اجاره ون در مشهد

قبل از اجاره ون در مشهد از رنت کنیم، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • رزرو جهت اجاره ون در مشهد، از طریق تماس تلفنی یا پیام در واتساپ امکان‌پذیر است.
 • تمامی سرویس‌های اجاره ون در مشهد تنها با راننده در دسترس خواهند بود.
 • برای رزرو سرویس اجاره ون در مشهد، می‌توانید در ساعات کاری بین 8 صبح تا 23 شب، با کارشناسان در ارتباط باشید.
 • حداقل مدت زمان لازم برای کرایه ون در مشهد 10 ساعت است و در صورت درخواست برای زمان کمتر به غیر از ترانسفر فرودگاهی، هزینه کامل محاسبه خواهد شد.
 • تنها در صورتی رزرو ون نهایی خواهد شد که پیش‌فاکتور برای شما صادر گردیده باشد. برای داشتن تجربه رزرو آسوده‌تر، لطفاً حداقل دو روز قبل از سفر، نسبت به نهایی کردن رزرو خود اقدام نمایید.
 • فاکتورهای اجاره ون در مشهد از رنت کنیم شامل معافیت از 10% مالیات بر ارزش افزوده هستند.
 • به دلیل تقاضای بالا، نهایی شدن رزرو ممکن است تا یک ساعت زمان ببرد؛ لطفا شکیبا باشید.
 • برای دریافت پیش‌فاکتور، باید اطلاعات سفر خود نظیر نوع ون، مبدا، مقصد، برنامه سفر، نیاز به سرویس درون‌شهری یا برون‌شهری و تعداد روز و ساعت مورد‌نیاز را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید.
 • سرویس‌های برون‌شهری در مشهد شامل هزینه اضافی برای خروج از شهر خواهند بود. 
 • پرداخت هزینه اجاره می‌تواند به دو صورت انجام گیرد؛ پرداخت کامل قبل از دریافت سرویس یا پیش‌پرداخت با امکان تسویه باقی‌مانده مبلغ در زمان دریافت سرویس. 
 • اگر برنامه سفرتان تغییر کرد؛ در اسرع وقت، تغییرات لازم را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا پیش‌فاکتور جدید برای شما صادر نمایند.
 • تمامی رانندگان دارای تجربه کافی در زمینه تشریفات و تسلط بر مسیرها هستند.
 • برای استعلام دقیق قیمت کرایه ون مشهد، جزئیات سفر و مسیر مدنظرتان را پیش از رزرو به کارشناسان ما از طریق واتساپ ارسال کنید.

قیمت اجاره ون در مشهد

VAN-TOYOTA-Hiace
مدل: 2016-2013
۱۰ ساعت در اختیار:
3,500,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
19,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,200,000 تومان
Van-Hyundai-H350
مدل: 2023-2019
۱۰ ساعت در اختیار:
4,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
23,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,500,000 تومان
foton-hiace (1)
مدل: 2020-2015
۱۰ ساعت در اختیار:
3,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
15,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,000,000 تومان
اجاره مینی بوس هیوندای
مدل: 1397
۱۰ ساعت در اختیار:
5,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
توافقی
ترانسفر فرودگاه امام:
توافقی
سوالات متداول

●  حداقل زمان اجاره ون برای استفاده درون شهری در مشهد 10 ساعت است. برای سفرهای طولانی‌تر، ون بر اساس زمان نیاز شما در دسترس خواهد بود.

با‌توجه‌به نوع ون و خدمات درخواستی، همچنین برنامه سفر شما، هزینه اجاره ون متغیر خواهد بود. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت‌های اجاره ون در شیراز، لطفاً با کارشناسان ما از طریق واتساپ در تماس باشید.

بله، می‌توانید ون را با راننده در زمان و مکان دلخواه خود در مشهد دریافت و تحویل دهید.

● ون‌های موجود دارای ظرفیت‌های مختلفی هستند، از 10 تا 14 نفر. تویوتا هایس به عنوان ون 10 تا 14 نفره شناخته می‌شود و ون هیوندای H350 ظرفیت 13 نفر را دارد.

مینی‌باس ایسوزو (19 نفره) به عنوان ارزان‌ترین ون با ظرفیت بالای 14 نفر در دسترس است.

ون هیوندای H350 به عنوان لوکس‌ترین ون در دسترس است و امکانات رفاهی بالایی دارد.

در این حالت مسئولیت با راننده است و شما باید فوراً با پشتیبانی تماس بگیرید تا سرویس جایگزین فراهم شود.

● بله، تمام مسافران در طول سفر با ون‌های اجاره‌ای بیمه خواهند بود.

خیر، تمامی سرویس‌های ون در مشهد فقط به صورت با راننده ارائه می‌شوند.

گالری تصاویر

قیمت کرایه ون با راننده در مشهد

مدل ونظرفیت ون10 ساعت در اختیار (به تومان)کیلومتر برون شهری (به تومان)ترانسفر فرودگاه (به تومان)
هیوندای h35013 نفره5,000,00019,0003,500,000
تویوتا هایس10-14 نفره4,000,00017,0002,700,000
ون وانا10 نفره3,700,00017,0002,700,000
مینی‌بوس هیوندای16 نفره3,500,00015,0003,500,000

نحوه محاسبه قیمت اجاره ون مشهد

قیمت کرایه ون در مشهد برای سرویس درون‌شهری به صورت ساعتی تخمین زده می‌شود. حداقل زمان اجاره ون با راننده در مشهد 10 ساعت در روز است و هزینه کرایه برای 10 ساعت محاسبه و دریافت می‌شود. برای اجاره ون در مشهد برای زمان کوتاه‌تر، همان هزینه کامل 10 ساعت محاسبه خواهد شد. 

برای سفر به خارج شهر و کرایه ون برون‌شهری، نحوه محاسبه قیمت بر اساس میزان کیلومتر طی شده، تعیین خواهد شد. برنامه‌ریزی سفر شما نیز می‌تواند به طور مستقیم بر هزینه اجاره موثر واقع شود. تعرفه‌ها بر اساس نوع ون، مبدأ، مقصد، تاریخ و مدت سفر تعیین می‌شوند. برای کسب استعلام دقیق قیمت، جزئیات سفر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

شرایط اجاره ون در مشهد

  • کرایه ون در مشهد فقط با راننده از طرف شرکت، امکان‌پذیر است.
  • اجاره ون با راننده در مشهد بدون نیاز به ارائه مدرکی انجام می‌پذیرد و تنها پرداخت بیعانه الزامی است.
  • هزینه‌های سرویس داخل شهر مشهد بر اساس نوع ون و به صورت ساعتی محاسبه می‌گردد.
  • حداقل زمان برای اجاره ون داخل مشهد 10 ساعت است.
  • با خروج از شهر یا سفر با ون اجاره‌ای مشهد، هزینه کرایه بر مبنای کیلومتر طی شده مشخص خواهد شد.
  • در صورت کنسلی سرویس اجاره ون در مشهد تا 24 ساعت قبل از زمان برنامه‌ریزی شده، هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود، اما کنسلی زیر 24 ساعت شامل جریمه می‌شود به این صورت که مبلغ بیعانه به عنوان جریمه اخذ خواهد شد.
  • هزینه‌ غذا و اسکان راننده به عهده مسافران است.

مراحل کرایه ون در مشهد از رنت کنیم

 1. برای رزرو ون اجاره‌ای در مشهد، با تیم کارشناسان ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ پیام دهید. 
 2. نیاز و شرایط مورد نظرتان را اعلام کنید و مشخصات خود و برنامه سفر خود را شامل کد ملی، نوع و مدل ون درخواستی، مبدا و مقصد، تاریخ و ساعت رفت و برگشت و تعداد روز مورد‌نیاز را ارسال نمایید.
 3. پس از بررسی دقیق اطلاعات شما توسط تیم ما و در صورت تایید، پیش‌فاکتور ارسال می‌شود.
 4. با پرداخت بیعانه، رزرو ون شما قطعی می‌شود. 

برای تضمین زمان‌بندی مناسب و بهره‌مندی از خدمات استاندارد، توصیه می‌شود حداقل 24 ساعت قبل از زمان سفر خود، رزرو ون مدنظرتان را نهایی کنید.

جزئیات کرایه ون با راننده در مشهد

 • هنگام اجاره ون به همراه راننده در مشهد، تمامی مسئولیت‌های مربوطه، از جمله خسارات ناشی از تصادفات یا سرقت، به عهده راننده است و شما هیچ مسئولیتی نخواهید داشت.
 • تمام سرنشینان و مسافران ون اجاره‌ای در مشهد، بیمه خواهند شد.
 • اگر حین استفاده از سرویس کرایه ون مشهد، نیاز به زمان بیشتر جهت در اختیار داشتن ون با راننده پیدا کردید؛ لازم است ابتدا با شرکت تماس بگیرید تا آن‌ها با بررسی وضعیت در دسترس بودن ون، با دریافت هزینه اضافی، مهلت کرایه را تمدید کنند یا در صورت رزرو بودن ون برای زمان بیشتر، ون جایگزین برای شما ارسال نمایند.
 • رانندگان در مشهد تجربه بالا و آشنایی کامل با پروتکل‌های تشریفاتی را دارند و برخی از آن‌ها به زبان‌های انگلیسی و عربی مسلط هستند. اگر در مشهد نیاز به راننده مسلط به زبان خاص داشتید؛ نیاز خود را هنگام رزرو ون اعلام کنید.
 • مشتریان می‌توانند ون‌ها را در هر نقطه‌ای از مشهد تحویل بگیرند یا بازگردانند و با آن‌ها در داخل ایران به سفر بروند البته با حضور راننده از طرف شرکت.
 • قبل از تحویل، ون‌ها کارواش شده و آماده ارائه خدمات می‌شوند.
 • تمامی ون‌های مجموعه دارای سیستم صوتی با امکان اتصال فلش، کابل CD و AUX، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مدرن و صندلی‌ها نرم، راحت برای جلوگیری از خستگی هستند.
 • هزینه سوخت ون اجاره‌ای در مشهد، طی مدت اجاره ون مشهد بر عهده راننده است؛ اما هزینه تهیه غذا و مکان استراحت راننده بر‌عهده مسافران یا اجاره‌کننده خواهد بود.
اجاره ون دربستی در مشهد از رنت کنیم

سرویس‌‌های پرطرفدار اجاره ون در مشهد

 • اجاره ون ارزان در مشهد
 • اجاره ون مسافرتی در مشهد
 • اجاره ون گردشگری در مشهد
 • اجاره ون دربستی در مشهد
 • اجاره ون تشریفاتی در مشهد

اجاره ون اقتصادی و ارزان در مشهد

اجاره ون ارزان در مشهد یک راهکار مقرون‌به‌صرفه برای جابه‌جایی و سفرهای گروهی در مشهد است؛ چه برای تورهای گردشگری داخل شهر و چه برای سفرهای خارج از شهر. این گزینه بخصوص برای خانواده‌ها، گردشگران، گروه‌های دوستان و تیم‌های ورزشی که به دنبال کاهش هزینه‌های سفر هستند؛ ایده‌آل است. ون‌های اجاره‌ای در مشهد با قیمت‌های رقابتی ارائه می‌شوند و به طور معمول شامل ویژگی‌هایی مانند سیستم‌های تهویه مطبوع، صندلی‌های راحت و سیستم‌های پیشرفته برای سفری لذت‌بخش و راحت هستند.

اجاره ون گردشگری در مشهد

اجاره ون توریستی یا گردشگری در مشهد یکی از بهترین راه‌ها برای کاوش در این شهر زیارتی و پرجاذبه است که به مسافران و گروه‌های گردشگری امکان می‌دهد با قیمت کمتر نسبت به تاکسی و با آسایش و انعطاف‌پذیری بالا از دیدنی‌های آن لذت ببرند. این سرویس خصوصاً برای خانواده‌ها، گروه‌های دوستان و تورهای زیارتی که قصد دارند از اماکن مقدس و تاریخی مشهد و اطراف آن بازدید کنند، مناسب است.

کرایه ون تشریفاتی در مشهد با راننده

ون‌های تشریفاتی با فضای داخلی لوکس، مبله و راحت، بیشتر برای مراسم خاص، حمل افراد مهم یا مهمانان ویژه و سفر کاری رسمی مورد اجاره قرار می‌گیرند. این ون‌ها به‌صورت 10 ساعت در اختیار یا روزانه برای کرایه سرویس‌دهی می‌شوند. برای اجاره ون‌های تشریفاتی با راننده در مشهد، می‌توانید هنگام رزرو، نیاز خود را به ون مبله اعلام فرمایید. 

اجاره میدل باس در تهران

اجاره ون مسافرتی در مشهد

از خدمات پرطرفدار اجاره ون در در این شهر، کرایه ون مسافرتی مشهد است. اگر قصد سفر گروهی به اطراف شهر مشهد یا شهرهای دیگر ایران را دارید؛ استفاده از سرویس اجاره ون مسافرتی مشهد، گزینه مقرون‌به‌صرفه و راحتی برای شما خواهد بود. به دلیل ارائه سرویس‌های اجاره ون در مشهد با راننده مجرب از طرف شرکت، تمامی مسافران در طول سفر راحت بوده و احساس خستگی نخواهند کرد و برنامه زمانی منعطف‌تری خواهند داشت.

اجاره ون مشهد به شمال

اجاره ون برای مسیر مشهد به شمال، یکی از پرتقاضاترین سرویس‌های درخواست شده برای کرایه ون مشهد است. رنت کنیم این امکان را فراهم کرده است تا افراد متقاضی سفر با ون، بتوانند به‌راحتی نسبت به کرایه ون مسافرتی اقدام نمایند. شما می‌توانید برای هر مسیر دلخواه خود از جمله مسیر مشهد به شمال، مشهد به تهران یا بالعکس، ون اجاره کنید و به‌صورت گروهی با فضای راحت، به سفر بروید. کافی است مسیر یا برنامه سفر خود را به کارشناسان ما اعلام کنید.

اجاره ون دربستی با راننده در مشهد

اجاره ون دربستی در مشهد یک راه‌حل عملی و انعطاف‌پذیر برای گروه‌هایی است که به دنبال حمل‌ونقل خصوصی و راحت در این شهر زیارتی و گردشگری هستند. این سرویس برای انواع فعالیت‌ها از جمله تورهای زیارتی، سفرهای تفریحی، شرکت در رویدادهای خاص و جلسات کاری مناسب است و امکان سفارشی‌سازی برنامه سفر را به مشتریان می‌دهد.

اجاره ون در مشهد به عنوان سرویس شرکت یا اداره

اجاره ون در مشهد به عنوان سرویس شرکت یا اداره، یک راه‌حل کارآمد و مقرون‌به‌صرفه برای مدیریت حمل‌ونقل کارکنان و همچنین برای برگزاری رویدادهای تجاری و جلسات کاری است. این سرویس به شرکت‌ها و ادارات این امکان را می‌دهد که به طور مؤثری، زمان و هزینه‌های مرتبط با سفرهای کاری کارکنان خود را کنترل کنند و سطح رفاه و رضایتمندی آن‌ها را افزایش دهند.

کرایه ون ترانسفر فرودگاه

بهترین ون‌های اجاره‌ای در مشهد

 • ون تویوتا هایس
 • ون هیوندای H350

اجاره ون با ظرفیت بالا در مشهد

اجاره ون با ظرفیت بالا در مشهد ایده‌آل برای گروه‌های بزرگی است که قصد دارند در تورهای گردشگری، سفر زیارتی یا مسافرت‌های گروهی درون‌شهری و برون‌شهری مشهد شرکت کنند یا برای امور کاری و جا‌به‌جایی کارمندان نیاز به وسیله نقلیه جاداری دارند؛ مناسب است. ظرفیت ون‌ها از ۱۰ تا ۱۴ نفر است؛ اما اگر ظرفیت شما از ۱۵ نفر بیشتر باشد؛ اجاره میدل باس و مینی بوس می‌تواند گزینه مناسب‌تری برای شما باشد.

این ون‌ها علاوه بر کاربرد در امور کاری، سفرهای داخل شهری و بین شهری، برای مناسبت‌هایی مانند تورهای تفریحی یا مذهبی نیز مناسب هستند بخصوص در شهری با جاذبه‌های فراوان مذهبی و تاریخی مانند مشهد که مقصد بسیاری از زائرین و گردشگران است.

اجاره ون از رنت کنیم

پرطرفدارترین مسیرهای سفر با ون اجاره‌ای در مشهد

 • اجاره ون از مشهد به تهران و بالعکس
 • اجاره ون از مشهد به شمال
 • اجاره ون در مشهد به سمت فرودگاه و بالعکس
 • اجاره ون از مشهد به طرقبه
 • اجاره ون از مشهد به شاندیز
 • اجاره ون از مشهد به نیشابور
 • اجاره ون از مشهد به آرامگاه فردوسی

برای رزرو اجاره ون در مشهد و استعلام هزینه هر مسیر، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گیرید یا از طریق واتساپ با آن‌ها در ارتباط باشید.

تماس با ما

مشتریان عزیز می‌توانند سوالات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را درخصوص خدمات کرایه ون برای ما ارسال کنند.

جهت رزرو ون در مشهد بر روی دکمه‌ زیر کلیک کنید. 

پیمایش به بالا