اجاره ون در اصفهان

قبل از اجاره ون در اصفهان از رنت کنیم، مطالعه نکات زیر پیشنهاد می‌شود:

 • لیست قیمت‌ اجاره ون‌های زیر در اصفهان کاملا آپدیت شده و به‌روز است.
 • برای رزرو سرویس اجاره ون در اصفهان، می‌توانید در ساعات کاری از 8 صبح الی 23 شب از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ با کارشناسان رنت کنیم در ارتباط باشید.
 • حداقل مدت زمان اجاره ون‌ در اصفهان، 10 ساعت است.
 • فاکتورهای کرایه ون اصفهان از رنت کنیم معاف از 10% مالیات بر ارزش افزوده هستند.
 • تنها پس از صدور پیش‌فاکتور، رزرو نهایی خواهد شد.
 • برای دریافت پیش‌فاکتور، لطفاً جزئیات موردنیاز شامل نوع ون، مبدا، مقصد و برنامه سفر، نیاز به سرویس درون‌شهری یا برون‌شهری و تعداد روز و ساعت موردنیاز را به کارشناسان ما اعلام کنید.
 • توجه داشته باشید که درصورت تغییر برنامه سفر، ممکن است هزینه سرویس دریافتی کمی تغییر کند، بنابراین در صورت هر گونه تغییر در برنامه سفر، لطفا در اسرع وقت، موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا فاکتور جدید برای شما صادر شود.
 • توجه داشته باشید که به دلیل بالا بودن تعداد درخواست‌ها، ممکن است نهایی شدن رزرو شما تا حداکثر یک ساعت زمان ببرد.
 • تمامی سرویس‌های اجاره ون در اصفهان فقط به‌ صورت‌ با راننده ارائه می‌شوند.
 • رانندگان، آموزش‌ دیده و دارای عدم سوء پیشینه هستند.
 • پرداخت مبلغ کرایه ون در اصفهان، می‌تواند به دو صورت انجام گیرد: پرداخت کامل یا به‌صورت پیش‌پرداخت با تسویه نهایی در زمان دریافت سرویس.
 • سرویس‌های خارج از شهر اصفهان شامل هزینه اضافی خروج از شهر می‌شوند. برای سرویس‌های برون‌شهری اجاره ون در اصفهان، پیش از رزرو، جزئیات سفر خود را برای استعلام قیمت، به کارشناسان ارسال کنید.

قیمت اجاره ون اصفهان

VAN-TOYOTA-Hiace
مدل: 2016-2013
۱۰ ساعت در اختیار:
3,500,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
19,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,200,000 تومان
Van-Hyundai-H350
مدل: 2023-2019
۱۰ ساعت در اختیار:
4,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
23,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,500,000 تومان
foton-hiace (1)
مدل: 2020-2015
۱۰ ساعت در اختیار:
3,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
15,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,000,000 تومان
اجاره مینی بوس هیوندای
مدل: 1397
۱۰ ساعت در اختیار:
5,000,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
توافقی
ترانسفر فرودگاه امام:
توافقی
سوالات متداول

با‌توجه‌به نوع ون، خدمات درخواستی و برنامه سفر شما، هزینه کرایه ون می‌تواند متفاوت باشد. برای استعلام دقیق قیمت اجاره ون در اصفهان، حتما با کارشناسان ما در واتساپ در ارتباط باشید.

●  حداقل زمان اجاره ون در اصفهان، 10 ساعت در اختیار برای داخل شهر است. برای سفر نیز براساس مدت زمانی که شما نیاز دارید؛ ون در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

● ظرفیت ون‌ها بین ۱۰ تا ۱۳ نفر است. از آنجایی که ون تویوتا هایس جای بار و چمدانش داخل خودرو است، یک ون 10 نفره به حساب می‌آید و ون هیوندای H350 به دلیل جدا بودن جای بار آن، 13 نفره است.

بهترین و ارزان‌ترین ون با ظرفیت بالای ۱۴ نفر، مینی بوس ایسوزو است.

ون هیوندای h350، لوکس‌ترین ون مجموعه کرایه ون در اصفهان است.

ون تویوتا هایس، ارزان‌ترین ون برای اجاره در اصفهان است.

بله، تمامی مسافران ون بیمه خواهند بود.

خیر، تمام سرویس ون‌های مجموعه، به‌صورت با راننده در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

بله، شما قادر به دریافت و تحویل ون‌ اجاره‌ای با راننده در زمان و مکان دلخواه خود خواهید بود.

تمامی ون‌ها قبل از آماده شدن برای سرویس از نظر فنی بررسی می‌شوند اما با این حال در صورت بروز تصادف یا خرابی، مسئولیت با راننده شرکت خواهد بود. در این وضعیت با پشتیبانی تماس بگیرید تا در سریع‌تریم زمان ممکن سرویس جایگزین برای شما ارسال شود.

بله، در این صورت، هزینه بیعانه پرداخت شده، به دلیل کنسلی از شما دریافت خواهد شد.

گالری تصاویر

اجاره ون با راننده در اصفهان

اجاره ون در اصفهان تنها با راننده امکان‌پذیر است و خدمات اجاره ون در اصفهان بدون راننده در دسترس نیست. رانندگان ما آموزش‌های لازم در زمینه‌های تشریفاتی و مسئولیت‌های مربوطه را دیده‌اند، به خوبی با مسیرهای شهری آشنایی دارند و برخی از آن‌ها به زبان‌های خارجه تسلط دارند. برای رزرو اجاره ون اصفهان متناسب با شرایط و نیاز خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هزینه اجاره ون با راننده در اصفهان

مدل ونظرفیت ون10 ساعت در اختیار (به تومان)کیلومتر برون شهری (به تومان)ترانسفر فرودگاه (به تومان)
هیوندای h35013 نفره5,000,00019,0003,500,000
تویوتا هایس10-14 نفره4,000,00017,0002,700,000
ون وانا10 نفره3,700,00017,0002,700,000
مینی‌بوس هیوندای16 نفره3,500,00015,0003,500,000

هزینه کرایه ون اصفهان در داخل شهر، به‌صورت ساعتی و برای استفاده برون‌شهری و سفر، با‌توجه‌به کیلومتر طی شده محاسبه می‌شود. همچنین حداقل زمان کرایه ون با راننده در اصفهان 10 ساعت در روز است؛ بنابراین در صورت استفاده از سرویس کرایه ون در اصفهان برای مدت‌زمان کمتر از ۱۰ ساعت، همان هزینه اجاره برای 10 ساعت، دریافت خواهد شد.
برنامه سفر شما بر هزینه اجاره ون در اصفهان برای مسافرت تاثیر می‌گذارد. قیمت ون‌های مسافرتی در اصفهان با‌توجه‌به نوع ون، مبدا، مقصد، تاریخ‌ و مدت سفر مشخص می‌شود. برای استعلام دقیق هزینه اجاره ون مطابق با برنامه سفر و مسیر مدنظرتان، با کارشناسان ما از طریق واتساپ یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.

شرایط اجاره ون در اصفهان چگونه است؟

 • حداقل زمان برای اجاره ون در اصفهان 10 ساعت است.
 • هزینه‌های سرویس داخل شهر اصفهان بر اساس نوع ون و به‌صورت ساعتی محاسبه می‌گردد.
 • برای مسافرت‌های خارج از شهر اصفهان، هزینه بر اساس کیلومتر طی شده محاسبه می‌شود.
 • برای اجاره ون با راننده در اصفهان، نیاز به ارائه هیچ گونه مدرکی نیست و تنها پرداخت بیعانه لازم است.
 • هزینه‌ غذا و استراحت راننده به عهده مسافران بوده و می‌توان این هزینه‌ها را قبل از سفر به صورت یکجا با شرکت تسویه کرد.
 • در صورت کنسلی سرویس اجاره ون در اصفهان تا 24 ساعت قبل از زمان برنامه‌ریزی شده هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود، اما کنسلی زیر 24 ساعت بسته به نوع سرویس ممکن است شامل جریمه گردد.

نکات قابل‌توجه در مورد سرویس کرایه ون در اصفهان

 • همه مسافران در طول سفر با ون‌های اجاره‌ای در اصفهان بیمه می‌شوند.
 • مسئول خسارات احتمالی نظیر تصادفات یا سرقت، راننده است و اجاره‌کنندگان و مسافران هیچ مسئولیتی در قبال این اتفاقات ندارند.
 • اگر حین استفاده از سرویس اجاره ون اصفهان، به این نتیجه رسیدید که به سرویس کرایه ون در اصفهان برای زمان بیشتری نیاز دارید، باید با شرکت تماس گرفته و تغییرات لازم را اعلام نمایید؛ اگر ون مورد‌نظر شما در دسترس باشد؛ می‌توانید با پرداخت هزینه اضافی، مدت‌زمان کرایه را تمدید کنید و افزایش دهید.
 • رانندگان در اصفهان از تجربه بالا، آشنایی کامل با پروتکل‌های تشریفاتی و آگاهی کافی از مسیرهای مختلف برخوردار هستند. 
 • برخی از رانندگان شرکت به زبان‌های خارجی مثل انگلیسی و عربی مسلط هستند که می‌توانید درخواست نیاز به چنین مواردی را هنگام رزرو ون اعلام کنید.
 • هزینه سوخت ون اجاره‌ای در اصفهان، در طول زمان سرویس‌دهی به عهده راننده است؛ اما تأمین محل استراحت و وعده‌های غذایی راننده و هزینه مرتبط با آن‌ها با اجاره‌کننده است.
 • امکان تحویل ون اجاره‌ای در هر نقطه از اصفهان وجود دارد و مشتریان می‌توانند ون را در هر مکانی در اصفهان تحویل بگیرند یا بازگشت دهند.
 • پروتکل های بهداشتی رعایت شده و قبل از هر سرویس، کارواش شده و تمیز می‌گردند.

چگونگی دریافت سرویس اجاره ون در اصفهان

برای کرایه ون با راننده در اصفهان لازم است با کارشناسان مجموعه از طریق واتساپ یا تماس تلفنی، ارتباط برقرار کنید و پس از بیان شرایط  مورد‌نظر و اطلاعات برنامه سفر خود نظیر (نوع و مدل ون درخواستی، مبدا و مقصد، تاریخ و ساعت رفت‌وبرگشت)، ون مورد نظرتان را رزرو کنید. در ضمن برای کرایه ون با راننده در اصفهان، نیاز به ارائه مدارک نیست و تمامی مسئولیت‌ها مانند تصادف، جریمه، سرقت و غیره بر عهده راننده خواهد بود.

پس از اینکه اطلاعات شما توسط همکاران ما بررسی شد و اطلاعات، مورد تایید قرار گرفت؛ برای شما پیش‌فاکتور ارسال خواهد شد و شما با پرداخت بیعانه، رزرو ون را نهایی می‌کنید. 

نکته: برای زمان‌بندی مناسب و دریافت خدمات حرفه‌ای، لطفا حداقل 24 ساعت پیش از سفر، اقدام به رزرو ون مورد نظر خود کنید.

اجاره ون ارزان در اصفهان از رنت کنیم

رنت کنیم، ون‌های اقتصادی با قیمت مقرون‌به‌صرفه برای کرایه در اصفهان نیز دارد که امکان حمل‌ونقلی راحت و ارزان را برای گروه افراد با جمعیت زیاد و متوسط برای جا‌به‌جایی در داخل شهر و سفر، چه خانوادگی و چه با تورهای گردشگری را فراهم می‌کنند و به عنوان گزینه‌های کارآمدی به منظور صرفه‌جویی در هزینه رفت‌وآمد به شمار می‌روند. با استفاده از سرویس اجاره ون ارزان در اصفهان، مسافران علاوه بر کاهش قابل توجه هزینه‌های سفر خود، از فضای داخلی راحت و جادار ون نیز بهره‌مند می‌شوند.

اجاره ساعتی و روزانه ون در اصفهان

شما می‌توانید هم به صورت ساعتی (برای حداقل 10 ساعت) و هم روزانه، از سرویس کرایه ون در اصفهان بهره ببرید. سرویس اجاره ساعتی ون در اصفهان، بیشتر برای امور شغلی، اداری و تفریح کوتاه‌مدت، پرکاربرد است. این سرویس حداقل برای 10 ساعت قابل استفاده است؛ اما برای نیازهای خاص مانند ترانسفر فرودگاهی، امکان اجاره برای مدت کوتاه‌تر نیز فراهم است. زیرا این گزینه نسبت به کرایه تاکسی هم راحت‌تر و هم اقتصادی‌تر است.

اجاره ون به‌صورت روزانه در اصفهان، برای افرادی موردتوجه است که به دنبال وسیله‌ای جادار و راحت برای فعالیت‌های یک‌روزه مانند سفرهای کاری و تفریحی و پیمودن مسافت‌های طولانی هستند یا قرار است از چندین مکان در طول یک روز بازدید کنند. افراد با استفاده از این سرویس، می‌توانند سفرهای گروهی خود را به تجربه‌ای دلپذیر و آسان و در عین حال اقتصادی تبدیل کنند.

اجاره ون از اصفهان به تهران

یکی از پرطرفدارترین مسیرها جهت کرایه ون برای سفر، اجاره ون تهران به اصفهان و یا اجاره ون از اصفهان به تهران است. شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا واتساپ، با ذکر مسیر خود چه از تهران به اصفهان یا چه از اصفهان به هر شهر دیگری، از قیمت اجاره ون اصفهان و موجودی ون استعلام بگیرید و اقدام به رزرو ون در تاریخ و زمان مشخص خود نمایید.

ظرفیت ون‌ اجاره ای در اصفهان

ظرفیت ون‌های مجموعه رنت کنیم، بین 10 تا 14 نفره است. اما اگر تعداد مسافران بیشتر از 14 نفر باشد پیشنهاد می‌کنیم برای راحتی بیشتر هنگام حمل‌ونقل، از سرویس اجاره ون میدل باس یا اجاره مینی بوس رنت کنیم استفاده کنید. این نوع ون‌ها و مینی بوس‌ها با ظرفیت بالا، به خصوص برای تورهای گردشگری، انتقال تیم‌های ورزشی، مهمانان مراسم خاص و همچنین سفرهای کاری و تجاری با جمعیت بالای 15 نفر، ایده‌آل هستند.

پرطرفدارترین مدل‌های ون برای اجاره در اصفهان

 • ون تویوتا هایس
 • ون هیوندای H350

انواع سرویس‌ کرایه ون با راننده در اصفهان

 • اجاره ون مسافرتی برای گشت‌وگذارهای گردشگری در اصفهان و حومه شهر
 • اجاره ون دربستی برای سفرهای خصوصی و تورهای گردشگری
 • اجاره ون برای ترانسفر فرودگاهی برای رفت‌وآمد به فرودگاه‌های نزدیک اصفهان
 • اجاره ون برای جابه‌جایی مدیران و مهمانان ویژه در اصفهان
 • اجاره ون برای سرویس مدارس و موسسات آموزشی
 • اجاره ون لوکس با راننده تشریفاتی برای مراسم‌های خاص

اجاره ون مسافرتی در اصفهان

اگر جمعیت زیادی دارید و می‌خواهید خانوادگی یا با تور گردشگری به اصفهان سفر کنید یا از اصفهان به شهرهای دیگر ایران بروید؛ می‌توانید به‌راحتی با اجاره ون مسافرتی اصفهان، به اطراف این شهر یا سایر شهرهای ایران با قیمتی ارزان و فضایی راحت و استقلال بیشتر نسبت به سایر وسایل حمل‌ونقل عمومی به سفر خود بپردازید و از آن لذت ببرید. کافی است برای کرایه ون مسافرتی در اصفهان، برنامه سفر خود را از طریق واتساپ یا برقراری تماس تلفنی با کارشناسان ما در میان بگذارید.

کرایه ون توریستی در اصفهان

اجاره ون توریستی در اصفهان با توجه به شهرت این شهر زیبا به یکی از پرجاذبه‌ترین شهرهای ایران، از دیگر سرویس‌های محبوب کرایه ون در اصفهان است برای توریست‌هایی که قصد دارند از جاذبه‌های دیدنی اصفهان بازدید کنند. این سرویس به توریست‌ها امکان می‌دهد به راحتی و با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه‌تر از تاکسی، بیشتر مکان‌های دیدنی این شهر را کشف کنند. به‌خصوص اینکه رانندگان ما حرفه‌ای و آموزش دیده هستند و به مسیرهای شهر تسلط دارند. پس اینگونه می‌توانید تجربه‌ای خوشایند و بی‌دردسر از گشت‌وگذار در شهر را برای خود و سایر مسافران رقم بزنید.

اجاره ون توریستی

اجاره ون دربستی در اصفهان

اگر قصد دارید با یک ون شخصی و دربستی در اصفهان یا اطراف آن رفت‌وآمد کنید؛ اجاره ون دربستی در اصفهان، پیشنهاد ویژه‌ای برای شما خواهد بود. از این سرویس می‌توانید برای گردش تفریحی، تور گردشگری یا جلسات کاری بدون دغدغه‌های مربوط به حمل‌ونقل عمومی، از سفر اختصاصی و متناسب با نیازها و برنامه‌های خود لذت ببرید. ون دربستی، با انعطاف‌پذیری بالا در زمان‌بندی، راحتی و امنیت بالا، گزینه‌ای عالی برای داشتن سفری با کیفیت‌تر و شخصی‌تر است.

کرایه ون تشریفاتی در اصفهان

اگر مهمان یا مهمانان ویژه‌ای دارید یا مراسم و جلسه‌ای رسمی پیش روی شما است و قصد دارید تجربه‌ای لوکس و بی‌دردسر در حمل‌ونقل برای خود و مهمان‌هایتان رقم بزنید؛ این گزینه مناسب شما است. ون‌های تشریفاتی مجموعه با طراحی داخلی شیک و امکانات پیشرفته، فضایی ایده‌آل برای استراحت، کار یا تفریح در حین سفر فراهم می‌کنند؛ با اجاره ون لوکس و تشریفاتی در اصفهان، جلسات و مراسم‌های خود را خاص‌تر کنید.

اجاره میدل باس در تهران

ویژگی‌های برجسته ون‌های اجاره‌ای رنت کنیم در اصفهان

 1. تمیز و کارواش شده قبل از هر سرویس
 2. دارای سیستم صوتی با امکان اتصال فلش، کابل CD و AUX.
 3. دارای سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مدرن
 4. دارای صندلی‌ها نرم، راحت و طراحی شده برای جلوگیری از خستگی

پرطرفدارترین مسیرهای سفر با ون اجاره‌ای در اصفهان

 • اجاره ون داخل اصفهان (به‌صورت 10 ساعته)
 • اجاره ون از اصفهان به تهران و از تهران به اصفهان
 • اجاره ون از اصفهان به شیراز
 • اجاره ون اصفهان تا کاشان
 • اجاره ون اصفهان تا شاهین شهر
 • اجاره ون اصفهان تا نطنز
 • اجاره ون اصفهان تا اردستان
 • اجاره ون اصفهان تا نائین
 • اجاره ون اصفهان تا شهرضا
 • اجاره ون اصفهان تا سمیرم
 • اجاره ون اصفهان تا گلپایگان

برای رزرو اجاره ون اصفهان و استعلام هزینه هر مسیر، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گیرید یا از طریق واتساپ با آن‌ها در ارتباط باشید.

تماس با ما

مشتریان عزیز می‌توانند سوالات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را درخصوص خدمات کرایه ون برای ما بفرستند.

جهت رزرو ون در اصفهان بر روی دکمه‌ زیر کلیک کنید. 

پیمایش به بالا