودرو در خارج از کشور امکان استفاده بهتر و مناسب‌تری از زمان به شما داده و آزادی عمل بالاتری نیز می‌دهد. در کنار آن نیز نیاز به صرف هزینه‌های زیاد تاکسی در این زمینه نخواهید داشت.

سوالات متداول

در این بخش به سوالات پرتکرار شما در زمینه اجاره خودرو در خارج کشور می‌پردازیم:

در چه کشورهای امکان اجاره خودرو وجود دارد؟

در حال حاضر شرکت رنت کنیم در کشورهای امارات، ترکیه، عمان و ایران دارای شعبه است.

چه مدارکی برای اجاره خودرو در خارج از کشور مورد نیاز است؟

تصویر پاسپورت راننده، تصویر گواهینامه بین المللی، تصویر ویزا در صورتیکه کشور مقصد دارای ویزا است و پرداخت مبلغ دیپوزیت یا ودیعه ضمانت نقدی.

آیا امکان اجاره خودرو با راننده وجود دارد؟

بله شما می‌توانید خودرو خود را بصورت با راننده رنت کرده و در چنین شرایطی تمامی مسئولیت‌ها با راننده شرکت است.

امکان تحویل و عودت خودرو در مکان دلخواه وجود دارد؟

بله شما می‌توانید خودرو خود را در مکان دلخواه تحویل گرفته و در مکان دیگری عودت نمایید. این مکان‌ها می‌تواند لوکیشن‌هایی مانند هتل، فرودگاه و یا داخل شهر باشد.

1
(1)

1 / 5. 1

2 دیدگاه دربارهٔ «اجاره خودرو در خارج کشور»
 1. حمیدرضا حسینی

  درود و خسته نباشید خدمت شما 🙏

  هزینه اجاره خودرو در دبی کمتر از تاکسی میشه؟

  1. رامینا کامیاب راد

   سلام وقت بخیر.
   هزینه تاکسی در دبی برای 20 تا 30 دقیقه بین 50 تا 70 درهم است، این در حالی است که هزینه اجاره خودرو در دبی برای مدت 24 ساعت، 100 درهم است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا