اجاره ون هیوندای H1 در تهران

اجاره ون هیوندای h1 در تهراناجاره ون هیوندای h1 در تهراناجاره ون هیوندای h1 در تهراناجاره ون هیوندای h1 در تهراناجاره ون هیوندای h1 در تهران
اجاره ون هیوندای h1 در تهران
اجاره ون هیوندای h1 در تهران
اجاره ون هیوندای h1 در تهران

قیمت اجاره ون هیوندای H1 در تهران

اجاره ون هیوندای H1 با راننده در تهران

ون هیوندای H1 با ظرفیت 5 نفر، ایده‌آل برای خدمات ترانسفر فرودگاهی و سفرهای خصوصی است. برای برخورداری از این سرویس و رزرو ون با راننده، کافی است تا با کارشناسان ما از طریق واتساپ یا تماس تلفنی در تماس باشید.

شرایط اجاره ون هیوندای H1

اجاره‌ ون هیوندای H1 تنها با راننده مشخص شده توسط شرکت امکان‌پذیر است؛ بنابراین نیازی به ارائه مدارک خاصی از سوی شما نیست. این ون همچنین برای استفاده‌های درون‌شهری و سفرهای بین‌شهری هم مناسب است اما بیشتر از آن به عنوان وسیله‌ای برای ترانسفر فرودگاهی استفاده می‌گردد. اجاره ون هیوندای H1 برای حداقل مدت زمان 10 ساعت امکان‌پذیر است و در صورت استفاده کمتر، هزینه کامل 10 ساعت محاسبه خواهد شد، مگر در موارد استفاده‌ی ترانسفر فرودگاهی که ممکن است به زمان کمتری نیاز داشته باشد.

هزینه اجاره ون هیوندای H1 در تهران

قیمت اجاره این ون برای 10 ساعت استفاده درون‌شهری 3,900,000 تومان تعیین شده و برای سفرهای برون‌شهری بر اساس هر کیلومتر طی شده 17,000 تومان محاسبه می‌شود.

برای دریافت پیش‌فاکتور دقیق و سفارشی‌سازی سرویس مطابق با نیازهای خود، برنامه سفر و تعداد ساعات مورد نظر خود را به کارشناسان ما ارسال دهید.

روند کرایه ون هیوندای H1 از شرکت رنت کنیم

برای اجاره ون هیوندای H1، اطلاعات لازم شامل مدل ون، تعداد مسافران، جزئیات سفر، تاریخ و ساعت رفت‌وبرگشت و محل دریافت و تحویل ون را باید حداقل چند روز قبل از تاریخ مورد نظر خود به کارشناسان ما اعلام کنید. با تایید شما، مبلغ بیعانه‌ای پرداخت می‌شود تا رزرو ون نهایی گردد.

نکات مهم اجاره ون هیوندای H1 با راننده

  • رانندگان شرکت، تجربه و دانش کافی از مسیرهای شهری و بین‌شهری را دارند.
  • مسئولیت هرگونه اتفاق ناگوار مانند تصادف به عهده راننده است. 
  • هزینه‌های سوخت و بیمه‌ ون و سرنشینان بر عهده‌ شرکت است، اما هزینه‌های مربوط به غذا و استراحت راننده باید توسط مسافران پرداخت شود.
  • پرداخت مبلغ کرایه ون هیوندای H1 می‌تواند به دو صورت انجام پذیرد؛ می‌توانید کل مبلغ را در زمان رزرو پرداخت کنید یا به صورت دو مرحله‌ای عمل نمایید که شامل پرداخت بیعانه‌ای معین در زمان رزرو و پرداخت باقیمانده مبلغ در زمان دریافت سرویس می‌باشد.
  • در صورت تمدید مدت اجاره، لازم است هر چه سریع‌تر با شرکت تماس بگیرید تا در صورت امکان، ون برای مدت زمان بیشتری در اختیار شما قرار گیرد. این امر به مدیریت بهتر برنامه‌های شرکت و جلوگیری از تداخل با رزروهای دیگر کمک می‌کند.

مشخصات ون هیوندای h1 اجاره‌ای

مشخصات فنی خودرو
مدل خودرو 2013 – 2015
حداکثر توان موتور (hp) 174 اسب بخار
حداکثر سرعت (km/h) 142
سيستم انتقال قدرت 4 سرعته اتوماتیک
مصرف سوخت ترکیبی(Lit) 13.5
ظرفیت مسافر 5 نفر
حجم فضای صندوق عقب 5 چمدان
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی کیسه هوای راننده و سرنشين جلو
سیستم تهویه دارد
سیستم صوتی دارد
سیستم گرمایشی و سرمایشی دارد

سوالات متداول

● بله، شما می‌توانید ون مورد‌نظر خود را در محل انتخابی خود با راننده تحویل بگیرید.

● ظرفیت ون‌ هیوندای H1، 5 نفر است.

 

● اجاره ون‌ هیوندای H1 به‌صورت روزانه و برای حداقل 10 ساعت در روز امکان‌پذیر است؛ در صورت تمایل به اجاره آن‌ها برای زمان کمتر، هزینه‌ کامل دریافت خواهد شد.

● برای اجاره تمامی ون‌های مجموعه با راننده در تهران، نیاز به ارائه مدارک نیست؛ تنها پرداخت بیعانه، ارسال یک عکس یا کپی از کارت شناسایی و رزرو تلفنی یا از طریق واتساپ ون مدنظرتان لازم است.

خودرو های پیشنهادی

اجاره ون تویوتا هایس

تویوتا هایس
مدل: 2007 – 2017

اجاره ون VIP هیوندای h350 در تهران

هیوندای H350 VIP
مدل: 2016 – 2018

اجاره ون هیوندای H350

هیوندای H350
مدل: 2017 – 2022

اجاره ون مرسدس بنز ویتو

مرسدس بنز ویتو
مدل: 2013 – 2015

پیمایش به بالا