اجاره خانه در دبی فول امکانات + رزو خانه در دبی از ایران (ویلاهای لاکچری و ارزان)

اجاره خانه دردبی

شهر دبی یکی از مهمترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای امارات متحده عربی است و اجاره خانه در دبی متقاضیان بسیاری دارد. بیشترین درآمد دبی از طریق گردشگری تامین می‌شود و کرایه خانه توسط گردشگران هم در چرخه گردشگری، از پردرآمدترین مقولات محسوب می‌شود. برای اجاره منزل در دبی، می‌توانید از کارشناسان رنت کنیم راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.
دبی به دو قسمت دیره و بر تقسیم شده است، این دو قسمت به وسیله رود خور از هم مجزا شده‌اند:
محله دیره در دبی بافت سنتی و قدیمی دارد و بازارچه‌های سنتی هم در این محله‌ها واقع شده است.
محله بر در دبی دارای برج و آپارتمان‌های لوکس است. مراکز خرید در دبی در محله بر واقع هستند.
اجاره ملک در دبی و در محله دیره با قیمت ارزان‌تر به متقاضیان خدمات می دهند. کرایه منزل در دبی در محله بر با قیمت های گران و آپارتمان های لوکس خدمات رسانی می شود. رنت کنیم یکی از معتبر ترین سایت های اجاره خانه می باشد، که علاوه بر آن می توانید از خدمات

خدمات کرایه خانه در دبی ارزان را از شرکت اجاره خودرو رنت کنیم دریافت کنید.

بهترین منطقه برای کرایه خانه در دبی

بهترین منطقه اجاره آپارتمان در دبی محله های بر می باشد. همانطور که گفتیم محله بر در دبی شامل برج های بلند و لوکس می باشد. تمام خانه های اجاره ای در دبی (محله بر) دارای امکانات کامل نیز هستند. دسترسی به مراکز خرید، مترو و اتوبوس، انواع باشگاه ها و استخر ها و سینما در محله بر بسیار آسان تر می باشد. دبی شهر گرانی برای سکونت می باشد. برای کرایه خانه ارزان قیمت در دبی می توانید به سمت محله دیره بروید. آپارتمان های اجاره ای در دبی مستر (دارای امکانات کامل) هستند.

مدت زمان اجاره خانه در دبی

اجاره خانه در دبی نیز به صورت روزانه هم امکان پذیر می باشد. مدت زمان قرارداد خانه اجاره ای در دبی اصولا به صورت شش ماهه و یک ساله می باشد. مستاجران می توانند پس از اتمام قرارداد اجاره آپارتمان در دبی، قرارداد را تمدید کنند. اجاره کنندگان می بایست 5% از کل مبلغ کرایه خانه در دبی را به مالک خانه به عنوان بیعانه پرداخت کنند. مالکان منازل در دبی، 5% از مبلغ اجاره منزل در دبی را نزد خود نگه می دارند که در صورت بروز خسارت وارده بر خانه از مستاجران دریافت کنند.
 
برای تخلیه آپارتمان و تمدید قرارداد از سوی مستاجران، باید حداقل یک الی دو ماه قبل از اتمام قرارداد مالک خانه را از تصمیم خود مطلع کنند. برای تخلیه خانه از سوی مالک، باید حداقل 5 الی 6 ماه قبل از اتمام قرارداد مستاجر را خبردار کرد. برای تحلیه خانه از سوی دادگاه نامه رسمی برای مستاجر صادر می شود.
اجاره خانه در دبی

اجاره آپارتمان ارزان قیمت در دبی

آپارتمان های اجاره ای ارزان قیمت را از رنت کنیم بخواهید. اجاره هتل ها و ویلاهای شناخته شده دارای قیمت های هنگفتی هستند. می توانید با مبلغ روزانه 500 درهم یک منزل باامکانات لازم اجاره کنید. اجاره خانه ارزان در دبی به صورت مبله و نیمه مبله ارائه می شوند. منطقه های ارزان قیمت در دبی نیز می توانند بهترین منطقه برای اجاره آپارتمان در دبی باشد. اجاره خانه ارزان قیمت در دبی شامل مناطق زیر می باشد:
 • رمرام
 • پارک سرمایه در دبی
 • روستای مثلثی جمیرا
 • میردیف
 • برج رودخانه جمیرا

تصاویر ای از خانه های اجاره ای در دبی

Previous slide
Next slide

آپارتمان فول امکانات در دبی

1 شب : 353 یورو (روزانه)

Previous slide
Next slide

آپارتمان فول امکانات در دبی

1 شب : 150 یورو (روزانه)

Previous slide
Next slide

آپارتمان فول امکانات در دبی

1 شب : 115 یورو (روزانه)

مدارک لازم برای اجاره منزل در دبی

مدارک لازم جهت اجاره ی خانه در دبی شامل موارد زیر می باشد:

 • ارائه تصویر از پاسپورت
 • ارائه تصویر بلیط سفر
 • ارائه تصویر کارت اقامت
 • تسویه کامل هزینه اجاره منزل در دبی

هزینه آب و برق و گاز در اجاره خانه دبی

سازمان آب و برق برای تجهیزات منازل 1000 درهم از آپارتمان ها دریافت می کند. این سازمان نیز از ویلاهای موجود در دبی هم مبلغ 2000 درهم دریافت می کنند. مستاجران موظف به پرداخت صورتحساب آب و برق را به صورت ماهانه می باشند. هزینه آب و برق در آپارتمان های دبی ماهانه حدود 1200 درهم و در ویلا ها هم ماهانه حدود 5000 درهم می باشد. این هزینه ها در فصول گرم سال بیتشر هم می شوند.

قوانین اجاره آپارتمان در دبی

اجاره آپارتمان در دبی با قوانین ثابتی ثبت می شود. تمام خانه های اجاره ای در دبی باید دارای شماره شناسه RERA باشند. در قوانین کرایه منزل در دبی باید هزینه های اینترنت، آب و برق ثبت شود. ثبت مبلغ اجاره ملک در دبی و مبلغ ودیعه در قرارداد بسیار مهم می باشد. قوانین اجاره منزل در دبی شامل موارد زیر می باشد:
 • ثبت قرارداد اجاره در EJARE الزامی می باشد.
 • هزینه ثبت قرارداد در EJARE 195 درهم می باشد.
 • ثبت قرارداد اجاره در دفتر تایپ با همراه داشتن مدارک اجاره.

سوالات مربوط به اجاره خانه در دبی

چگونه در دبی خانه اجاره کنیم؟

هزینه کرایه خانه در دبی چقدر است؟

مدارک لازم برای کرایه منزل در دبی؟

هزینه آب و برق و گاز در دبی؟