اجاره پرشیا در اصفهان با بهترین قیمت

اجاره پرشیا در اصفهان

اجاره خودرو در شهرهای تاریخی مانند اصفهان، که با جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی خود شهرت دارد، می‌تواند تجربه‌ای منحصربه‌فرد باشد. این مقاله به شما در انتخاب و اجاره پرشیا، یکی از خودروهای محبوب و مطمئن در ایران، در شهر زیبای اصفهان کمک می‌کند. ما به بررسی نکات کلیدی در انتخاب مدل مناسب، شرایط اجاره، و نحوه بهره‌برداری از این خودرو در جاده‌ها و خیابان‌های اصفهان می‌پردازیم تا سفری راحت و خاطره‌انگیز را برای شما تضمین کنیم.

پرشیا یا همان پژو پارس یکی از محبوب ترین خودروی ایرانی به شمار می آید که توسط ایران خودرو ساخته شده است. ظاهر پرشیا برگرفته از پژو 405 می باشد. شما در هر جای ایران باشید می توانید از شرکت رنت کنیم پژو پارس را به صورت با راننده و بدون راننده اجاره نمایید. در این مقاله قصد داریم اجاره این خودرو دوست داشتنی را در اصفهان بررسی نماییم.

همانطور که می دانید اصفهان بعد از تهران یکی از پر جمعیت ترین استان به شمار می آید و به دلیل سابقه تاریخی و مکان های گردشگری سالانه مسافران بسیاری را به خود جلب می کند. داشتن خودرو یکی از تاثیرگذارترین مورد برای لذت بخش کردن سفر، صرفه جویی در هزینه و زمان به شمار می آید. درصورت نداشتن خودرو بهترین راه اجاره خودرو می باشد. شما می توانید از شرکت رنت کنیم به اجاره خودرو در اصفهان بپردازید. ماشین پرشیا یکی از پر طرفدار ترین ماشین در ایران است زیرا هم از نظر امنیتی مورد تایید عموم مردم است هم از نظر هزنیه مبلغ مناسبی دارد. اجاره پرشیا در اصفهان بسیار راحت و آسان است. کافیست مواردی که در زیر به آن اشاره می کنیم را توجه کنید.

خودرو پرشیا در اصفهان به چند مدل زیر اجاره داده می شود که می بایست در ابتدا این موارد را مشخص نمایید.

 • با راننده
 • بدون راننده

پس از مشخص کردن می بایست اقدام به رزرو آن بپردازید شرایط را در زیر بررسی می کنیم.

شرایط و مدارک اجاره پرشیا در اصفهان به صورت با راننده

برای اجاره پرشیا در اصفهان با راننده کافیست از طریق واتساپ با همکاران رنت کنیم ارتباط بگیرید و مدت زمان اجاره و محل تحویل و عودت خودرو را مشخص نمایید تا در صورت تایید و آزاد بودن خودرو در زمان مشخص شده رزرو شما انجام خواهد شد. مدت زمان اجاره پرشیا در اصفهان با راننده حداقل ساعت خواهد بود.

به دلیل حضور راننده دیگر شما نیاز به ارائه هیچگونه مدارک خاصی نمی باشید و تمام مسئولیت ها و خسارات احتمالی بر عهده راننده خواهد بود. همچنین شما می توانید پرشیا را به منظور دریافت خدمات اجاره ماشین عروس با راننده نیز استفاده نمایید.

شرایط و مدارک اجاره پرشیا در اصفهان به صورت بدون راننده

در صورت اجاره پرشیا در اصفهان بدون راننده از طریق سایت به صورت آنلاین با طی کردن مراحل زیر می توانید رزرو خود را انجام دهید. در نظر داشته باشید که حداقل زمان اجاره پرشیا در اصفهان بدون راننده 3 روز می باشد.

 • مشخص نمودن مدت زمان پرشیا
 • مشخص نمودن محل تحویل و عودت پرشیا
 • انتخاب نوع بیمه (متوسط و یا CDW)
 • انتخاب تجهیزات اضافه (دوچرخه، صندلی کودک، زنجیر چرخ و…)

پس از ثبت موارد فوق، همکاران ما درخواست شما را بررسی خواهند کرد و در صورت آزاد بودن خودرو، رزرو شما انجام خواهد شد و نیاز به ارائه مدارک می باشید.

مدارک لازم برای اجاره خودرو اتباع ایرانی

 • داشتن حداقل سن 20 سال
 • گواهینامه رانندگی با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه
 • ارائه کارت ملی
 • ارائه احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت
 • ارائه یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

مدارک لازم برای اجاره ماشین اتباع ایرانی مقیم خارج

 • داشتن حداقل سن 20 سال
 • کپی گواهینامه رانندگی با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه. (با گواهینامه رانندگی محل سکونت خود می توانید به مدت 6 ماه از زمان ورود به ایران رانندگی کنید)
 • عکس کارت شناسایی معتبر یا عکس از پاسپورت

مدارک لازم برای اجاره خودرو توریست‌ها

 • داشتن حداقل سن 20 سال
 • کپی گواهینامه رانندگی با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه. (با گواهینامه رانندگی محل سکونت خود می توانید به مدت 6 ماه از زمان ورود به ایران رانندگی کنید)
 • ارسال عکس پاسپورت

زمانی که موارد فوق را ارسال کردید همکاران مجموعه با بررسی به شما اطلاع خواهند داد که مبلغی را به عنوان دیپوزیت (که نهایت یک ماه در پس از عودت خودرو به شما بازگردانده خواهد شد) و پیش پرداخت را واریز نمایید. الباقی مبلغ همزمان با امضا قرارداد و تحویل خودرو می بایست پرداخت شود.

محل تحویل و عودت خودرو در هر دو مورد (با راننده و بدون راننده) بر اساس انتخاب شما خواهد بود. درصورتی که محلی بجز دفتر مجموعه انتخاب را نمایید می بایست مبلغی به عنوان هزینه ترنسفر پرداخت کنید.

قرارداد اجاره پرشیا در اصفهان

زمانی که شما پرشیا را در اصفهان به صورت با راننده اجاره می کنید شرکت برای شما فاکتوری آماده می کند که مشخصات راننده، مدت زمان اجاره و مبلغ مشخص شده است.

در زمان اجاره پرشیا دراصفهان زمانی که بدون راننده باشد قراردادی در دو نسخه با مهر و امضا شرکت به شما تحویل داده می شود تا تمامی ابهامات برطرف شود. داخل این قرارداد مدت زمان اجاره، مشخصات راننده و خودرو، بیمه، تجهیزات اضافه و … تماما یادداشت شده است و شما می بایست همزمان با تحویل خودرو آن را امضا نمایید و یک نسخه را تا پایان مدت اجاره نزد خود نگهداری کنید.