اجاره خودرو در مشهد

new-car

خودروهای صفرکیلومتر

eserve-online

رزرو کاملا آنلاین

Insurance-cdw

بیمه‌های بین‌المللی CWD

factor

ارائه فاکتور معاف از مالیات

car-location

تحویل در سراسر ایران

car-repair

امدادرسانی 45 دقیقه‌ای

مشهد، با بافت تاریخی و زیبایی‌های فرهنگی خود، یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار در ایران است. از زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) گرفته تا گشت و گذار در بازارهای سنتی و لذت بردن از طبیعت بکر اطراف شهر، این شهر تجربیات فراموش‌نشدنی برای بازدیدکنندگان خود به ارمغان می‌آورد. در این میان، اجاره خودرو می‌تواند به گردشگران کمک کند تا با آزادی و راحتی بیشتری از جاذبه‌های این شهر دیدن کنند. در این مقاله، به بررسی جامع و دقیق امکانات و شرایط اجاره خودرو در مشهد می‌پردازیم و نکات مهمی را که باید قبل از اجاره خودرو در نظر بگیرید، مطرح می‌کنیم. از نحوه یافتن بهترین مجموعه اجاره ماشین گرفته تا اطلاعات مهم قانونی و توصیه‌های عملی برای رانندگی در شهر، هدف ما راهنمایی شما برای تجربه‌ای خوشایند و دلچسب در طول اقامتتان در مشهد است.
اجاره خودرو مشهد در رنت کنیم با آسان ترین شرایط نسبت به بقیه موسسه های اجاره ماشین، امکان پذیر است. اجاره ماشین در مشهد با خودروهای ایرانی و خارجی به متقاضیان عزیز ارائه می‌شود. همچنین اجاره ماشین مشهد با قیمت مقرون به صرفه به متقاضیان رنت داده می شود. ماشین های اجاره ای در مشهد به صورت بدون راننده هستند. رنت کنیم به عنوان برترین شرکت اجاره خودرو دارای نمایندگی های فعال در سراسر مشهد می باشد. برای این خدمات می توانید خودروی رزرو شده را در مکان درخواستی خودتان تحویل بگیرید. چگونه می توانیم از خدمات اجاره خودرو در مشهد بهره مند شویم؟ در این مقاله ما به تمام سوالات شما پاسخ می دهیم. لازم به ذکر است که کرایه ون در مشهد نیز امکان پذیر است. اگر میخواهید به صورت دسته جمعی در این شهر زیبا و دیدنی سفر کنید، می توانید از کرایه ون استفاده کرده و بهترین سفر را در کنار عزیزان خود تجربه کنید.

اجاره ماشین بدون راننده

Toyota-Land-Cruiser
مدل: 2013
از 3 تا 6 روز:
6,250,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
6,050,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
5,950,000 تومان
روزانه
مبلغ 6 میلیون تومان برای ضمانت
قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه
Hyundai-Santafe-new
مدل: 2016
از 3 تا 6 روز:
3,150,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
3,050,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
2,950,000 تومان
روزانه
مبلغ 6 میلیون تومان برای ضمانت
قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه
kia-cerato
مدل: 2018
از 3 تا 6 روز:
1,750,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
1,600,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
1,490,000 تومان
روزانه
مبلغ 6 میلیون تومان برای ضمانت
قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه
Peugeot-207
مدل: 1399
از 3 تا 6 روز:
1,250,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
1,150,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
1,050,000 تومان
روزانه
مبلغ 6 میلیون تومان برای ضمانت
قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه
oie_transparent-pwq9gsmiubx6iq0gapcdafcim2wnq3dnk8tptc06p6
Peugeot-Pars
مدل: 1399-1400
از 3 تا 6 روز:
850,000
1,190,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
790,000
1,090,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
750,000
980,000 تومان
روزانه
مبلغ 6 میلیون تومان برای ضمانت
قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه
oie_transparent-pwq9gsmiubx6iq0gapcdafcim2wnq3dnk8tptc06p6
samand-lx
مدل: 1399-1400
از 3 تا 6 روز:
790,000
910,000 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
750,000
845,000 تومان
بیشتر از 20 روز:
690,000
799,998 تومان
روزانه
مبلغ 6 میلیون تومان برای ضمانت
قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه
سوالات متداول

داشتن حداقل سن 20 سال + گواهینامه رانندگی + گواهی و مدرک معتبر شغلی (در صورت نداشتن مدرک شغلی باید گواهی احراز محل سکونت ارائه دهید)+ پرداخت مبلغ ودیعه نقدی ( دیپوزیت)

تحویل و عودت خودرو در فرودگاه اصفهان و یا درمکان های درخواستی شما مانند: درب منزل، درب هتل و حتی در شهر دیگر نیز امکان پذیر است. ما حتی برایتان این شرایط را فراهم آورده ایم تا خودرو را از یک شهر دیگر تحویل و در شهر دیگر بازگردانید.صفهان و یا درمکان های درخواستی شما مانند: درب منزل، درب هتل و حتی در شهر دیگر نیز امکان پذیر است. ما حتی برایتان این شرایط را فراهم آورده ایم تا خودرو را از یک شهر دیگر تحویل و در شهر دیگر بازگردانید.تحویل و عودت خودرو در فرودگاه اصفهان و یا درمکان های درخواستی شما مانند: درب منزل، درب هتل و حتی در شهر دیگر نیز امکان پذیر است. ما حتی برایتان این شرایط را فراهم آورده ایم تا خودرو را از یک شهر دیگر تحویل و در شهر دیگر بازگردانید.

لیست قیمت اجاره ماشین در مشهد

اجاره ماشین در مشهد بدون راننده با قیمت ارزان و مناسب به متقاضیان ارائه می شود. کرایه اتومبیل در مشهد از کمترین قیمت ممکن شروع شده و با توجه به نوع خودرو ،قیمت آن نیز افزایش می یابد. با افزایش تعداد روزهای اجاره ی ماشین، نرخ اجاره روزانه آن هم کاهش می یابد. می توانید لیست قیمت ماشین های اجاره ای مشهد را در جدول زیر مشاهده نمایید. شرایط اجاره خودرو در مشهد بسیار آسان است و این امر باعث کاهش هزینه در سفر شما می شود.

کرایه اتومبیل در مشهد

کرایه اتومبیل مشهد یکی از خدمات موسسه رنت کنیم است. که متقاضیان عزیز می توانند در تمام نقاط شهر مشهد، خودروهای اجاره ای را رنت کنند و تحویل بگیرند. تحویل خودرو در مشهد توسط یک متصدی با تجریه انجام می شود. شما می توانید تمام سوالات خود را در خصوص نحوه تحویل و عودت ماشین در مشهد، از کارشناسان رنت کنیم بپرسید. 

خدمات اجاره ماشین مشهد

اجاره ماشین در مشهد با متنوع ترین خودرو های مدل سال به همشهری های عزیز مشهدی ارائه می شود. همانطور که در بالا اشاره کردیم، اجاره خودرو در مشهد با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه، به مشتریان ارائه داده می شود. شرکت رنت کنیم خدمات اجاره خودرو را که شامل موارد زیر است خدمات رسانی می کند:
 

مراحل اجاره خودرو در مشهد 

برای کرایه اتومبیل در مشهد باید موارد ذکر شده را به صورت مرحله ای طی کرد:
 
 1. انتخاب ماشین مناسب با توجه به بودجه تان
 2. تماس با کارشناسان رنت کنیم
 3. انتخاب محل تحویل ماشین در مشهد
 4. ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در مشهد
 5. قرارداد بین طرفین
 6. تحویل خودرو در محل درخواستی مشتری

اجاره خودرو ارزان در مشهد

برای اجاره ماشین ارزان قیمت در مشهد می توانید خودروهای ایرانی نظیر سمند ، پارس و ….. انتخاب کنید. شما می توانید این خودروها را با هر بودجه ای که دارید در اختیار داشته باشید. البته این خودروها در کنار قیمت مناسب دارای کیفیت فنی بالایی بوده و همگی مدل سال می باشند. پس دیگر نگران مشکل فنی خودروهای اجاره خود نباشید.

البته درصورت مشکل فنی و یا موارد دیگر شرکت در کمترین زمان ممکن خودرو را برای شما تعویض خواهد کرد. برای کاهش هزینه های رنت ماشین در مشهد می توانید به صورت هفتگی نیز از خدمات ما بهره مند شوید. به این صورت که اگر خودرو به صورت بلند مدت و هفتگی رنت شود، هزینه اجاره نیز کمتر خواهد شد. قیمت روزانه و هفتگی خودروهای بدون راننده در بالا زده شده که می توانید مشاهده کنید و خودرو مدنظر خود را رنت کنید.

مدارک لازم برای کرایه ماشین در مشهد

 
شرایط اجاره خودرو در مشهد به صورت بدون راننده داشتن مدارک زیر است:
 

شرایط سنی مورد نیاز:
• داشتن حداقل سن 20 سال

گواهینامه رانندگی:
• گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

اسناد شناسایی مورد نیاز:
• نیاز به مدرکی معتبر برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده
• کارت شناسایی معتبر

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت):
• پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.
• یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو(چک و یا سفته دریافتی هنگام پایان قرارداد و برگشت خودرو به مشتری بازگردانده می شود).
• پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.
• مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

اجاره خودرو در فرودگاه مشهد

اجاره ماشین در فرودگاه مشهد به صورت بدون راننده به همشهریان عزیز مشهدی خدمات رسانی می شود. خودروهای اجاره ای بدون راننده در مشهد به صورت روزانه در به مشتریان رنت داده می شود؛ حداقل مدت زمان اجاره خودرو بدون راننده در مشهد ۳ روز می باشد. جابجایی مسافران از فرودگاه به مقصد و بلعکس. اجاره خودرو در فرودگاه مشهد با قیمت مقرون به صرفه رنت داده می شود.
برای تحویل خودرو در فرودگاه مشهد باید عکس بلیط پرواز خودتان را از طریق واتساپ برای کارشناسان رنت کنیم ارسال کنید. برای اجاره خودرو فرودگاه مشهد علاوه بر بلیط پرواز باید مدارک خود را نیز ارسال نمایید. مدارک لازم جهت کرایه خودرو در فرودگاه مشهد برای افراد مقیم ایران شامل:
 1. ارائه چک و یا سفته به مبلغ خودرو
 2. ارائه کپی مدرک شغلی
 3. پرداخت دیپوزیت
مدارک لازم جهت اجاره ماشین فرودگاه مشهد برای افراد مقیم خارج از کشور شامل:
 • ارائه تصویر پاسپورت
 • ارائه تصویر گواهینامه
 • پرداخت دیپوزیت
خودروی رزرو شده بر اساس ساعت و تاریخ موجود بر روی بلیط شما در فرودگاه آماده تحویل است.

اجاره ون در مشهد

کرایه ون در مشهد به صورت با راننده در اختیار متقاضیان گذاشته می شود. نرخ اجاره ون در مشهد به صورت ساعتی محاسبه می شود. یکی از مهم ترین خدمات کرایه ون مشهد، ترانسفر فرودگاهی می باشد. حداقل مدت زمان اجاره ون 5 ساعت می باشد. خدمات اجاره ون مشهد همراه با یک راننده مجرب و مسلط به امور تشریفاتی انجام می شود. ظرفیت ون ها بسته به نوع ون معمولا بین 9 الی 17 نفر می باشد.

اجاره ون ارزان در مشهد

کرایه ون ارزان در مشهد از پایین ترین قیمت آغاز می شوند. ون هایی از قبیل:
 1. اجاره ون هایس در مشهد
 2. اجاره ون دلیکا در مشهد
 3. اجاره ون هیوندای H350
در مشهد جزو ون های ارزان قیمت در مشهد می باشند. اجاره ون درون شهری به صورت ساعتی محاسبه می شود. کرایه ون برون شهری نیز به صورت کیلومتری محاسبه می شود.