اجاره ون در یزد

اگر تصمیم به اجاره ون در یزد از شرکت رنت کنیم را دارید؛ به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • برای رزرو سرویس اجاره ون در یزد، امکان تماس تلفنی یا ارتباط از طریق واتساپ با کارشناسان “رنت کنیم” در ساعات کاری از 8 صبح تا 23 شب فراهم است.
 • توجه داشته باشید که سرویس‌های اجاره ون یزد از رنت کنیم فقط با راننده ارائه می‌شوند و رانندگان ما آموزش دیده و بدون سوء پیشینه هستند.
 • حداقل مدت زمان لازم برای اجاره ون در یزد 10 ساعت است و در صورت درخواست برای مدت کوتاه‌تر، همان هزینه کامل برای ۱۰ ساعت به عنوان هزینه کرایه، از شما اخذ می‌شود.
 • برای دریافت سرویس اجاره ون یزد، لطفا از دو روز قبل از دریافت سرویس، نسبت به نهایی کردن رزرو خود اقدام کنید.
 • فاکتورهای اجاره ون در یزد از رنت کنیم با معافیت از مالیات بر ارزش افزوده صادر می‌شوند.
 • برای رزرو کرایه ون در یزد و دریافت پیش‌فاکتور، لطفاً اطلاعاتی مانند نوع ون، مبدا، مقصد، برنامه سفر، نیاز به سرویس درون‌شهری یا برون‌شهری و تعداد روز و ساعت مورد‌نیاز خود را به کارشناسان ما ارائه دهید.
 • رزرو شما تنها پس از صدور پیش‌فاکتور انجام خواهد گرفت. 
 • در صورت تغییر در برنامه سفر، هر چه سریع‌تر موضوع را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان برای شما، فاکتور جدید صادر کنند. 
 • در صورت استفاده از سرویس‌ اجاره ون مسافرتی یا برون‌شهری در یزد، لازم است هزینه‌های اضافی برای خروج از شهر پرداخت شود؛ زیرا کیلومتر طی شده بر این هزینه تاثیر خواهد گذاشت.
 • برای استعلام دقیق هزینه کرایه ون در یزد، جزئیات سفر خود را به کارشناسان ما از طریق واتساپ یا تماس تلفنی اعلام کنید.

قیمت اجاره ون در یزد

VAN-TOYOTA-Hiace
مدل: 2016-2013
۱۰ ساعت در اختیار:
3,500,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
19,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,200,000 تومان
Van-Hyundai-H350
مدل: 2023-2019
۱۰ ساعت در اختیار:
4,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
23,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,500,000 تومان
foton-hiace (1)
مدل: 2020-2015
۱۰ ساعت در اختیار:
3,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
15,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,000,000 تومان
اجاره مینی بوس هیوندای
مدل: 1397
۱۰ ساعت در اختیار:
5,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
توافقی
ترانسفر فرودگاه امام:
توافقی
سوالات متداول

به دلیل اینکه سرویس اجاره ون در یزد تنها با راننده از طرف شرکت ارائه می‌شود؛ بنابراین مسئول تمامی حوادث احتمالی بر عهده او خواهد بود و اجاره‌کنندگان نیازی به ارائه مدارک خود ندارند.

هزینه‌ اجاره ون در یزد بر اساس مدل ون، مدت استفاده و نوع سرویس (سفر درون یا برون شهری) تعیین می‌شود. سفر درون شهری، بر اساس تعداد ساعت و برای سفر برون شهری، کیلومتر طی شده بر قیمت اجاره تأثیر خواهد گذاشت.

● حداقل زمان اجاره ون در یزد به هدف سفر درون‌شهری، ده ساعت است. برای سفرهای طولانی‌تر و برون‌شهری، ون‌ها را بر اساس نیاز و زمان درخواستی شما در اختیارتان قرار می‌هیم و برای ترانسفر فرودگاهی، امکان اجاره برای زمان کمتر وجود دارد.

ظرفیت ون‌های اجاره‌ای در یزد، متغیر و بین ۱۰ تا ۱۴ نفر است.

● ون هیوندای H350 با امکانات و دکوراسیون داخلی مدرن و پیشرفته، لوکس‌ترین ون موجود در یزد است.

● در چنین حالتی، مسئول حوادث، راننده خواهد بود و شما یا راننده باید فوراً با پشتیبانی تماس ارتباط برقرار کنید تا سرویس جایگزین برای شما ارسال کنند.

همه مسافران در طول سفر با ون‌های اجاره‌ای در یزد تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.

خیر، تمامی سرویس‌های اجاره ون یزد فقط به‌صورت با راننده در دسترس هستند.

● بله، شما می‌توانید ون موردنظرتان را با راننده در زمان و مکان دلخواه خود در یزد تحویل گیرید و بازگشت دهید.

گالری تصاویر

جزئیات و شرایط اجاره ون در یزد

 1. همانطور که گفته شد، کرایه ون در یزد فقط با راننده مقدور است و حداقل زمان برای اجاره ون ده ساعت است مگر به‌عنوان ترانسفر فرودگاهی که زمان کمتری لازم است. هزینه‌های سرویس داخل شهر بر اساس نوع ون و به صورت ساعتی محاسبه می‌شود و برای مسافرت‌های خارج از شهر یزد، هزینه بر مبنای کیلومتر طی شده تعیین خواهد شد.
 2. به دلیل اینکه استفاده از سرویس اجاره ون در یزد فقط با راننده از طرف شرکت صورت می‌پذيرد؛ بنابراین نیاز به ارائه هیچ مدرکی نخواهید داشت؛ اما پرداخت بیعانه الزامی است و تمامی مسئولیت‌های مرتبط با ون، از جمله خسارات احتمالی ناشی از تصادفات یا سرقت، بر عهده راننده خواهد بود؛ بنابراین دغدغه‌ای از این بابت نخواهید داشت.
 3. هزینه سوخت در طول دوره اجاره ون در یزد بر عهده راننده است؛ اما هزینه غذا و استراحت راننده نیز به عهده مسافران است و می‌توان این هزینه‌ها را پیش از سفر با شرکت تسویه کرد. 
 4. برای اطمینان از امنیت و آرامش بیشتر شما و همراهانتان، همه مسافران در طول سفر با ون‌های اجاره‌ای در یزد تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.
 5. پرداخت مبلغ اجاره می‌تواند به صورت کامل یا پیش‌پرداخت با تسویه نهایی در زمان دریافت سرویس انجام پذیرد.
 6. اگر نیاز به استفاده از سرویس اجاره ون در یزد برای مدت زمان طولانی‌تری پیدا کردید؛ هر چه سریع‌تر با شرکت تماس بگیرید و موضوع را در میان بگذارید تا اگر ون مورد‌نظر در دسترس باشد؛ بتوانید با پرداخت هزینه اضافی، آن را به همراه راننده برای مدت بیشتری در اختیار داشته باشید.
 7. در صورت کنسلی سرویس اجاره ون تا 24 ساعت قبل از زمان تعیین شده در زمان رزرو، هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد. اما کنسلی زیر 24 ساعت ممکن است شامل جریمه گردد. (برداشت بیعانه به‌عنوان جریمه)
 8. رانندگان ما در یزد دارای تجربه بالا و آشنایی کامل با پروتکل‌های تشریفاتی هستند و برخی از آن‌ها به زبان‌های انگلیسی و عربی مسلط هستند. این نیاز خود را می‌توانید هنگام تماس یا ارسال پیام در واتساپ مشخص کنید.
 9. تحویل ون اجاره‌ای در محل مدنظر مشتری امکان‌پذیر است و مشتریان می‌توانند ون‌های اجاره‌ای را در هر نقطه‌ای از یزد تحویل بگیرند یا بازگردانند.
 10. قبل از هر تحویل، ون‌ها کاملاً از نظر فنی بررسی شده، تمیز و کارواش شده و آماده ارائه خدمات می‌شوند؛ پس خیالتان در مورد تمیزی و بهداشت ون‌ها آسوده باشد.

قیمت کرایه ون در یزد

 • ون هیوندای (h350) : 5000000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 19000 تومان (کیلومتر برون‌شهری)؛ 3500000 تومان (ترانسفر فرودگاه).
 • ون تویوتا هایس: 4000000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 17000 تومان (کیلومتر برون‌شهری)؛ 2700000 تومان (ترانسفر فرودگاه).
 • ون وانا: 3700000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 17000 تومان (کیلومتر برون‌شهری)؛ 2700000 تومان (ترانسفر فرودگاه).
 • مینی‌بوس هیوندای: 3500000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 15000 تومان (کیلومتر برون‌شهری)؛ 3500000 تومان (ترانسفر فرودگاه).

نحوه محاسبه هزینه اجاره ون با راننده در یزد

هزینه کرایه ون در یزد برای سرویس‌های درون‌شهری به صورت ساعتی (حداقل 10 ساعت در روز) محاسبه می‌شود و برای استفاده برون‌شهری بر اساس کیلومتر طی شده تعیین می‌گردد. اگر شما بخواهید برای کمتر از 10 ساعت، ون را با راننده در اختیار داشته باشید؛ باید هزینه کامل 10 ساعت را پرداخت کنید؛ مگر در حالت ترانسفر فرودگاهی که کمتر از 10 ساعت زمان می‌برد. در ضمن برنامه‌ سفر شما به طور مستقیم می‌تواند بر هزینه اجاره ون در یزد تاثیرگذار باشد. زیرا نوع ون، مبدا، مقصد، تاریخ و مدت سفر، نقش مهمی در هزینه نهایی اجاره ون خواهند داشت. برای کسب استعلام دقیق قیمت کرایه ون در یزد، لطفاً جزئیات سفر خود را به کارشناسان ما اعلام فرمائید.

چگونه در یزد از رنت کنیم ون اجاره کنم؟

برای اجاره ون در یزد، شما نیازی به ارائه مدرک خاصی ندارید، فقط کافی است با تیم کارشناسان ما تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیام دهید و برنامه سفر، نیازها و اطلاعات لازم مثل کد ملی، نوع و مدل ون درخواستی، مبدا و مقصد، تاریخ و ساعت رفت و برگشت، تعداد روز مورد‌نیاز را اعلام کنید تا در صورت موجودی، ون مورد‌نیاز شما رزرو گردد.

پس از بررسی دقیق اطلاعات شما توسط تیم ما و در صورت تایید، پیش‌فاکتور برای شما صادر و ارسال خواهد شد و با پرداخت بیعانه، رزرو ون شما قطعی می‌شود و ون با راننده در تاریخ، ساعت و محل مدنظر شما، حضور پیدا می‌کند.

ون اجاره ای ارزان در یزد

برای تسهیل جابه‌جایی افراد با جمعیت متوسط و سفرهای گروهی با هزینه متوسط رو به پایین و اقتصادی، اجاره ون ارزان‌قیمت با کیفیت مناسب، پیشنهاد می‌شود؛ خواه برای گشت‌ شهری یا سفرهای خارج از شهر. این گزینه به‌خصوص برای گردشگران یا گروهی از افراد که به دنبال راهی کم هزینه جهت کاهش هزینه‌های سفر و رفت‌وآمد خود هستند؛ توصیه می‌گردد. این ون‌ها در کنار قیمت اقتصادی، از کیفیت بالا و امکانات لازم برخوردار هستند تا رضایت همه‌جانبه شما را به دنبال داشته باشند.

اجاره ون در یزد (ساعتی/روزانه)

اجاره ساعتی ون در یزد برای کسانی مناسب است که برای‌ نیازهای کوتاه‌مدت، در حد چند ساعت نیاز به استفاده از سرویس کرایه ون یزد دارند. به‌طور مثال برای جلسات کاری کوتاه، رویدادهای خاص و تورهای گردشگری.

با‌توجه‌به اینکه استفاده ساعتی و کوتاه‌مدت از سرویس اجاره ون، هزینه کمتری نسبت به کرایه روزانه ون و همچنین گرفتن تاکسی برای چند ساعت جهت حمل جمعیت زیاد دارد؛ راه‌حل مناسبی نیز جهت کاهش هزینه کرایه به حساب می‌آید.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از سرویس اجاره ون در یزد به‌صورت‌ ساعتی، برای حداقل ۱۰ ساعت در روز ارائه می‌شود. اما در برخی شرایط خاص نظیر ترانسفر فرودگاهی، امکان اجاره ون یزد برای مدت کوتاه‌تر نیز وجود دارد.

سرویس اجاره روزانه ون در یزد نیز برای کسانی که قصد استفاده از یک وسیله حمل‌ونقل جادار و راحت برای یک برنامه موقت در حد یک روز را دارند مناسب است که می‌تواند به هدف سفر کاری، تفریح یا هر نیاز دیگری باشد؛ به‌ویژه زمانی که قصد دارید طی یک روز، مسافت‌های طولانی را طی کنید یا از چندین مکان در خود شهر یزد یا اطراف آن دیدن کنید. این سرویس فقط برای یک روز نیست و شما می‌توانید برای چند روز از این سرویس بهره‌مند شوید.

ون اجاره‌ای در یزد برای جمعیت زیاد

ون‌های مجموعه دارای ظرفیت‌های متغیر و متوسط بین ۱۰ تا ۱۴ نفر هستند؛ اما برای جمعیت بیشتر، گزینه‌هایی مانند میدل باس یا مینی بوس وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این دسته از ون‌ها برای تورهای گردشگری، مسافرت‌های کاری گروهی و جابه‌جایی کارمندان با جمعیت بیش از ۱۴ نفر مناسب هستند. این وسایل نقلیه برای سفرهای داخل شهری و سفر به خارج از شهر نظیر تورهای تفریحی و گردشگری در شهر تاریخی یزد و اطراف آن که مقصد بسیاری از گردشگران هستند؛ کاربردی هستند.

فضای داخل ون اجاره‌ای

ظرفیت ون‌های اجاره‌ای رنت کنیم در یزد

ظرفیت ون‌های اجاره‌ای در یزد، بین 10 تا 14 نفر است؛ ون هیوندای دارای ظرفیت 13 مسافر است؛ ون تویوتا هایس، دارای ظرفیت مسافر 10 تا 14 نفر است و ون وانا، ظرفیت 10 نفر را دارد. مینی‌بوس‌ها نیز برای جمعیت بالای 15 نفر به متقاضیان سرویس‌دهی می‌شود.

ویژگی ون‌های اجاره‌ای رنت کنیم در یزد

ون‌ها قبل از تحویل به مشتریان کاملاً تمیز و کارواش می‌شوند و تمامی آن‌ها دارای سیستم صوتی پیشرفته، سیستم‌ گرمایشی و سرمایشی مدرن و صندلی‌های نرم و راحت هستند. ون‌های تشریفاتی نیز از امکانات لوکس و پیشرفته‌تری برخوردار هستند.

سرویس‌های کرایه ون در یزد برای اهداف متفاوت

 • اجاره ون در یزد به‌عنوان ترانسفر فرودگاهی
 • اجاره ون مسافرتی برای سفر به اطراف یزد و سایر شهرهای ایران
 • اجاره ون گردشگری یا توریستی برای رفتن به اطراف شهر یا گشت درون‌شهری
 • اجاره ون دربستی برای رفت‌وآمدهای درون و برون‌شهری و رویدادها
 • اجاره ون ویژه (VIP) برای شرکت یا اداره جهت جابه‌جایی مدیران و مهمانان ویژه
 • اجاره ون لوکس با راننده تشریفاتی برای مراسم‌ رسمی

اجاره ون در یزد برای مسافرت

اجاره ون مسافرتی در یزد برای رفتن به نقاط دیدنی اطراف این شهر تاریخی یا به دیگر شهرهای ایران نیز از رنت کنیم امکان‌پذیر است. این سرویس به‌ویژه برای تورهای گردشگری و سفرهای گروهی به روستاهای تاریخی اطراف یزد یا شهرهای دیگر ایران، کاربردی است و امکان یک سفر خاص و شخصی‌سازی شده را بدون نگرانی از برنامه‌های حمل‌ونقل عمومی فراهم می‌کند.

اجاره ون در یزد به عنوان ترانسفر فرودگاهی

ون‌های فرودگاهی برای رفت‌وآمد گروهی از افراد یا افراد با بار زیاد، به فرودگاه مورد‌استفاده قرار می‌گیرند. با ارائه بلیط هواپیمای خود (جهت پی بردن به زمان یا احتمال تغییر ساعت پرواز) به کارشناسان ما هنگام رزرو، در تاریخ و زمان مدنظرتان، ون اجاره‌ای در فرودگاه یزد همراه با راننده حضور پیدا خواهند کرد.

کرایه ون در یزد برای گردشگری

اجاره ون توریستی در یزد، راهی فوق‌العاده برای کشف این شهر زیبا و تاریخی است. این سرویس به گروه‌های گردشگری امکان می‌دهد که با قیمت‌های مناسب‌تر از تاکسی و با راحتی و آزادی بیشتر، از جاذبه‌های دیدنی یزد و اطراف آن لذت ببرند.

اجاره ون گردشگری

اجاره ون دربستی در یزد

ون‌های دربستی، امکان داشتن فضایی جادار، راحت و در عین حال خصوصی را برای مسافران فراهم می‌آورند و برای هر کاربردی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ از تورهای گردشگری گرفته تا سفرهای تفریحی، شرکت در رویدادها و جلسات خاص و گشت شهری. 

اجاره ون در یزد برای تشریفات

اگر برای مراسم خاص، نیاز به یک ون دارید اما دوست دارید تشریفاتی و لوکس باشد؛ اجاره ون‌های تشریفاتی در یزد، گزینه ایده‌آلی برای شما خواهند بود. این ون‌های مجهز شده به امکانات تشریفاتی با مبلمان راحت، با رانندگان آموزش دیده برای تشریفات، آماده خدمت‌رسانی به شما در یزد هستند.

اجاره میدل باس در تهران

مسیرهای پرطرفدار برای سفر با ون اجاره‌ای در یزد

 • اجاره ون از یزد به تهران و بالعکس
 • اجاره ون از یزد به شیراز
 • اجاره ون از یزد به کرمان
 • اجاره ون از یزد به اصفهان
 • اجاره ون در یزد برای گشت‌وگذار در خیابان‌ها و کوچه‌های قدیمی شهر یزد
 • اجاره ون در یزد برای بازدید از باغ‌های تاریخی این شهر مانند باغ دولت‌آباد
 • اجاره ون برای سفر به مناطق کویری اطراف یزد مانند بافق، اردکان و کویرهای مرنجاب و خارا
 • اجاره ون برای بازدید از روستاهای اطراف یزد
 • اجاره ون برای بازدید از اماکن مذهبی مهم یزد مانند آتشکده زرتشتیان و مساجد کهن
 • اجاره چند‌ساعته ون برای بازديد از موزه‌ها، کارگاه‌های قالیبافی و ترمه‌بافی و دیگر جاذبه‌های فرهنگی شهر

برای رزرو اجاره ون در یزد و استعلام هزینه هر مسیر، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا از طریق واتساپ با آن‌ها در ارتباط باشید.

تماس با ما

مشتریان عزیز می‌توانند سوالات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را درخصوص خدمات کرایه ون برای ما ارسال کنند.

جهت رزرو ون در یزد بر روی دکمه‌ زیر کلیک کنید. 

پیمایش به بالا