اجاره انواع میتسوبیشی در تهران

 

قیمت اجاره میتسوبیشی در تهران

اجاره میتسوبیشی ASX
مدل:
قیمت روزانه
از 3 تا 6 روز:
0 تومان
روزانه
از 7 تا 20 روز:
روزانه
0 تومان
بیشتر از 20 روز:
0 تومان
روزانه

در حال حاضر خودروهای برند میتسوبیشی، برای اجاره در شعبه تهران و سایر شعب ایران رنت کنیم موجود نیست.

توجه داشته باشید در حال حاضر کرایه خودروهای میتسوبیشی در شعبه ایران امکان‌پذیر نیست. به محض موجود شدن، خودروها در لیست ماشین‌های این صفحه اضافه خواهند شد. در این صفحه صرفا برای اطلاع از نحوه و شرایط اجاره خودروهای این برند، اطلاعات لازم آورده شده است.

 • در صورت موجود شدن خودرو در لیست خودروهای این صفحه، می‌توانید برای رزرو و استعلام دقیق قیمت اجاره خودروهای میتسوبیشی از رنت کنیم، به شماره واتساپ پیام دهید یا با شماره تماس موجود در صفحه تماس بگیرید.
 • هنگام استعلام قیمت و رزرو خودرو، حتما در درخواست خود، اطلاعات لازم را مانند مکان، تاریخ و ساعت تحویل و عودت ماشین را اعلام کنید.
 • اگر خودرو متناسب با درخواست شما موجود باشد؛ کارشناسان برای اخذ مدارک با شما تماس خواهند گرفت.
 • مدارک مورد‌نیاز برای اجاره ماشین میتسوبیشی در تهران: گرو گذاشتن یک فقره چک معادل ارزش میتسوبیشی درخواستی و پرداخت مبلغی به عنوان ضمانت + مدرک شغلی + عکس گواهینامه و کارت شناسایی.
 • با تایید مدارک و پذیرش شرایط توسط شما، یک قبض یا پیش‌فاکتور به شما ارسال می‌شود که باید آن را تا زمان دریافت سرویس در روز موعود، پیش خود نگه دارید.
 • توجه داشته باشید که حداقل مدت‌زمان اجاره خودروهای میتسوبیشی بدون راننده نیز مانند سایر خودروهای مجموعه، 3 روز است.
 • ساعت فعالیت تیم پشتیبانی رنت کنیم: کارشناسان پشتیبانی (شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب)
سوالات متداول

● در حال حاضر، خودروهای میتسوبیشی در شعبه ایران برای اجاره موجود نیستند؛ اما به‌محض موجود شدن، لیست آن‌ها را در این صفحه به نمایش گذاشته می‌شود تا شما بتوانید نسبت به کرایه آن‌ها اقدام کنید.

شما می‌توانید برای حداقل 3 روز، خودروهای این مجموعه را جهت کرایه در اختیار داشته باشید.

در صورت به وجود آمدن خسارت یا تصادفی که شما مقصر باشید؛ بسته به نوع بیمه انتخابی هنگام رزرو خودرو، بخشی از هزینه خسارت بر عهده اجاره‌کننده و مابقی بر عهده بیمه خواهد بود.

● شما می‌توانید با میتسوبیشی اجاره‌ای مدنظرتان از رنت کنیم، از شهر خارج شوید و به سفر بروید البته در محدوده ایران.

اجاره مرسدس بنز در تهران
اجاره بنز در تهران
اجاره هیوندای در تهران
اجاره هیوندای در تهران
اجاره پژو در تهران
اجاره پژو در تهران
اجاره بی‌ام و در تهران
اجاره بی‌ام‌و در تهران

اجاره ماشین برند میتسوبیشی از رنت کنیم

در صورت موجود شدن خودروهای میتسوبیشی در شعب رنت کنیم، می‌توانید مانند سایر خودروهای این مجموعه، از طریق واتساپ یا تماس تلفنی، به‌راحتی با داشتن شرایط لازم، این خودرو را برای تعداد روز مدنظر خود از 3 تا 30 روز با امکان تمدید مجدد، رزرو کنید.

برای کرایه میتسوبیشی در ایران باید چه شرایطی داشته باشم؟

برای اجاره انواع خودرو برند میتسوبیشی از رنت کنیم، باید شرایطی نظیر سن بالای 19 سال، ارائه مدارک شناسایی لازم، پرداخت مبلغی به‌عنوان ضمانت هزینه‌های احتمالی مانند جریمه‌ها، گرو گذاشتن چک به ارزش خودرو جهت تضمین بازگرداندن خودرو به شرکت الزامی است.

مدارکی که برای اجاره میتسوبیشی در ایران لازم است

 • کپی گواهینامه رانندگی ایران با اعتبار حداقل 6 ماه
 • کپی کارت ملی
 • مدرکی که نشان‌دهنده شغل اجاره‌کننده باشد
 • چک به ارزش میتسوبیشی درخواستی
 • مبلغی به عنوان ودیعه ضمانت

خودروهای میتسوبیشی بیشتر برای چه کاربرهای اجاره می‌شوند؟

 • برای استفاده روزمره
 • برای استفاده جهت سفر کاری و تفریحی
 • استفاده تجاری برای کسب‌وکارها
 • برای سفرهای بین‌شهری
 • نیازهای خاص مانند آفرود 

اجاره میتسوبیشی برای استفاده روزمره 

افراد بسیاری برای استفاده شخصی در سفرهای کوتاه‌مدت یا تعطیلات آخر هفته خودروی میتسوبیشی اجاره می‌کنند. مثلا مدل‌هایی مانند میتسوبیشی اوتلندر و اترج به دلیل اندازه مناسب و مصرف سوخت اقتصادی بسیار محبوب هستند.

اجاره میتسوبیشی برای سفر تفریحی

اجاره مدل‌های جادار و شاسی‌بلند میتسوبیشی مانند اوتلندر و اکسپندر که 7نفره هستند؛ برای سفرهای خانوادگی یا دوستانه برای چند روز، گزینه‌های پیشنهادی فوق‌العاده‌ای هستند.

اجاره میتسوبیشی‌ برای سفر کاری

خودروهای میتسوبیشی حتی برای سفرهای کاری هم کاربردی هستند؛ میتسوبیشی اکلیپس 5نفره و دو مدل دیگر 7نفره آن که ذکر کردیم؛ با امکانات پیشرفته و فضای جادار، بین افراد برای انجام سفرهای کاری هم محبوب هستند.

استفاده تجاری از خودروهای میتسوبیشی اجاره‌ای

شرکت‌ها و کسب‌وکارها نیز برای نیازهای حمل‌ونقل موقت خود ممکن است خودروهای میتسوبیشی را اجاره کنند. خودروهای جادار این برند، مانند میتسوبیشی لنسر یا اوتلندر و اکسپندر که فضای داخلی بزرگتری دارند، برای حمل‌ونقل افراد مهم کسب‌وکار نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استفاده از خدمت کرایه میتسوبیشی در موقعیت‌های خاص

برخی افراد برای شرایط آب و هوایی خاص یا مسیرهای دشوار مانند مناطق کوهستانی یا برفی، از اجاره خودروهای میتسوبیشی با قابلیت چهار چرخ محرک مانند مدل پاجرو میتسوبیشی استقبال می‌کنند.

میتسوبیشی اجاره‌ای برای سفرهای بین‌شهری

تمامی خودروهای میتسوبیشی به دلیل راحتی و ایمنی بالا برای سفرهای طولانی مدت بین شهری یک گزینه محبوب محسوب می‌شوند. بسته به نیاز، تعداد مسافران و بودجه خود می‌توانید میتسوبیشی مدنظر خود را کرایه کنید.

اطلاعات تکمیلی در مورد اجاره میتسوبیشی

 • محدودیت کیلومتری: اجاره خودروهای خارجی مانند مدل‌های مختلف میتسوبیشی، دارای محدودیت 150 تا 200 کیلومتر در طول روز هستند و در صورت پیمودن کیلومتر بیش از حد معمول، هزینه افزوده دریافت خواهد شد.
 • بیمه خودرو: خودروهای رنت کنیم دارای دو بیمه شامل بیمه پایه و بیمه کامل هستند که بیمه کامل، پوشش گسترده‌تری از خسارات و هزینه‌ها را شامل می‌شود و بیشتر توصیه می‌گردد.
 • تحویل در محل: در صورت موجود شدن خودروهای میتسوبیشی در شعبه ایران رنت کنیم، شما می‌توانید مدل مد‌نظرتان را در مکان دلخواه خود، از ما تحویل بگیرید و تحویل دهید.
 • نحوه پرداخت: شما می‌توانید هزینه اجاره خودروهای میتسوبیشی را به‌طور کامل با هر واحد پولی، در زمان دریافت خودرو تسویه کنید یا تسویه هزینه کرایه را به‌صورت پیش‌پرداخت همراه با تسویه کامل در زمان دریافت سرویس انجام دهید.
 • حداقل مدت‌زمان کرایه: حداقل زمان برای میتسوبیشی و سایر ماشین‌های مجموعه رنت کنیم، 3 روز است و برای استفاده برای مدت کوتاه‌تر، نیاز به پرداخت هزینه اجاره کامل 3 روز است.
 • بهداشت خودروها: تمامی خودروهای مجموعه، قبل از تحویل به مشتری از نظر فنی چک شده و کارواش و تمیز می‌شوند.
پیمایش به بالا