اجاره سانتافه 2022 در تهران با قرارداد رسمی و بیمه رایگان

اجاره یک هیوندای سانتافه در تهران، گزینه‌ای عالی برای کسانی است که به دنبال ترکیبی از راحتی، فضای داخلی جادار و عملکرد قدرتمند هستند. در این مقاله، ما به شما در انتخاب و اجاره سانتافه، یکی از محبوب‌ترین خودروهای شاسی‌بلند بازار ایران، در پایتخت پرتردد و چالش‌برانگیز تهران راهنمایی می‌کنیم. ما به بررسی نکات مهم در انتخاب مدل مناسب، شرایط اجاره و نحوه استفاده بهینه از این خودروی خانوادگی و عملکردی در شهری مانند تهران خواهیم پرداخت.

ویژگی های خودرو سانتافه

امکانات
 • ظرفیت خودرو: 7 نفر
 • دنده خودرو: اتومات
 • تعداد چمدان: 4
 • سیستم تهویه: دارد

قیمت اجاره سانتافه

قیمت سانتافه بدون راننده

قیمت روزانه
 • 3 تا 6 روز: 3,150,000 تومان
 • 7 تا 20 روز: 3,050,000 تومان
 • 21 تا 30 روز: 2,950,000 تومان

قیمت سانتافه با راننده

قیمت ساعتی
 • ساعتی درون شهری: 400,000 تومان
 • کیلومتری برون شهری: 23,000 تومان
 • ترانسفر فرودگاه امام:2,700,000 تومان

قیمت ماشین عروس سانتافه

قیمت روزانه
 • رنگ: سفید
 • قیمت با راننده: 4,200,000 تومان
 • قیمت بدون راننده: 4,800,000 تومان

اجاره خودرو سانتافه نیو

خودرو سانتافه نیو موجود مدل سال 2016 است و در بهترین کیفیت فنی قرار دارد. برای اطلاع از لیست تمام خودروهای موجود به روی لینک اجاره خودرو بدون راننده کلیک کنید.

اجاره سانتافه به دو صورت بدون راننده و باراننده انجام می‌شود. خودروهای بدون راننده دارای مدارک و شرایطی برای اجاره هستند که در زیر به آنها اشاره شده است. برای اجاره سانتافه بدون راننده باید چند روز قبل با شرکت رنت کنیم تماس بگیرید و خودرو را رزرو کنید.

اجاره خودرو سانتافه در تهران حداقل 3 روز است و همچنین می‌توانید سانتافه نیو را به صورت هفتگی، ماهیانه و سالیانه نیز اجاره کنید. تحویل و عودت ماشین نیز در تمام شهرها و شهرستان‌ها امکان‌پذیر است. در زمان رنت ماشین قرارداد رسمی بین شما و شرکت امضا خواهد شد که تمامی قوانین و موارد در آن ذکر شده و در دو نسخه موجود خواهد بود.

اجاره سانتافه برای سفرهای خارج از شهر با هزینه بسیار به صرفه‌ای که دارد و امکانات بالا می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

درباره اجاره ماشین سانتافه

هیوندا سانتافه نیو دارای سیستم تهویه مطبوع دوگانه و کنترل کیفیت هوا است. سانتافه جدید از یک مانیتور 4.5 اینچی برای نمایش جزئیات و دستورالعمل‌ها بهره می‌برد. همچنین سانتافه جدید دارای سیستم پیشرفته صندلی‌های جلو و عقب است. سانتافه اسپرت سه حالت رانندگی راحت، عادی، اسپرت دارد، ولی تمایز بین حالت اسپرت و دو حالت دیگر کم و ناچیز بود.

درمجموع، عملکرد این خودرو حین رانندگی، بسیار نرم و رضایت‌بخش است و نسبت به نسل پیشین خود بهبود زیادی را در هندلینگ و مانور پذیری به خود دیده است اما از حق نگذریم، در دو حالت دیگر رانندگی بسیار رضایت‌بخش است.

سقف پانوراما، اتوهلد، ترمز درستی برقی، فرمان هوشمند 3 حالته، سیستم صوتی حرفه ای همراه با 2 ساب ووفر، گرم کن های صندلی های عقب و جلو، سرد کنهای صندلی های جلو، صندلی های برقی جلو، مموری صندلی، دنده تیپ ترونیک، دفلاک ، اتوپارک، صندوق برقی.

شرایط بیمه اجاره هیوندای سانتافه نیو

شرکت رنت کنیم برای اجاره سانتافه در تهران، دارای انواع بیمه چون بیمه پایه، بیمه متوسط و بیمه طلایی است. تمامی خودروها دارای بیمه پایه بوده و به صورت رایگان در اختیارتان خواهد بود. اما برای بیمه متوسط و یا بیمه طلایی که پوشش بیمه بیشتری را دارا است هزینه‌ای را دربر می‌گیرد که در جدول بیمه پایین تمامی هزینه و موارد در آن ذکر شده است. اجاره ماشین سانتافه نیز تحت پوشش بیمه بدنه و شخص ثالت رایگان است.

مشخصات ماشین سانتافه نیو در رنت کنیم:

ویژگی‌های خودرو سانتافه نیو به شرح زیر است:

 •  تنوع رنگی در دو رنگ سفید و مشکی
 •  خودروی مدل سال 2018 – 2016 (فیس سانتافه 2022 را می توانید با کلیک مشاهده کنید)
 • سرویس کارواش رایگان قبل از تحویل خودرو
 • بالاترین سطح کیفیت فنی

 شرایط اجاره هیوندای سانتافه نیو بدون راننده

مدارک و شرایطی جهت کرایه سانتافه در تهران لازم است که اینجا نوشته شده است.

 • ارائه چک یا سفته به مبلغ خودرو برای ضمانت، که هنگام عودت خودرو به مشتریان عزیز عودت داده می شود.
 • مدارکی که شغل شما را به ما ثابت کند، مانند فیش حقوقی یا معرفی نامه با سربرگ رسمی شرکت یا جواز کسب یا روزنامه رسمی شرکت.
 • پرداخت 20,000,000 تومان ودیعه كه مبلغ 1,000,000 تومان آن نزد شرکت بابت استعلام خلافی می‌ماند. بعد از 30 روز در صورت ثبت تخلف مابه‌التفاوت آن به حسابتان واریز می‌شود در غیر این صورت کل 1,000,000 به حسابتان واریز می‌شود.
 • محدوديت كيلومتر روزانه 200 كيلومتر است كه در مجموع پس از عودت خودرو محاسبه مي‌شود.
برای مشاهده شرایط کامل کلیک کنید

اجاره خودرو هیوندای سانتافه نیو با راننده

در خدمات اجاره خودرو با راننده نیازی به ارائه هیچ‌گونه ضمانت و مدارکی نیست. اجاره سانتافه یکی از پرمتقاضی‌ترین خدمات شرکت رنت کنیم است. تمام مسئولیت‌های اجاره ماشین سانتافه نیو با راننده اعم از خسارت ناشی از تصادف، جرایم رانندگی و سرقت خودرو بر عهده راننده است. برای اجاره ماشین با راننده به این موضوع توجه داشته باشید که شما نیاز به هیچ مدرکی نداشته و هزینه بسیار مناسب و مقرون ‌به‌صرفه می‌توانید یک خودرو لوکس در اختیار داشته باشید.
 
کمترین زمان رنت این خودرو 10 ساعت است. برای کرایه سانتافه با راننده در تهران و دیگر شهرستان‌ها باید با بخش خدمات تشریفات ما تماس بگیرید. میزان ساعت مورد نیاز و تاریخ مورد نظرتان را در اختیار ما قرار دهید. در صورت موجود بودن، خودرو برای شما رزرو خواهد شد.
 
برای پرداخت هزینه اجاره خودرو سانتافه با راننده، در زمان رزرو % 10 از ارزش خودرو به عنوان ودیعه از مشتری دریافت خواهد شد و مابقی مبلغ کرایه نیز در حین سرویس اجاره خودرو تسویه می شود. خودروهای تشريفاتی و لوكس مورد نظر خود را همراه با بيمه كامل و راننده شخصی و با تجربه به صورت ساعتی و كيلومتری در اختيار بگيريد.
 

اجاره ماشین عروس هیوندای سانتافه نیو

اجاره ماشین عروس سانتافه به صورت با راننده و بدون راننده قابل دسترس برای تمام عروس و دامادهای عزیز هست. بهترین انتخاب برای مراسم خود ماشین عروس سانتافه سفید است. به همین منظور ما سعی کرده ایم که خودروهای ماشین عروس بیشتر در رنگ سفید موجود باشند. در صورت ماشین عروس سانتافه با راننده نیاز به ارائه مدرک نیست و شما همراه با یک راننده مجرب به امور تشریفاتی تا پایان خواهید بود. اما در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده  نیاز به اراده مدرک دارید که در زیر تمامی شرایط و مدارک نام برده شده است.

شرایط اجاره ماشین عروس سانتافه نیو بدون راننده

اجاره ماشین عروس بدون راننده شرایط خاصی لازم دارد که در اینجا نوشته شده است.

1- چک یا سفته به ارزش یک سوم مبلغ خودرو برای ضمانت بابت اجاره سانتافه، که هنگام عودت خودرو به مشتریان عزیز عودت داده می‌شود.
2- اجاره ماشین عروس در تهران از ساعت 9 صبح الی 12  شب (15 ساعت در روز) است.
3- نرخ هرساعت مازاد ارائه شده در اجاره ماشین عروس متغیر می باشد.
4- درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران با توجه به مدل ماشین انتخاب‌شده، مبلغی به عنوان خروجی از تهران محاسبه می‌شود.
5- نماینده مجموعه رنت کنیم تا پایان مراسم در یک خودروی دیگر همراه کرایه‌کننده اتومبیل خواهد بود و ناظر است.
 

بیمه اجاره ماشین  سانتافه

نوع بیمه قیمت بیمه توضیحات
بیمه پایه رایگان  بیمه سرقت خودرو | بیمه خسارت ناشی از تصادف غیر مقصر | بیمه سرنشین خودرو | امداد جاده ای رایگان در کمتر از 45 دقیقه
بیمه متوسط 220,000 تومان  بیمه سرقت خودرو / بیمه خسارت ناشی از تصادف غیر مقصر / بیمه سرنشین خودرو / امداد جاده ای رایگان در کمتر از 45 دقیقه / تعویض رایگان خودرو در سراسر ایران در صورت خرابی در کمتر از 24 ساعت
بیمه طلایی 360,000 تومان  بیمه سرقت خودرو / بیمه خسارت ناشی از تصادف غیر مقصر / بیمه سرنشین خودرو / امداد جاده ای رایگان در کمتر از 45 دقیقه / تعویض رایگان خودرو در سراسر ایران در صورت خرابی در کمتر از 24 ساعت / ارایه رایگان هتل در زمان نقص فنی خودرو / بیمه لاستیک و شیشه های خودرو

مشخصات فنی سانتافه

مشخصات فنی خودرو
مدل خودرو2015
حداکثر توان موتور(hp)188 اسب بخار در 6300 دور در دقیقه
حداکثر سرعت (km/h)200
سيستم انتقال قدرت6 دنده خودکار شیف ترونیک
گنجايش مخزن سوخت (Lit)66
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)570
تجهیزات
کیسه هوای ایمنیکیسه هوای راننده و سرنشین جلو – کیسه های هوای جانبی – کیسه هوای پرده‌ای
سیستم تهویهاتومات
سیستم صوتیسیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP3 – ورودی USB و AUX و iPod – مجهز به 6 بلندگو – صفحه نمایش 4.2 اینچی
آينه‌هاESC – ABS – TCS – VSM – EBD
شیشه هاشيشه بالابر برقي درهاي جلو و عقب – پرده برای شیشه‌های جانبی
تجهیزات ایمنیحافظه تنظیم صندلی – سیستم Smart Key – سیستم استارت دکمه‌ای – گرمکن صندلی برای 4 سرنشین – آینه‌های الکتروکرومیک – روکش چرمی صندلی‌ها – کروز کنترل – دوربین عقب – نشان دهنده باد لاستیک‌ها
چراغهاچراغ‌های LED در جلو و عقب و چراغ زنون در جلو
ترمز هاسیستم ترمز پارک الکترونیکی EPB

محصولات مشابه

3 تا 6 روز: 2,290,000 تومان

7 تا 20 روز: 2,270,000 تومان

21 تا 30 روز: 2,250,000 تومان

حداقل مدت زمان اجاره 3 روز می باشد

3 تا 6 روز: 3,650,000 تومان

7 تا 20 روز: 3,600,000 تومان

21 تا 30 روز: 3,550,000 تومان

حداقل مدت زمان اجاره 3 روز می باشد

اجاره پرادو

مدل: 2006

3 تا 6 روز: 1,540,000 تومان

7 تا 20 روز: 1,500,000 تومان

21 تا 30 روز: 1,450,000 تومان

حداقل مدت زمان اجاره 3 روز می باشد