اجاره بوگاتی در دبی

اجاره بوگاتی در دبی

بوگاتی یکی از خودرو سازان مطرح دنیا به شمار می‌آید که خودروهایش به فوق سرعت معروف هستند. پر طرفدارتین محصول این شرکت، مدل شیرون می باشد که برجسته ترین مشخصات آن می توان به بدنه تمام فیبر کربن اشاره کرد به همین دلیل دارای قیمت بسیاری بالایی است. با توجه به بالا بودن قیمت این مدل، تعداد کمی در بازار موجود می باشد به همین دلیل بسیاری به فکر اجاره بوگاتی هستند. در این مقاله قصد داریم به شرایط اجاره بوگاتی در دبی بپردازیم با رنت کنیم همراه باشید.

اجاره بوگاتی در دبی از رنت کنیم

اجاره بوگاتی در دبی جز محبوب‌ترین‌ها برای اجاره خودرو در دبی بین ایرانیان به شمار می‌آید. به همین منظور شرکت رنت کنیم جز اولین شرکت اجاره بوگاتی در دبی به حساب می‌آید.

گردشگران ایرانی که قصد سفر به کشور امارت و شهر دبی را دارند می‌توانند از طریق نمایندگان ایران رنت کنیم به کرایه خودرو لوکس مورد نظر بپردازند در واقع شما می‌توانید از ایران ماشین خود را کرایه کنید. همچنین رنت کنیم برای آسان پیش رفتن روند اجاره خودرو در دبی، یک فرد ایرانی را برای پشتیبانی شما عزیزان در نظر گرفته است و شما برای رنت خودرو از دفتر نمایندگی دبی نیز می توانید اقدامات لازم را انجام دهید.

برای اجاره بوگاتی کافی است با کارشناسان رنت کنیم ارتباط بگیرید و با شرایطی آسان بوگاتی را اجاره کنید. در زیر به صورت دقیق و کامل به نحوه اجاره خودرو در دبی می‌پردازیم.

مدارک لازم برای اجاره بوگاتی در دبی

 1. حداقل سن 25 سال
 2. کپی گواهینامه بین المللی
 3. تصویر ویزا
 4. تصویر پاسپورت

توجه داشته باشید برای رانندگی در دبی علاوه بر گواهی نامه بین المللی، باید دو مجوز، ملی و بین المللی برای رانندگی در این شهر را دارا باشید.

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد اجاره خودرو در دبی می توانید در این قسمت کلیک نمایید.

مراحل اجاره بوگاتی در دبی

قدم اول

برای اجاره خودرو بهتر است از طریق تماس با نمایندگی های ایران رنت کنیم اقدام نمایید تا بتوانید بدون نگرانی ماشین مورد نظرتان را رزرو نمایید.

قدم دوم

اطلاعات کامل در مورد زمان و مکان تحویل خودرو را با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید.

قدم سوم

ارسال مدارک مورد نیاز (پیشتر گفته شد)

قدم چهارم

شما برای رزرو 20 درصد مبلغ اجاره خودرو را به عنوان پیش پرداخت به صورت ریالی پرداخت می نمایید. (در زمان تحویل خودرو مابقی را به صورت درهم پرداخت می کنید)

قدم پنجم

پرداخت دیپوزیت که پس از گذشت 20 روز کاری پس از استعلام خلافی و عوارضی به حساب شما بازگردانده می شود.

با طی کردن مراحل فوق در زمان و مکان مقرر بوگاتی توسط همکاران به شما تحویل داده می شود. در این زمان شما می بایست به صورت کامل خودرو را بازدید نمایید و اصل مدارک را به نماینده رنت کنیم تحویل دهید. در آخر قرارداد را امضا نمایید.

قرارداد اجاره بوگاتی در دبی

قرارداد اجاره خودرو در دبی مجموعه برای تمامی خودرو ها یکسان می باشند. قرارداد اجاره بوگاتی در دبی در دو نسخه با مهر و امضای شرکت تعبیه شده است که تمامی اطلاعات راننده، خودرو، زمان و مکان تحویل و عودت خودرو، مدارک ارسالی و مبلغ یادداشت شده است و در زمان تحویل راننده موظف است امضا کرده و یک نسخه را به نماینده ما بازگرداند.

سخن آخر

رنت کنیم برای شما عزیزانی که قصد سفر و اجاره بوگاتی در دبی را دارید این امکان زیر را فراهم کرده است تا بدون نگرانی ماشین لوکس خود را کرایه کرده و از سفر خود لذت ببرید.

 1. رزرو آنلاین
 2. پشتیبانی 24 ساعته
 3. اجاره خودرو تنها با مدارک گواهینامه بین المللی و ویزا
 4. اجاره خودرو در دبی بدون نیاز به چک ضمانت یا credit card
 5. باک بنزین خودرو پر
 6. امکان تمدید مدت اجاره
 7. بیمه کامل خودروها از جمله سرقت