کرایه ون برای شمال

 • به‌منظور کرایه ون برای شمال از مجموعه رنت کنیم تنها کافیست که مدل ون + تعداد نفرات + لوکیشن مبدا و مقصد + ساعت رفت و برگشت + مدت زمان استقرار در شمال به همراه مشخصات شناسایی یکی از مسافران را از طریق واتس‌اپ یا تماس تلفن به اطلاع کارشناسان فروش ما برسانید.
 • مشتریان می‌توانند در روزهای کاری طی ساعات 9 صبح الی 23 شب با کارشناسان فروش ما در تماس باشند.
 • شایان ذکر است که مجموعه ما سرویس کرایه ون برای شمال را بدون 10% مالیات بر ارزش افزوده ارائه می‌دهد و در صورت نیاز فاکتور رسمی صادر خواهد شد.
 • کمترین مدت‌زمان اجاره ون برای شمال 10 ساعت است، یعنی اگر این سرویس را برای مدت کمتری دریافت کنید نیز باید هزینه 10 ساعت را پرداخت نمایید.
 • در نظر داشته باشید که سرویس‌های کرایه ون برای شمال از تهران حرکت می‌کنند و طبق لوکیشن مبدا و مقصد سفر مبلغی به‌عنوان کیلومتر برون شهری به فاکتور آن‌ها اضافه خواهد شد.
 • رزرو سرویس کرایه ون برای شمال زمانی تایید نهایی خواهد شد که پیش‌فاکتور صادر شده توسط مشتری تایید و مبلغ بیعانه به شماره حساب مندرج در پیش‌فاکتور واریز شود.
 • خدمات اجاره ون برای شمال در مجموعه رنت کنیم تنها به‌صورت با راننده ارائه می‌شود. در نظر داشته باشید که رانندگان مجموعه ما همگی مسلط به امور تشریفات، بدون سوءپیشینه، آشنا به مسیر و مراکز تفریحی معروف و حتی بکر شمال هستند. همچنین اگر مشتریان نیاز داشته باشند می‌توانند درخواست کنند که راننده به زبان‌های انگلیسی، عربی و ترکی مسلط باشد.
 • به‌منظور ارائه بهتر خدمات توصیه می‌کنیم حداقل 24 ساعت قبل سفر رزرو خود را نهایی کنید و همچنین اگر به بیشتر از 10 ماشین ون برای سفر به شمال نیاز دارید باید حداقل از 72 ساعت قبل درخواست خود را کتبی به کارشاسان ما تحویل دهید.
 • در نهایت هیچ یک از افراد تیم رنت کنیم مبلغی بیش از آنکه در پیش‌فاکتور درج شده از شما دریافت نخواهند کرد. البته اگر برنامه سفر تغییر کند باید با کارشناس فروش تماس بگیرید تا فاکتور جدیدی صادر شود. در این‌صورت ممکن است مبلغ نهایی فاکتور تغییر کند.

قیمت کرایه ون برای شمال

اجاره ون هیوندای H350
مدل: 2022-2017
۱۰ ساعت در اختیار:
5,400,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
19,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
4,400,000 تومان
اجاره ون دلیکا
مدل: 2018-2016
۱۰ ساعت در اختیار:
3,500,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
15,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
3,350,000 تومان
اجاره ون هیوندای H350 بیزنس
مدل: 2016-2018
۱۰ ساعت در اختیار:
8,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
22,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
5,000,000 تومان
اجاره ون مرسدس بنز ویتو
مدل: 2013-2015
۱۰ ساعت در اختیار:
4,900,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
19,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
3,900,000 تومان
سوالات متداول

 برای اجاره ون سفر به شمال باید نوع و مدل ون را باتوجه به تعداد نفرات و بودجه خود انتخاب کرده و سپس با کارشناسان ما تماس بگیرد. آن‌ها با دریافت اطلاعاتی نظیر تعداد مسافران + برنامه سفر + ساعت و مکان رفت‌وبرگشت، سرویس اجاره ون برای شمال را برای شما رزرو خواهند کرد.

خیر، به دلیل اینکه سرویس کرایه ون برای شمال با راننده ارائه می‌شود نیازی به ارائه مدرک نیست. تنها مشخصات شناسایی یکی از مسافران برای تنظیم قرارداد کافی است.

ظرفیت ون‌ها بین 5 تا 32 نفر است.

هزینه کرایه ون برای شمال بسته به نوع ون، مدت زمان اجاره، برنامه سفر و لوکیشن مبدا و مقصد متفاوت است. اما به طور کلی هزینه اجاره ون از رنت کنیم برای 10 ساعت در اختیار حدودا بین 3,000,000 الی 8,000,000 تومان متغیر است.

● بله، اگرچه تمامی رانندگان ما تسلط بالایی در رانندگی دارند، با این حال تمامی سرنشینان ون بیمه هستند و در صورت نیاز تمامی هزینه‌ها پوشش داده می‌شود.

خیر، به دلیل اینکه این سرویس با راننده ارائه می‌شود نیازی به پرداخا دپوزیت ندارد.

بله، مجموعه رنت کنیم این امکان را فراهم کرده تا مشتریان بتوانند لوکیشن مبدا و مقصد خود را در هر جایی از ایران انتخاب کنند.

نیازی نیز هیچ اقدامی انجام دهید. همکاران ما هماهنگی‌های لازم را برای تجربه سفری به یاد ماندنی با ون به شمال انجام خواهند داد.

تمامی ون‌های موجود در رنت کنیم قبل از ارائه سرویس از نظر فنی کامل چک می‌شوند اما با این حال اگر مشکلی پیش بیاید سریعا یک ون جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

قیمت کرایه ون دربستی برای شمال

 • بنز ویتو 10 ساعت در اختیار: 7,000,000 تومان/تعداد مسافر 5 نفر
 • دلیکا (ون سبز) 10 ساعت در اختیار: 2,500,000 تومان/تعداد مسافر 8 الی 10 نفر
 • جک ساندری 10 ساعت در اختیار: 6,000,000 تومان/تعداد مسافر 13 نفر
 • تویوتا هایس 10 ساعت در اختیار: 4,000,000 تومان/تعداد مسافر 10 الی 14 نفر
 • مینی باس ISUZU 10 ساعت در اختیار: 3,500,000 تومان/تعداد مسافر 19 نفر

مدل ون، مبدا و مقصد، مدت زمان و برنامه سفر می‌توانند قیمت نهایی اجاره ون دربستی برای شمال را تغییر دهند. به همین منظور برای اطلاع دقیق از هزینه‌های کرایه ون برای شمال اطلاعات ذکر شده را از طریق واتس‌اپ یا تماس تلفنی در اختیار کارشناسان ما بگذارید تا قیمت دقیق به شما ابلاغ شود.

کرایه ون از تهران به شمال

اجاره ون برای شمال از شهر تهران نیاز به مدرک خاصی ندارد. کارشناسان ما برای صدور پیش‌فاکتور تنها به مشخصات شناسایی یکی از مسافران نیاز دارند تا طبق آن قرارداد کرایه ون را تنظیم کنند. مشتریان می‌توانند با اطلاع‌رسانی مدل ون، تعداد نفرات و برنامه سفر سرویس کرایه ون از تهران به شمال را درخواست نمایند.

اجاره ون برای سفر

شرایط کرایه ون برای شمال

سرویس کرایه ون برای شمال رنت کنیم به‌صورت با راننده ارائه می‌شود، به همین دلیل نیازی به هیچ مدرک یا سند ندارد. تمامی مسئولیت‌های کرایه ون از جمله آسیب به ون یا مسافر برعهده راننده است و مسافران می‌توانند بدون هیچ دغدغه‌ای از سفر خود به شمال و دیدن جاذبه‌های آن لذت ببرند. این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر 24 ساعت قبل از شروع سفر درخواست خود را کنسل نمایید کل مبلغ واریزی به شما عودت داده می‌شود اما اگر کمتر از 24 ساعت بخواهید سفر خود را کنسل کنید باید مبلغی را به‌عنوان جریمه پرداخت کنید. در نهایت شایان ذکر است که هزینه جای خواب و غذا راننده بر عهده مشتری است؛ این موضوع خصوصا برای سفرهای طولانی مهم است.

گالری تصاویر

کرایه ون برای شمال بدون راننده

مجموعه رنت کنیم سرویس کرایه ون برای شمال را بدون راننده ارائه نمی‌دهد. مزیت داشتن راننده این است که مسافران می‌توانند بدون خستگی ناشی از رانندگی از یک سفر دسته‌جمعی و زیبایی‌های مسیر در کنار هم‌صحبتی با دوستان و خانواده خود لذت ببرند.

اجاره ون ارزان برای شمال

کرایه ون ارزان برای سفر به شمال یکی از گزینه‌های محبوب برای خانواده‌ها و گروه‌های دوستانه است. این نوع وسایل نقلیه به دلیل ظرفیت بالای مسافر و فضای کافی برای حمل وسایل، به خصوص برای سفرهای چند روزه و مسافرت، بسیار مناسب هستند. اجاره ون با قیمت مناسب، امکان دسترسی به مناطق زیبا و دیدنی شمال ایران را بدون نیاز به استفاده از چند خودرو فراهم کرده و موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر می‌شود. علاوه بر این، ون‌های اجاره‌ای معمولاً با امکانات رفاهی مناسب مانند سیستم تهویه مطبوع، صندلی‌های راحت و فضای بار کافی، تجربه سفری لذت‌بخش و راحت را تضمین می‌کنند.

کرایه ون مسافرتی برای شمال

یکی از محبوب‌ترین خدماتی که مجموعه رنت کنیم به مشتریان خود ارائه می‌دهد کرایه ون مسافرتی برای شمال است. تنوع ون‌ها، متفاوت بودن ظرفیت مسافر و بار، آزادی عمل در برنامه سفر و هزینه‌های شفاف موجب شده تا متقاضیان کرایه ون برای مسافرت به شمال زیاد باشد. برای دریافت این سرویس از طریق واتس‌اپ یا تماس تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اجاره ون مسافرتی در شمال

بلیط ون تهران شمال

دریافت سرویس کرایه ون برای شمال مانند خرید بلیط بوده و هزینه‌های اجاره ون بین مسافران تقسیم خواهد شد. استفاده از کرایه ون تهران شمال به‌صورت شخصی از یک مجموعه معتبر این مزیت را دارد که برنامه‌های سفر، لوکیشن و ساعت رفت و برگشت را طبق نیاز خود تغییر داده و سفر راحت‌تری داشته باشید.

شماره تاکسی ون برای شمال

مجموعه رنت کنیم انواع سرویس‌های مختلفی مانند ون، مینی باس و میدل باس را برای سفر به شمال ارائه می‌دهد. برای دریافت این سرویس تنها کافیست که با شماره تماس بالا از طریق واتس‌اپ یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.

به‌نقل از تیم اجرایی

 کرایه ون برای شمال یکی از بهترین راه‌ها برای لذت‌بردن از یک سفر دسته‌جمعی است. با اجاره یک ون، می‌توانید در طول سفر کنار هم باشید و از لحظات خوشی که با هم دارید، نهایت استفاده را ببرید. علاوه بر این، نیازی نیست که این مسیر زیبا را در ماشین‌های جداگانه طی کنید، این کار علاوه بر اینکه موجب می‌شود همه اعضای گروه از هم جدا نباشند، هزینه‌های سفر را نیز به طور قابل‌توجهی کاهش می‌دهد و درعین‌حال، مسافران می‌توانند از زیبایی‌های مسیر و هم‌صحبتی با دوستان و خانواده خود لذت ببرند.

پیمایش به بالا