اجاره ون در تبریز

قبل از اقدام به رزرو و اجاره ون در تبریز؛ به نکات زیر توجه داشته باشید که:

 • برای رزرو و استعلام دقیق قیمت اجاره ون در تبریز، می‌توانید با تماس تلفنی یا ارتباط از طریق واتساپ با کارشناسان ما در ساعات کاری از 8 صبح تا 23 شب ارتباط برقرار کنید.
 • سرویس‌های اجاره ون تبریز از رنت کنیم فقط با راننده در دسترس هستند.
 • تمامی رانندگان ما آموزش دیده، باتجربه و بدون سوء پیشینه هستند.
 • کمترین زمان برای اجاره ون در تبریز 10 ساعت است و برای مدت کمتر از زمان مذکور، همان هزینه کامل 10 ساعت کرایه دریافت خواهد شد؛ مگر در حالت خاص مانند ترانسفر فرودگاهی.
 • برای دریافت سرویس اجاره ون تبریز، لطفا از چند روز قبل، رزرو ون مدنظر خود را نهایی کنید.
 • فاکتورهای اجاره ون تبریز، از مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند.
 • برای رزرو ون و دریافت پیش‌فاکتور، گزارش اطلاعاتی چون نوع ون، برنامه سفر شامل مبدا، مقصد، نیاز به سرویس درون‌شهری یا برون‌شهری، تعداد روز و ساعت مورد‌نیاز ضروری است.
 • ثبت و نهایی شدن رزرو کرایه ون در تبریز، تنها به شرط صدور پیش‌فاکتور و پرداخت بیعانه امکان‌پذیر است.
 • استفاده از سرویس‌ اجاره ون مسافرتی یا برون‌شهری در تبریز، شامل هزینه‌های اضافی بر اساس کیلومتر طی شده برای خروج از شهر خواهد بود.

قیمت اجاره ون در تبریز

VAN-TOYOTA-Hiace
مدل: 2016-2013
۱۰ ساعت در اختیار:
3,500,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
19,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,200,000 تومان
Van-Hyundai-H350
مدل: 2023-2019
۱۰ ساعت در اختیار:
4,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
23,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,500,000 تومان
foton-hiace (1)
مدل: 2020-2015
۱۰ ساعت در اختیار:
3,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
15,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,000,000 تومان
اجاره مینی بوس هیوندای
مدل: 1397
۱۰ ساعت در اختیار:
5,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
توافقی
ترانسفر فرودگاه امام:
توافقی
سوالات متداول

● خیر، تمامی سرویس‌های اجاره ون در تبریز تنها با راننده ارائه می‌شوند.

● برای سفرهای درون‌شهری، ون‌ها دست‌کم برای ده ساعت قابل اجاره هستند. در مورد سفرهای برون‌شهری، مدت زمان بستگی به نیاز و تقاضای مشتری دارد.

● ظرفیت ون‌ها بین ۱۰ تا ۱۴ نفر متغیر است و برای گروه‌های بزرگتر، مینی‌بوس‌ها با ظرفیت بیشتر نیز در دسترس هستند.

هزینه‌ها براساس نوع و مدل ون، مدت زمان استفاده، و نوع سفر (درون‌شهری یا برون‌شهری) تعیین می‌گردند. در سفرهای درون‌شهری، هزینه بر مبنای ساعت و برای سفرهای برون‌شهری بر اساس کیلومتر محاسبه می‌شود.

● بله، برای امنیت و احساس آرامش بیشتر، تمام مسافران در طول سفر با ون‌های اجاره‌ای بیمه خواهند بود.

● بله، مشتریان می‌توانند ون مورد نظر خود را در مکان و زمان دلخواه در تبریز تحویل بگیرند و بازگردانند.

در این حالت، راننده مسئول پیگیری حوادث است و باید فوراً با پشتیبانی تماس گرفته شود تا سرویس جایگزین ارسال گردد.

در صورت کنسلی، هزینه بیعانه پرداختی به عنوان جریمه از مشتری دریافت خواهد شد.

● ون‌های هیوندای H350 با امکانات داخلی پیشرفته و دکوراسیون مدرن، به عنوان لوکس‌ترین ون‌ها در تبریز شناخته می‌شوند.

گالری تصاویر

نکات بیشتر در مورد اجاره ون در تبریز با راننده 

 1. امکان خروج از شهر و سفر با ون اجاره‌ای در تبریز وجود دارد. 
 2. حداقل زمان برای اجاره ون ده ساعت است مگر به‌عنوان ترانسفر فرودگاهی که زمان کمتری لازم است. 
 3. در صورت تغییر در برنامه سفر، هر چه سریع‌تر موضوع را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان برای شما، فاکتور جدید صادر کنند. 
 4. توجه کنید که برای اجاره ون در تبریز با راننده، چند روز پیش از سفر (حداقل از دو روز قبل) اقدام به رزرو کنید تا هم انتخاب‌های بیشتری برای نوع ون داشته باشید و هم با مشکل نبود سرویس مواجه نشوید.
 5. هزینه‌های سرویس داخل شهر بر اساس نوع ون و به صورت ساعتی محاسبه می‌شود و برای سفر و خروج از شهر، هزینه کرایه وابسته به کیلومتر طی شده خواهد بود.
 6. به دلیل اینکه استفاده از سرویس اجاره ون در تبریز فقط با راننده از طرف شرکت صورت می‌پذيرد؛ بنابراین نیاز به ارائه هیچ مدرکی نخواهید داشت؛ اما پرداخت مبلغی به‌عنوان بیعانه ضرورت دارد. 
 7. هزینه سوخت در طول زمان کرایه ون در تبریز بر عهده راننده است؛ اما هزینه غذا و استراحت راننده، با مسافران است که می‌توان این هزینه را قبل از دریافت سرویس، با شرکت تسویه کرد. 
 8. برای حفظ امنیت و آسودگی‌خاطر بیشتر مسافران، همه مسافران در طول سفر با ون‌های اجاره‌ای در تبریز، بیمه خواهند شد.
 9. هزینه اجاره ون در تبریز را می‌توانید به‌صورت کامل یا پیش‌پرداخت با امکان تسویه نهایی در زمان دریافت سرویس تسویه کنید.
 10. اگر حین استفاده از سرویس کرایه ون تبریز، نیاز به تمدید مهلت استفاده از سرویس پیدا کردید؛ در اسرع وقت با شرکت تماس برقرار کنید و موضوع را متذکر شوید. در این شرایط اگر ون در دسترس باشد؛ تنها مهلت تمدید خواهد شد و هزینه اضافی دریافت می‌شود؛ اگر هم، سرویس مورد استفاده برای زمان خواسته شده رزرو شده بود؛ سرویس جایگزین در صورت موجودی، در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
 11. اگر قصد لغو کردن سرویس اجاره ون را داشتید؛ توجه داشته باشید که در صورت کنسلی تا 24 ساعت قبل از زمان تعیین شده در زمان رزرو، هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد. اما لغو درخواست زیر 24 ساعت شامل جریمه خواهد شد.
 12. رانندگان شرکت، با‌تجربه بوده و آشنایی کامل با پروتکل‌های تشریفاتی را دارند و برخی از آن‌ها به زبان‌های انگلیسی و عربی مسلط هستند. این نیاز خود را می‌توانید هنگام رزرو ون اعلام نمایید.
 13. ون‌ها قبل از سرویس‌دهی، از نظر فنی بررسی شده، تمیز و کارواش می‌شوند.

قیمت کرایه ون در تبریز

 • ون هیوندای (h350) : 5000000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 19000 تومان (کیلومتر برون‌شهری)؛ 3500000 تومان (ترانسفر فرودگاه).
 • ون تویوتا هایس: 4000000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 17000 تومان (کیلومتر برون‌شهری)؛ 2700000 تومان (ترانسفر فرودگاه).
 • ون وانا: 3700000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 17000 تومان (کیلومتر برون‌شهری)؛ 2700000 تومان (ترانسفر فرودگاه).
 • مینی‌بوس هیوندای: 3500000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 15000 تومان (کیلومتر برون‌شهری)؛ 3500000 تومان (ترانسفر فرودگاه).

تعیین هزینه اجاره ون در تبریز از رنت کنیم

هزینه کرایه ون در تبریز برای سرویس‌های درون‌شهری به صورت ساعتی (حداقل 10 ساعت در روز) و برای استفاده برون‌شهری بر اساس کیلومتر طی شده تعیین می‌گردد. برای استفاده از سرویس در زمان کمتر از حد اعلام شده، باید همان هزینه کامل کرایه برای 10 ساعت را پرداخت کنید. البته خدمت اجاره ون تبریز به‌عنوان ترانسفر فرودگاهی برای زمان کمتر امکان‌پذیر است. 

توجه داشته باشید که مسیر سفر، نوع ون، مبدا، مقصد و مدت سفر، نقش مهمی در هزینه نهایی اجاره ون خواهند داشت. برای اطلاع دقیق از هزینه اجاره ون تبریز متناسب با برنامه سفرتان، حتما از طریق واتساپ یا تماس تلفنی، از کارشناسان ما استعلام قیمت بگیرید.

نحوه اجاره ون از رنت کنیم در تبریز

همانطور که گفته شد برای کرایه ون در تبریز، به دلیل حضور راننده از طرف شرکت، نیازی به ارائه مدارک از طرف شما نیست. تنها کافی است از چند روز قبل، اقدام به رزرو ون مدنظرتان کنید. برای اینکار با تیم کارشناسان ما تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیام دهید و در صورت موجودی ون و سرویس، برنامه سفر، نیازها و اطلاعات لازم مثل کد ملی، نوع و مدل ون درخواستی، مبدا و مقصد، تاریخ و ساعت رفت و برگشت، تعداد روز مورد‌نیاز را اعلام کنید.

کارشناسان رنت کنیم، پس از بررسی دقیق اطلاعات مشتری و تایید آن‌ها، پیش‌فاکتور را صادر و ارسال خواهند کرد و با پرداخت بیعانه توسط مشتری، رزرو ون قطعی و نهایی خواهد شد. در نهایت، ون با راننده در تاریخ، ساعت و محل تعیین شده از قبل، در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

اجاره ون توریستی

سرویس‌های متداول کرایه ون در تبریز

 • اجاره ون در تبریز به‌عنوان ترانسفر فرودگاهی
 • اجاره ون مسافرتی از تبریز به شهرهای دیگر
 • اجاره ون لوکس با راننده تشریفاتی در تبریز
 • اجاره ون گردشگری در تبریز
 • اجاره ون دربستی برای رفت‌وآمدهای درون و برون‌شهری و رویدادها
 • اجاره ون وی‌آی‌پی برای جابه‌جایی مدیران و مهمانان ویژه

کرایه ون لوکس در تبریز

اجاره ون لوکس در تبریز مناسب مراسم‌های تشریفاتی و اسکورت است. این ون‌ها بیشتر مشکی رنگ بوده و از سقفی بلند برخوردار هستند. ون‌های لوکس این مجموعه شامل ون ویتو، ون هیوندای h350 و… هستند که ون هیوندای، محبوب‌ترین و پرطرفدارترین ون لوکس به حساب می‌آید. شما می‌توانید با راننده‌ای آشنا با امور تشریفات و مسلط به زبان‌های خارجی، ون موردنیاز خود را برای تشریفات اجاره کنید.

با اجاره ون لوکس در تبریز این امکان را خواهید داشت که با امکانات مناسب و بسیار شیک از مهمان خود استقبال کنید و در طول تردد خود یا مهمانانتان، حسی خوب و راحتی را تجربه کنید. فاصله صندلی‌ها در این نوع ون‌ها بسیار مناسب است و هیچ‌گونه احساس ناراحتی و کمبود فضا را در آن نخواهید داشت. برای اجاره ون لوکس از رنت کنیم می‌توانید از طریق واتس‌اپ، ون موردنیاز خود را رزرو کنید.

اجاره میدل باس در تهران

اجاره ون مسافرتی تبریز

رنت کنیم در زمینه اجاره ون مسافرتی با راننده یا اجاره ون تشریفاتی در تبریز به منظور سفرهای درون‌شهری، برون‌شهری و گردشگری در کنار شما خواهد بود تا بتوانید سفری راحت و به‌یادماندنی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید. ون‌های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای سفرهای طولانی‌مدت در اختیار گردشگران، هتل‌ها و… قرار داده می‌شوند. کرایه انواع ون در تبریز برای مسافرت با‌توجه‌به نیاز شما امکان‌پذیر است؛ حتی ون‌های لوکس و تشریفاتی در تبریز نیز مورد‌توجه برخی متقاضیان برای سفر قرار دارند؛ زیرا این ون‌ها به دلیل فضای بزرگی که دارند؛ برای سفرهای طولانی به شما کمک می‌کنند که خستگی راه را متوجه نشوید و جمع صمیمانه‌تری در کنار هم داشته باشید.

اجاره ون با قیمت ارزان در تبریز

اجاره ون‌ به‌طور‌کلی برای حمل گروهی افراد با جمعیت متوسط، علاوه بر کارآمد بود آن، هزینه مقرون‌به‌صرفه‌تری هم نسبت به سایر وسایل حمل‌و‌نقل عمومی و گرفتن تاکسی برای جمعیت زیاد دارد. با این حال کرایه ون ارزان از رنت کنیم امکان‌پذیر است تا شما بتوانید با کمترین هزینه به رفت‌وآمد خود بپردازید و سفر جمعی خوبی را تجربه کنید. فاکتورهای مجموعه، معاف از مالیات بر ارزش‌ افزوده هستند و قیمت کرایه برخی ون‌ها در کنار کیفیت خوب، از هزینه پایین‌تری برخوردار می‌باشند که می‌تواند راه‌حلی ارزان برای کاهش هزینه رفت‌وآمد شما باشد.

ون اجاره‌ای با راننده به‌عنوان ترانسفر فرودگاهی در تبریز

برای رفت‌وآمد راحت‌تر،جادارتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر به فرودگاه، اجاره ون به‌عنوان ترانسفر فرودگاهی برای گروه افراد یا افرادی که بار زیادی دارند؛ توصیه می‌شود. برای استفاده از این سرویس، باید در کنار ذکر نیاز خود به ون ترانسفر فرودگاهی، بلیط پرواز خود را نیز ارائه دهید تا رانندگان با زمان‎‌بندی مناسب و به‌موقع آماده سرویس‌دهی به شما باشند.

اجاره ون دربستی در تبریز

ون‌های دربستی با فضای خصوصی جادار و راحت، برای هر کاربردی می‌توانند مورد‌استفاده قرار بگیرند؛ شما می‌توانید با کرایه ون دربستی در تبریز چه به هدف تور گردشگری و سفر و چه به‌عنوان ون اجاره‌ای برای امور روزانه و جلسات کاری، به اهداف خود به‌صورت سفارشی‌سازی شده رسیدگی کنید.

اجاره ون ارزان

ظرفیت ون‌های اجاره‌ای رنت کنیم در تبریز

ظرفیت ون‌های مجموعه رنت کنیم در تبریز، 10 تا 14 نفره است.

 •  ون هیوندای: 13 نفره
 • ون تویوتا هایس: 10 تا 14 نفره
 • ون وانا: 10 نفره

برای جمعیت بالای 15 نفر، اجاره مینی‌بوس‌ها، گزینه مناسب‌تری برای رفت‌وآمد خواهند بود.

فضای داخل ون اجاره‌ای

مزایای ون‌های اجاره‌ای رنت کنیم در تبریز

ون‌ها قبل از تحویل به مشتریان کاملاً از نظر فنی مورد بررسی قرار می‌گیرند و تمیز و کارواش می‌شوند. همچنین تمامی آن‌ها مجهز به سیستم صوتی پیشرفته، سیستم‌ گرمایشی و سرمایشی و صندلی‌های نرم و راحت هستند. ون‌های تشریفاتی نیز از امکانات لوکس و پیشرفته‌تری برخوردار هستند.

اجاره ون از تبریز به وان

اجاره ون تا لب مرز نیز امکان‌پذیر است. اگر به دنبال یک سفر راحت و بی‌دردسر از تبریز به شهر زیبای وان در ترکیه هستید؛ این امکان وجود دارد که برای این مسیر، ون کرایه کنید. ون‌های مجموعه مجهز به امکانات رفاهی و پیشرفته هستند و سفری راحت و امن را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

مسیرهای پرطرفدار برای اجاره ون در تبریز

 • تبریز به تهران و بالعکس
 • گشت‌های درون‌شهری
 • تبریز به کندوان
 • تبریز به جلفا
 • تبریز به ارومیه
 • تبریز به زنجان
 • تبریز به مراغه 
 • تبریز به اردبیل

برای رزرو اجاره ون در تبریز و استعلام هزینه هر مسیر، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا از طریق واتساپ با آن‌ها در ارتباط باشید.

تماس با ما

مشتریان عزیز می‌توانند سوالات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را درخصوص خدمات کرایه ون برای ما ارسال کنند.

جهت رزرو ون در تبریز بر روی دکمه‌ زیر کلیک کنید. 

پیمایش به بالا