اجاره خودرو در باکو با شرایط استثنایی

اجاره خودرو در باکو

اجاره خودرو در باکو

اجاره خودرو در باکو با شرایط آسان و استثنایی به متقاضیان خدمات رسانی می کند. خدمات کرایه خودرو در باکو همراه با یک متصدی فارسی زبان به مشتریان ارائه می شود. اجاره اتومبیل در باکو با قیمت مقرون به صرفه و ارزان به شهروندان باکویی رنت داده می شود. اجاره ماشین در باکو یکی از خدمات مهم اجاره خودرو رنت کنیم در خارج از کشور می باشد. نرخ کرایه ماشین در باکو به صورت دلار محاسبه می شود. گردشگران دارای شرایط می توانند از خدمات کرایه اتومبیل در باکو بهره مند شوند.
شرکت رنت کنیم با داشتن یک نماینده در شهر باکو تمام نیازهای شهروندان در راستای اجاره خودرو را تامین کرده است. با مطالعه این مقاله می توانید به راحتی می توانید رزرو خودرو در باکو را با قیمت مناسب انجام دهید.

برای رزرو خودرو در باکو با شماره های زیر تماس بگیرید.

اجاره خودرو در باکو

شرایط کرایه خودرو در باکو

خودروهای اجاره ای در باکو به صورت با راننده و بدون راننده خدمات رسانی می شود. وجه تمایز شرکت رنت کنیم با سایر موسسات در اجاره خودرو در باکو، عدم محدودیت کیلومتری می باشد. حداقل مدت زمان کرایه اتومبیل در باکو، 2 روز می باشد. تمام خودوهای اجاره ای در باکو از پوشش بیمه کامل بهره مند هستند. اجاره ماشین در باکو ملزم به ارائه مدارک لازم از سوی اجاره کننده می باشد. قیمت کرایه ماشین در باکو دارای قیمت های مقرون به صرفه ای می باشد.

مراحل رزرو خودرو در باکو

برای رنت خودرو در باکو می بایست در ابتدا خودروی موردنظر را رزرو کرد. برای کرایه خودرو در باکو باید حداقل 1 هفته قبل از سفر، خودروی موردنظرتان را رزرو کنید. مراحل رزرو ماشین در باکو شامل موارد زیر می باشد:
 
  • انتخاب خودروی مورد نظر
  • تماس با کارشناسان رنت کنیم در خصوص اعلام موجودی خودرو
  • در صورت موحود بودن خودرو، رزرو آن برای تاریخ و ساعت درخواستی
  • ارسال پیش فاکتور برای تعداد روزهای خودروی رزرو شده
  • تحویل خودروی رزرو شده در فرودگاه باکو توسط نماینده رنت کنیم در باکو
  • در صورت تمایل می توانید خودرو را در محل درخواستی خودتان تحویل بگیرید
  • امضای قرارداد بین طرفین و سپس پرداخت هزینه کرایه خودرو در باکو

خودروهای اجاره ای در باکو

ماشین های اجاره ای در باکو شامل خودروهای لوکس و مدل سال می بانشد. تمام خودروهای موجود کم کارکرد می باشند. بیمه ماشین های اجاره ای در باکو شامل بیمه بدنه، بیمه دزدی و بیمه شخص ثالث می باشد. اجاره ماشین در باکو بدون پرداخت هیچ نوع مالیاتی صورت می گیرد. اتومبیل ها با کیلومتر نامحدود در باکو رنت داده می شوند. رزرو خودرو در باکو به صورت رایگان می باشد. و لغو رزرو خودروی رزرو شده بدون خیچ گونه پرداخت خسارتی انجام می شود. 

مدل: 2014

Chvrolet Aveo

1 روز : 36 دلار (روزانه)

مدل: 2014

Nissan Sunny

1 روز : 35 دلار (روزانه)

مدل: 2014

Kia Rio

1 روز : 39 دلار (روزانه)

مدل: 2014

Hyundai Accent

1 روز : 38 دلار (روزانه)

مدل: 2014

Hyundai Elantra

1 روز : 48 دلار (روزانه)

مدل: 2014

Kia Cerato

1 روز : 44 دلار (روزانه)

هزینه اجاره ماشین در باکو

هزینه تاکسی در باکو بسیار گران می باشد. خدمات کرایه خودرو برای گردشگران مناسب و مقرون به صرفه است. قیمت اجاره خودرو در باکو به صورت روزانه محاسبه می شود. نرخ اجاره ماشین در باکو با توجه به نوع خودرو و تعداد روزهای رزرو خودرو متغیر می باشد. هزینه کرایه خودرو در باکو را می توانید به صورت دلار، ریال و یا واحد پول آذربایجان پرداخت کنید. لیست قیمت اجاره اتومبیل در باکو را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در باکو

مدارک لازم برای اجاره ماشین در باکو شامل موارد زیر می باشد:
 
  • پرداخت 100 دلار به عنوان دیپوزیت
  • ارائه کپی از پاسپورت
  • ارائه کپی از گواهینامه بین المللی