اجاره بوگاتی در دبی

به قلم
|
|
اجاره بوگاتی در دبی

باتوجه‌به خاص بودن ویژگی‌های خودروهای شرکت بوگاتی، مثل مدل شیرون که بدنه آن تمام فیبر کربن است؛ این مدل بوگاتی و حتی سایر مدل‌های آن قیمت بسیار بالایی برای خرید‌وفروش در دبی دارند. با‌توجه‌به بالا بودن قیمت آن‌ها، تعداد کمی از این خودروها در بازار موجود است؛ به همین دلیل بسیاری به فکر اجاره بوگاتی در دبی هستند. اجاره خودروهایی لوکسی مانند بوگاتی در دبی، در یه سری جاهای خاص و لوکس مثل منطقه جی بی آر و به صورت ساعتی امکان‌پذیر است. در ادامه قصد داریم به شرایط اجاره بوگاتی در دبی بپردازیم با رنت کنیم همراه باشید.

اجاره بوگاتی در دبی

اجاره بوگاتی در دبی جز محبوب‌ترین‌ها برای اجاره خودرو در دبی بین ایرانیان به شمار می‌آید.

اجاره خودروهای فوق لوکس مانند بوگاتی در مناطق لوکس دبی مانند JBR، دبی مارینا، نخل جمیرا، به‌صورت ساعتی و با ارائه مدارک لازم امکان‌پذیر است.

گردشگران ایرانی که قصد سفر به کشور امارات و شهر دبی را دارند می‌توانند از طریق نمایندگان ایران رنت کنیم به کرایه خودرو لوکس مورد نظر خود بپردازند در واقع شما می‌توانید از ایران ماشین خود را کرایه کنید. همچنین رنت کنیم برای آسان پیش رفتن روند اجاره خودرو در دبی، یک فرد ایرانی را برای پشتیبانی شما عزیزان در نظر گرفته است و شما برای رنت خودرو از دفتر نمایندگی دبی نیز می‌توانید اقدامات لازم را انجام دهید.

برای اجاره انواع خودرو لوکس کافی است با کارشناسان رنت کنیم تماس بگیرید و با شرایطی آسان خودروی موردنظرتان را اجاره کنید. در زیر به صورت دقیق و کامل به نحوه اجاره خودرو در دبی می‌پردازیم.

مطالب پیشنهادی:

اجاره بوگاتی در دبی چه شرایطی دارد؟

  1. برای رانندگی در دبی داشتن حداقل سن 20 سال الزامی است.
  2. ارائه مدارکی نظیر کپی گواهینامه بین‌المللی، تصویر ویزا و تصویر پاسپورت نیز الزامی است.

توجه داشته باشید برای رانندگی در دبی علاوه بر گواهی‌نامه بین‌المللی، باید دو مجوز، ملی و بین‌المللی برای رانندگی در این شهر را دارا باشید.

مراحل اجاره بوگاتی در دبی

قدم اول

برای اجاره خودرو ابتدا از طریق تماس با نمایندگی‌های ایران رنت کنیم اقدام نمایید تا بتوانید بدون نگرانی ماشین مورد نظرتان را رزرو نمایید.

قدم دوم

اطلاعات کامل در مورد زمان و مکان تحویل خودرو را با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید.

قدم سوم

ارسال مدارک مورد نیاز برای کارشناسان

قدم چهارم

شما برای رزرو خودرو، 20 درصد مبلغ اجاره خودرو را به عنوان پیش‌پرداخت به صورت ریالی پرداخت می‌نمایید. (در زمان تحویل خودرو مابقی را به صورت درهم پرداخت می‌کنید.)

قدم پنجم

پرداخت مبلغی به‌عنوان ضمانت اجاره خودرو که پس از گذشت 20 روز کاری پس از استعلام خلافی و عوارضی به حساب شما بازگردانده می‌شود.

با طی کردن مراحل فوق، در زمان و مکان مقرر، خودرو توسط همکاران به شما تحویل داده می‌شود. در این زمان شما به صورت کامل از خودرو بازدید می‌نمایید و اصل مدارک را به نماینده رنت کنیم تحویل می‌دهید. در آخر قرارداد را امضا نمایید.

بوگاتی شیرون در دبی
منبع: carbuzz

قرارداد اجاره بوگاتی در دبی

قرارداد اجاره خودرو در دبی مجموعه برای تمامی خودرو‌ها یکسان است. قرارداد اجاره بوگاتی در دبی در دو نسخه با مهر و امضای شرکت تعبیه شده است که در آن تمامی اطلاعات راننده، خودرو، زمان و مکان تحویل و عودت خودرو، مدارک ارسالی و مبلغ، یادداشت شده است و در زمان تحویل خودرو، راننده موظف است آن را امضا کرده و یک نسخه را به نماینده ما بازگرداند.

مزایای اجاره خودرو لوکس از رنت کنیم:

  1. پشتیبانی 24 ساعته
  2. اجاره خودرو تنها با مدارک گواهینامه بین‌المللی و ویزا
  3. اجاره خودرو در دبی بدون نیاز به چک ضمانت یا credit card
  4. باک بنزین خودرو پر
  5. امکان تمدید مدت اجاره
  6. بیمه کامل خودروها از جمله سرقت

سخن آخر

بنابراین اجاره خودرو بوگاتی در دبی با ارائه مدارک لازم امکان‌پذیر است. شما بدون نگرانی می‌توانید ماشین لوکس مدنظر خود را از رنت کنیم کرایه کرده و از سفر خود به این شهر لذت ببرید.

سؤالات متداول

در آخر تصمیم داریم به سؤالات متداول شما درباره اجاره بوگاتی در دبی بپردازیم:

برای کرایه بوگاتی در دبی چه مدارکی لازم است؟

برای اجاره بوگاتی در دبی، ارائه مدارکی نظیر کپی گواهینامه بین‌المللی، تصویر ویزا و تصویر پاسپورت و پرداخت مبلغی ه عنوان دیپوزیت اجاره خودرو الزامی است.

چگونه خودروی بوگاتی را در دبی اجاره کنم؟

در مناطق لوکس دبی مانند JBR، دبی مارینا، نخل جمیرا، اجاره خودروهای فوق لوکس مانند بوگاتی به‌صورت ساعتی و با ارائه مدارک لازم امکان‌پذیر است.

آیا اجاره خودرو بوگاتی در دبی محدودیت سرعت دارد؟

امارات محدودیت‌هایی برای حداکثر سرعت رانندگی دارد و سرعت مجاز رانندگی در آزادراه‌های دبی ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلومتر و در جاده‌های دوبانده شهری ۶۰ تا ۸۰ کیلومتر است.

5
(4)

5 / 5. 4

2 دیدگاه دربارهٔ «اجاره بوگاتی در دبی»
دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا