اجاره اتوبوس در مشهد

کرایه انواع اتوبوس در مشهد از رنت کنیم

 1. برای اجاره اتوبوس در مشهد و استعلام دقیق قیمت کرایه آن، نوع اتوبوس، برنامه سفر یا گشت شهری، مبدأ و مقصد، تعداد روز یا ساعت مورد نیاز و تاریخ دقیق را از طریق واتس‌اپ به کارشناسان ما ارسال کنید.
 2. پس از ارسال اطلاعات مربوط به سرویس مورد نظر از طریق واتس‌اپ، حداکثر تا 2 ساعت قیمت نهایی به همراه پیش‌فاکتور برای شما ارسال خواهد شد.
 3. بعد از ارسال پیش‌فاکتور توسط کارشناسان و تایید شما، با واریز مبلغ بیعانه به حساب مشخص شده در پیش‌فاکتور، رزرو ون نهایی می‌گردد.

ساعات پاسخگویی: ساعات پاسخگویی و ارتباط با کارشناسان از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ از ساعت 8 صبح تا 23 شب است.

فاکتورهای رسمی رنت کنیم و قیمت اجاره اتوبوس در مشهد، معاف از 10% مالیات بر ارزش افزوده است.

قیمت اجاره اتوبوس در مشهد

اجاره اتوبوس مارال
مدل: 1397
۱۰ ساعت در اختیار:
9,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
توافقی
ترانسفر فرودگاه امام:
توافقی
کرایه اتوبوس مانیا
مدل: 1397
۱۰ ساعت در اختیار:
9,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
توافقی
ترانسفر فرودگاه امام:
توافقی
man-bus
مدل: 1397
۱۰ ساعت در اختیار:
9,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
توافقی
ترانسفر فرودگاه امام:
توافقی
اجاره میدل باس پیشرو دیزل
مدل: 1390-1401
۱۰ ساعت در اختیار:
5,900,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
14,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
توافقی
سوالات متداول

●  برای اجاره اتوبوس با راننده در مشهد، ارائه مدارک خاصی لازم نیست فقط مشخصات شناسایی جهت احراز هویت و اطلاعات تماس درخواست می‌شود. همچنین ارائه اطلاعات دقیق در مورد مقصد، تعداد مسافران و برنامه سفر ضروری است.

هزینه اجاره اتوبوس در داخل شهر مشهد، ساعتی و برای حداقل 10 ساعت و برای خارج از شهر، بر حسب کیلومتر بین‌شهری محاسبه می‌شود. همچنین عوامل مختلفی مانند نوع اتوبوس، مدت زمان اجاره و خدمات اضافی بر آن تاثیر خواهد گذاشت. 

● بله، امکان اجاره برای مدت زمان‌های طولانی‌تر مانند چند روز یا هفته البته با راننده مشخص از طرف خود شرکت رنت کنیم وجود دارد. همچنین برای اجاره‌های طولانی‌مدت تخفیف‌هایی نیز در نظر گرفته می‌شود.

اتوبوس‌های موجود دارای ظرفیت‌های مختلفی هستند، از 25 تا 44 نفر.

خیر، تمامی سرویس‌های اجاره اتوبوس در مشهد با راننده ارائه می‌شوند و خدمات بدون راننده در دسترس نیست.

برای استعلام قیمت نهایی، اطلاعاتی مانند نوع اتوبوس، برنامه سفر، مبدأ و مقصد، تعداد روز یا ساعت مورد نیاز و تاریخ دقیق را از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ به شرکت ارائه دهید. پس از بررسی اطلاعات، پیش‌فاکتور به همراه قیمت نهایی برای شما ارسال خواهد شد.

امکان کنسل کردن رزرو وجود دارد؛ اما در صورت کنسلی یک روز قبل یا همان روز دریافت سرویس، جریمه دارد و مبلغ بیعانه پرداخت شده به عنوان جریمه برداشت خواهد شد.

حداقل مدت زمان اجاره اتوبوس با راننده در مشهد،۱۰ ساعت است. برای اجاره‌های کوتاه‌تر با شرایط خاص معمولاً توافق‌های خاصی انجام می‌شود.

بله، اتوبوس‌های اجاره‌ای شامل بیمه‌های لازم برای مسافران و راننده هستند.

● برای رزرو بیش از ۱۰ دستگاه اتوبوس به صورت همزمان در مشهد، بهتر است درخواست خود را حداقل یک هفته قبل به صورت کتبی به شرکت ارائه دهید تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.

کرایه اتوبوس با راننده در مشهد

رزرو اجاره اتوبوس به‌راحتی و تنها با یک تماس امکان‌پذیر است و نیازی به مراجعه حضوری در شرکت و ارائه مدارک به کارشناسان نیست. سرویس اجاره اتوبوس در مشهد برای استفاده درون‌شهری و خارج شهر قابل رزرو است. شما می‌توانید این سرویس را همراه با راننده در تاریخ، زمان و محل مدنظرتان در اختیار داشته باشید. تمامی رانندگان شرکت، مجرب و مسلط بر مسیرها هستند. با‌توجه‌به نیاز و تعداد مسافران، می‌توانید اتوبوس مدنظر خود را برای اجاره در مشهد یا سفر، کرایه کنید. برای رزرو بهتر است از یک هفته قبل، اقدام نمایید.

شرایط کرایه اتوبوس در مشهد

 • تمامی سرویس‌های اجاره اتوبوس در مشهد، با راننده ارائه می‌شوند و خدمات بدون راننده در دسترس نیست.
 • حداقل مدت زمان اجاره اتوبوس با راننده برای استفاده داخل شهر، ۱۰ ساعت است و در صورت نیاز به زمان کمتر، همان هزینه کامل ۱۰ ساعت دریافت خواهد شد.
 • قیمت اجاره اتوبوس برون‌شهری مشهد، بر حسب کیلومتر طی‌شده محاسبه می‌شود.
 • برای رزرو بیش از ۱۰ دستگاه اتوبوس به‌صورت همزمان در یک رنگ و یک مدل، درخواست خود را حداقل از یک هفته قبل به صورت کتبی ارائه نمایید.
 • سرویس‌های خارج از مشهد شامل هزینه‌های اضافی مربوط به خروج از شهر می‌شوند.
 • هزینه محل اسکان و همچنین خوراک راننده به عهده متقاضی است. 
 • هزینه سوخت و جریمه‌های احتمالی با شرکت است.

نحوه اجاره اتوبوس در مشهد از رنت کنیم

برای اجاره اتوبوس در مشهد، باید ابتدا از طریق واتساپ یا تماس تلفنی، اتوبوس مدنظرتان را رزرو کنید. هنگام رزرو لازم است برنامه کامل سفر و اطلاعات مورد‌نیاز را ارائه دهید. سپس پیش فاکتور از طرف کارشناسان برای شما ارسال می‌شود. بعد از تایید شما و پرداخت مبلغ بیعانه مشخص شده در پیش‌فاکتور، رزرو اتوبوس نهایی شده و درخواست ثبت می‌گردد.

در نهایت، در تاریخ مشخص شده، با پرداخت هزینه کامل کرایه اتوبوس هنگام دریافت سرویس، اتوبوس اجاره‌ای با راننده در محل مدنظر شما، آماده سرویس‌دهی و شروع سفر خواهد بود. 

اطلاعات لازم هنگام رزرو کرایه اتوبوس در مشهد

 • تاریخ و ساعت رفت‌وبرگشت سرویس
 • مبدا و مقصد
 • مکان‎‌های موردن‌نظر جهت توقف
 • طول مدت اجاره اتوبوس (تعداد روز یا ساعت)
 • نوع اتوبوس (vip یا معمولی)
 • تعداد مسافر
 • ارائه مشخصات فردی و شماره تلفن

هزینه اجاره اتوبوس با راننده در مشهد

 • اتوبوس اسکانیا مارال 32نفره وی‌آی‌پی: 9,000,000 تومان/10 ساعت در اختیار داخل شهر؛ 15,000 تومان/کیلومتر برون‌شهری.
 • اتوبوس اسکانیا درسا 25‌نفره وی‌آی‌پی: 9,000,000 تومان/10 ساعت در اختیار داخل شهر؛ 15,000 تومان/کیلومتر برون‌شهری.
 • اتوبوس فولکس واگن مان 44‌نفره: 9,000,000 تومان/10 ساعت در اختیار داخل شهر؛ 15,000 تومان/کیلومتر برون‌شهری.
 • میدل باس هیوندای 32‌نفره: 5,900,000 تومان/10 ساعت در اختیار داخل شهر؛ 14,000 تومان/کیلومتر برون‌شهری.

اجاره اتوبوس VIP در مشهد

اتوبوس‌های VIP از بهترین گزینه‌ها برای سفرهای گروهی و راحت هستند. این اتوبوس‌های لوکس با امکانات ویژه و پیشرفته، تجربه‌ای بی‌نظیر و راحتی فوق‌العاده را برای مسافران فراهم می‌کنند.

این اتوبوس‌ها با صندلی‌های جادارتر و راحت‌تر با فضای بیشتر برای خواباندن صندلی و قرار گرفتن آن در حالت شبه تخت، به مسافران امکان استراحت و آرامش بیشتر در طول سفر را می‌دهد. این اتوبوس‌ها همچنین مجهز به سیستم‌های صوتی و تصویری پیشرفته، اینترنت وای‌فای در برخی موارد برای مسافران به منظور اتصال به اینترنت در طول سفر، پریزهای برق و USB با امکان شارژ دستگاه‌های الکترونیکی مانند موبایل و لپ‌تاپ و سیستم‌های تهویه مطبوع پیشرفته برای حفظ دمای مطلوب در طول سفر هستند.

به دلیل همین امکانات راحت، معمولا هزینه اجاره آن‌ها کمی از اتوبوس‌های معمولی بیشتر است اما در عوض احساس راحتی بیشتری به مسافران می‌دهد.

اجاره اتوبوس در مشهد برای مسافرت

اجاره اتوبوس در مشهد برای مسافرت‌های گروهی اعم از گردشگری، زیارتی و کاری از رنت کنیم امکان‌پذیر است. یکی از پرتقاضاترین سرویس‌های این شهر، اجاره اتوبوس برای رفت‌وبرگشت از تهران به مشهد است. علاوه بر این مسیر، امکان سفر به هر شهری از ایران و حتی سایر کشورهای مذهبی و زیارتی دارای مسیر زمینی وجود دارد.

لازم است بدانید هزینه اجاره اتوبوس برای خارج از شهر و سفر، بر حسب کیلومتر پیموده شده یا مسافت مسیر تخمین زده می‌شود. بسته به نوع اتوبوس و ظرفیت آن هزینه کیلومتر برون شهری می‌تواند بین 15 تا 16 هزار تومان به ازای هر کیلومتر باشد و هزینه کرایه آن به محض ورود به شهر، ساعتی محاسبه می‌گردد.

سرویس‌های پرطرفدار اجاره اتوبوس در مشهد

 • تورهای زیارتی برای زائرین داخلی و خارجی
 • تورهای گردشگری برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری مشهد و شهرهای اطراف آن
 • سفر از تهران به مشهد یا شهرهای دیگر و بالعکس
 • حمل‌ونقل افراد به کنفرانس‌ها و همایش‌ها، تورهای نمایشگاهی و فرهنگی
 • سرویس‌های شرکتی و ارگان‌ها جهت حمل کارمندان
 • سرویس‌های فرودگاهی جهت رفت‌وآمد گروه‌های بزرگ به فرودگاه بین‌المللی مشهد و از آنجا به هتل‌ها یا مقصدهای دیگر
پیمایش به بالا