تغییرات مرسدس بنز کلاس C16

به قلم
|
|
مرسدس بنز کلاس C

مرسدس C کلاس به تازگی از یک به روز رسانی میان دوره ای برخوردار شده است. حدود 6500 قطعه در این خودرو جدید اجاره خودرو با راننده هستند که به عبارتی می توان گفت حدود 50 درصد خودرو نو شده است. البته بیشتر این اجزای جدید مربوط به موتورهای جدید هستند.

مرسدس C43 AMG جدید همچنان مجهز به موتور V6 3.0 لیتری است که اکنون از دو توربوشارژر بزرگتر برخوردار شده است که باعث افزایش قدرت به میزان 23 اسب بخار می شود که در مجموع قدرت این خودرو را به 385 اسب بخار می رساند.
نسخه دو دیفرانسیل C43 با این موتور می تواند در عرض 4.7 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعت آن مانند قبل روی 250 کیلومتر در ساعت محدود شده است.

اجاره خودرو

بیشتر مشتریان C43 به تازگی با AMG آشنا شده اند. AMG با تولید این مدل مشتریانی را هدف قرار داده است که دنبال مدل پر قدرت و لاستیک دودکن C63 نیستند! البته مدل جدید C43 با جلوپنجره شبیه C63 و اصلاحاتی در طراحی سعی می کند از C63 تقلید کند.

با وجود اینکه موتور V6 این خودرو اجاره خودرو بدون راننده مجهز به دو عدد توربوشارژر است ولی با افزایش دور موتور خیلی یکنواخت دور می گیرد و در واقع خودروی توربوشارژی است که تظاهر به تنفس طبیعی بودن می کند.
این موتور قدرت کافی برای سبقت گیری های سریع را دارد. مرسدس C43 به صورت استاندارد با گیربکس 9 دنده اتوماتیک ارائه می شود ولی اگر تمایل به تعویض دنده ها به صورت دستی دارید می توانید از شیفترهای پشت فرمان استفاده کنید.

0 / 5. 0

ممکن است به این مطالب نیز علاقه مند باشید
cars-brand
به قلم
|

کشورهای متعددی هستند که به عنوان تولیدکننده ماشین در جهان شناخته شده هستند. تولید خودروهای منحصر به فردی که نماد آن کشور هستند. مانند بی ام و که به عنوان نماد کشور آلمان بسیار شناخته شده است. در این مقاله...

خودرو پورشه پانامرا
به قلم
|

در این مقاله از سایت اجاره خودرو با راننده رنت کنیم قصد داریم به معرفی و بررسی خودرو پورشه پانامرا و خودرو تسلا بپردازیم. خودرو پورشه پانامرا مدل ۲۰۱۷ نخستین خودرو از محصولات گروه فولکس واگن است که از پلتفرم...

بی ام و i8
به قلم
|

رشد سریع بازار اجاره خودرو بدون راننده خودروهای الکتریکی ممکن است بی ام و را وادار کند تا مدت زمان استفاده از نام های خودروهای الکتریکی فعلی خود یعنی i3 و i8 را کوتاه کند زیرا برنامه های خود برای...