تخفیفات ویژه اجاره خودرو رنت کنیم

در شرکت رنت کنیم شما می‌توانید از تخفیفات ویژه اجاره خودرو خوبی برخوردار شوید. این تخفیفات به شما امکان این را می‌دهد تا با خیال راحت‌تری ماشین کرایه کرده و یا برای مدت طولانی‌تری بتوانید از خدمات اجاره خودرو استفاده نمایید. گاهی اوقات تخفیفات به مناسبت‌های خاصی نیز اعمال می‌شود، اما برای مشاغل نیز تخفیفات ثابت و مخصوصی در رنت کنیم در نظر گرفته شده است. با استفاده از این تخفیفات شما می‌توانید سفر مقرون به صرفه‌تر و آسوده‌تری داشته باشید.

تخفیفات ویژه دنبال کنندگان اینستاگرام

برای افرادی که صفحه اینستاگرام رنت کنیم را فالو داشته باشند، 5% تخفیف تعلق می‌گیرد. این تخفیف برای همه ماشین‌های داخل و خارج از ایران است. همچنین در صفحه اینستاگرام ما بصورت دوره‌ای کدهای تخفیفی قرار داده می‌شود که برای برخی از ماشین‌ها، مبلغ اجاره روزانه آنها در طی چند روز کاهش می‌یابد. شما با فالو داشتن یا همان دنبال کردن صفحه اینستاگرام رنت کنیم، می‌توانید از این تخفیفات ویژه اجاره خودرو مطلع شوید. شما با استفاده از آیکون پایین، می‌توانید وارد صفحه اینستاگرام رنت کنیم شده و پیج ما را فالو نمایید.

صفحه اینستاگرام رنت کنیم برای تخفیفات ویژه اجاره خودرو

تخفیف ویژه کادر درمان و معلم‌ها

برای معلمین و کادر درمان نیز در رنت کنیم تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. مقدار تخفیف برای آنها 10% بوده که برای تمامی خودروها در رنت کنیم وجود دارد. شما در هنگام ارسال مدارک مبنی بر کار خود در واتس‌اپ، این تخفیف برای شما لحاظ شده و همکاران ما این موضوع را برایتان در نظر خواهند گرفت.

تخفیفات ویژه اجاره خودرو برای معلمین و پرستارها

تخفیفات ویژه بلاگرها

برای افراد بلاگر و معروف در اینستاگرام این امکان وجود دارد که در صورت تبلیغ سایت رنت کنیم و خدمات کرایه ماشین ما در پیجشان، از اجاره خودرو رایگان استفاده نمایند. این امکان برای کرایه ماشین‌های داخل ایران و خارج از ایران ممکن است. بنابر این اگر در اینستاگرام فعالیت بلاگری دارید این فرصت را از دست ندهید و از امکانات مخصوص بلاگرها استفاده نمایید.

تخفیف برای کرایه ماشین بیش از دو ماه

اگر قصد اجاره خودرو برای زمان طولانی را دارید، این امکان در رنت کنیم برای شما فراهم شده تا از تخفیفات ویژه اجاره خودرو برای مشتریانی که قصد کرایه ماشین برای زمان طولانی را دارند، بهره مند شوید. این تخفیف برای کرایه خودرو بیش از 2 ماه بوده و باعث شده تا شما با قیمت مناسب‌تری بتوانید از خدمات اجاره خودرو در رنت کنیم، استفاده نمایید.

سوالات متداول

بله در اینستاگرام رنت کنیم تخفیفات مختلفی بر روی خودروهای اجاره‌ای وجود داشته که با دنبال کردن این صفحه می‌توانید از این تخفیف‌ها مطلع شوید.

بله در هنگام ارسال مدارک کاری خود، همکاران ما تخفیف 10 درصدی را برای کادر درمان در نظر می‌گیرند.

بله شما می‌توانید با اجاره خودرو برای زمان بیش از 2 ماه از تخفیفات خوبی برخوردار شوید.

بلاگرها، معلمین، کادر درمان و اجاره خودرو بیش از 2 ماه شامل تخفیف می‌شود.

پیمایش به بالا