اجاره ماشین در ترکیه + متصدی فارسی زبان [بدون پردخت ودیعه]

به قلم
|
|

اجاره ماشین در ترکیه

اگر می خواهید به کشور ترکیه سفر کنید باید بدانید که لازم نیست نگران رفت و آمد و وسیله نقلیه خود باشید. شرکت رنت کنیم به متقاضیان عزیز خدمات اجاره ماشین در ترکیه را ارائه می دهد. اجاره ماشین در ترکیه یکی از ارزان ترین خدمات اجاره خودرو در کشور ترکیه می باشد. کرایه خودرو در ترکیه به تمام شهروندان ترکیه ای و تمام گردشگران دارای شرایط، اجاره داده می شود. نزخ اجاره ماشین در ترکیه به صورت لیر می باشد. نرخ اجاره ون در ترکیه به صورت تومان نیز محاسبه می شود. 
اجاره ماشین در ترکیه

شرایط اجاره خودرو در ترکیه

برای اجاره خودرو در ترکیه می بایست 2 هفته قبل از سفر، خودرو مدنظرتان را رزرو کنید. کرایه ماشین در ترکیه با شرایطی بسیار آسان و قیمت مقرون به صرفه امکان پذیر است. به دلیل اینکه مشتریان ایرانی فاقد کردیت کارت (credit card) هستند، برای رنت خودرو در این کشور نیازی به پرداخت ودیعه یا ضمانت ندارند. کرایه ماشین استانبول با قوانین سابق در کشور ترکیه خدمات رسانی می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره رنت ماشین در ترکیه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

برای رزرو خودرو در ترکیه با شماره های زیر تماس بگیرید.

شهر های ترکیه برای اجاره خودرو

شرکت رنت کنیم دارای شعبه های زیادی در شهر های ترکیه می باشد. شهر های ترکیه برای اجاره خودرو به شرح زیر می باشد:
 
 •  اجاره ماشین در استانبول
 • اجاره خودرو در آنکارا
 • اجاره خودرو در ازمیر
 •  اجاره خودرو در آدانا
 • اجاره خودرو در بدروم
 • اجاره خودرو در آلانیا
 •  اجاره خودرو در دنیزلی
پس از اینکه مقصدتان مشخص شد می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و خودروی موردنظرتان را در زمان مشخص شده و شهر تعیین شده تحویل بگیرید.

قوانین رانندگی در ترکیه

قبل از رنت خودرو ترکیه باید از قوانین رانندگی در ترکیه مطلع شوید. در صورت عدم رعایت قوانین ترکیه جریمه های سنگینی را متحمل می شوید. قوانین راهنمایی و رانندگی در ترکیه شامل موارد زیر می باشد:
 1. حداقل سرعت مجاز در ترکیه 50 کیلومتر در ساعت می باشد.
 2. حداقل سن مجاز برای اجاره ماشین در ترکیه 21 سال می باشد.
 3. همراه داشتن گواهینامه و بیمه خودرو.

اجاره ماشین در استانبول

اجاره ماشین در استانبول یکی از پر طرفدار ترین  کرایه خودرو در ترکیه می باشد. استانبول شهر گردشگری ترکیه است. رنت خودرو در این شهر به راحتی قابل انجام می باشد. شما می توانید از تمام خدمات اجاره خودرو در این شهر بهره مند شوید. کرایه ماشین در استانبول با شرایطی آسان و قیمتی ارزان به متقاضیان عزیز خدمات ارائه می کند. 

اجاره ماشین بدون راننده در ترکیه

با رنت خودرو از شرکت معتبر رنت کنیم می توانید به صورت 24 ساعته و آنلاین خودروی مورد نظرتان را رزرو کنید. حداقل زمان اجاره خودرو بدون راننده در ترکیه یک روز می باشد. تمام خودروهای موجود در ترکیه مدل سال است. اجاره خودرو در ترکیه به صورت بدون محدودیت کیلومتری به مشتریان خدمات ارائه می کند. امکان تحویل و عودت خودرو در تمام شهر های ترکیه امکان پذیر می باشد. هزینه ترانسفر خودرو بر عهده مشتری می باشد. قیمت اجاره خودرو در ترکیه مقرون به صرفه و ارزان است. نرخ اجاره ماشین در ترکیه روزانه از 130 لیر شروع می شود. نوع خودرو و مدل آن بر روی قیمت اجاره خودرو تاثیر دارد.

اجاره روزانه ماشین در ترکیه

اجاره روزانه خودرو در ترکیه بدون پرداخت هیچ گونه ضمانتی امکان گذیر می باشد. اجاره ماشین در ترکیه روزانه بدون محدودیت کیلومتری رنت داده می شود. اجاره خودرو ارزان ذر ترکیه از 120 لیر شروع می شود. برای رزرو بیشتر از 1 روز می توانید از تخفیف ویژه رنت کنیم بهره مند شوید. کرایه ماشین در ترکیه دارای بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث می باشد. تمام خودروهای اجاره ای در ترکیه مدل سال می باشند.

نرخ اجاره ماشین در ترکیه

تمامی خودرو های زیر به صورت بدون راننده در اختیار مشتریان قرار می گیرد. اجاره ماشین بدون راننده در ترکیه همراه با پوشش بیمه کامل می باشد. تمام خودروهای موجود در ترکیه مدل سال می باشند. نرخ اجاره ماشین در استانبول نیز مطابق با قیمت های زیر می باشد. 
اجاره فیات ایگیا در استانبول

Fiat Egea Easy 1.4

1 روز : 230 لیر (روزانه)

اجاره فیات ایگیا در استانبول

Diesel Fiat Egea Easy

1 روز : 205 لیر (روزانه)

اجاره رنو سلیو

رنو لکیو

مدل: 2019

1 روز : 246 لیر (روزانه)

اجاره پژو 301

پژو 301

مدل: 2019

1 روز : 255 لیر (روزانه)

اجاره اپل کورسا

اپل کورسا

مدل: 2019

1 روز : 280 لیر (روزانه)

اجاره فیات پاناروما

فیات دوبلو پانامرا

مدل: 2019

1 روز : 296 لیر (روزانه)

اجاره رنو سیمبل

رنو سیمبل

مدل: 2019

1 روز : 300 لیر (روزانه)

اجاره فیات لینیا

فیات لینیا

مدل: 2019

1 روز : 312 لیر (روزانه)

اجاره رنو داستر

رنو داچیا داستر

مدل: 2019

1 روز : 336 لیر (روزانه)

اجاره دیزل فورد کروز

Diesel Ford Courier

1 روز : 790 لیر (روزانه)

مدارک لازم برای اجاره ماشین در ترکیه

رنت ماشین در ترکیه نیاز به ارائه مدارک اجاره کننده می باشد، مدارک لازم شامل موارد زیر می باشد:
 
 • اصل و کپی از تصویر گواهینامه ایرانی
 • اصل و کپی از تصویر گواهینامه بین المملی
 • کپی از تصویر پاسپورت
 • تصویر بلیط رفت به ترکیه
 • پرداخت بیعانه
موارد ذکر شده را باید برای کارشناسان ما ارسال کنید. برای چگونگی صدور گواهینامه بین المللی کلیک کنید.
شرایط اجاره ماشین در ترکیه

نحوه کرایه ماشین در ترکیه

 1. برای کرایه ماشین در ترکیه ابتدا باید بر اساس نوع خدماتی که ارائه می شود، ماشین مدنظرتان را انتخاب کنید و برای رزرو خودرو، اقدام کنید. برای تحویل خودرو در مکان و زمان درخواستی مشتری باید با کارشناسان ما هماهنگی لازم را انجام دهید.
 2. پس از رزرو خودرو، مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در ترکیه را از طریق واتساپ و یا تلگرام برای کارشناسان ما بفرستید.
 3. سپس متقاضیان محترم باید 20 درصد از مبلغ رنت خودرو را در شعبه تهران به عنوان بیعانه تحویل شرکت دهند و مابقی مبلغ را می توانند در شعبات ترکیه پرداخت کنند.
 4. پس از آن مشتری می تواند خودرو را در محل درخواست شده تحویل بگیرد. هزینه تحویل و عودت خودرو در محل درخواستی مشتری مشمول هزینه اضافی می باشد که پرداخت آن بر عهده مشتری است.
 5. مشتریان قراردادشان را هم می توانند هنگام تحویل خودرو امضا کنند.

تحویل خودرو در ترکیه

متقاضیان عزیز می توانند خودرو را در هر نقطه از کشور ترکیه تحویل بگیرند و مجددا باز گردانند. با وجود نمایندگان فعال در شهر ها و فرودگاه های ترکیه، خدمات اجاره خودرو به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد. خودروی مورد نظر را می توانید در یک شهر تحویل گرفته و در یک شهر دیگر خودرو را عودت نمایید. همچنین متقاضیان می توانند خودرو را در محل اقامت خودشان (هتل ها  و مسافر خانه) و در فرودگاه نیز تحویل بگیرند. 

اجاره ماشین با راننده در ترکیه

از اجاره خودرو با راننده در ترکیه را می توان به صورت تورهای خصوصی استفاده کرد. با اجاره خودرو ترکیه می توانید از مناطق گردشگری کشور ترکیه دیدن کنید. برای بازدید از تمامی شهر های ترکیه هزینه به صورت کیلومتری محاسبه می شود و بر عهده مشتری می باشد. تمام راننده ها مسلط به زبان فارسی و انگلیسی می باشند. خدمات اجاره خودرو با راننده نیازی به ارائه مدارک اجاره کننده ندارد. تمام مسئولیت های خودرو بر عهده راننده می باشد و اجاره کننده هیچ مسئولیتی در قبال خودرو ندارد.

خودرو های در اختیار در ترکیه

تورهای خصوصی در ترکیه شامل بازدید از مراکز تفریحی و مکان های توریستی شهر استانبول می باشد. برای بازدید از دیگر شهر های ترکیه، هزینه به صورت کیلومتری محاسبه می شود و بر عهده مشتری است. یکی از خدمات اجاره ماشین ترکیه، تورهای شخصی می باشد. شرایط کرایه خودرو در ترکیه بسیار آسان می باشد. 

اجاره ون در ترکیه

با کرایه ون در ترکیه می توانید سفر های دسته جمعی را تجربه کنید. تمام ون های موجود در ترکیه به صورت بدون راننده اجاره داده می شود. اجاره ون بدون راننده در ترکیه با قیمت مناسب و با ظرفیت 9 نفر خدمات رسانی می شود. برای اطلاع از شرایط و قیمت اجاره ون در ترکیه می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
اجاره ون فورد کاستوم

ون فورد کاستوم

1 روز : 888 لیر (روزانه)

اجاره ون بنز ویتو

بنز ویتو PVMR اتومات

1 روز : 931 لیر (روزانه)

اجاره ون فولکس واگن کراول

ون فولکس واگن کراول اتومات

1 روز : 630 لیر (روزانه)

اجاره ون بنز ویتو

بنز ویتو PVMR 1.6

1 روز : 578 لیر (روزانه)

اجاره ون فولکس واگن کراول

ون فولکس واگن کراول

1 روز : 509 لیر (روزانه)

0
(0)

0 / 5. 0

ممکن است به این مطالب نیز علاقه مند باشید
اجاره خودرو در فرودگاه شیراز
به قلم
|

شهر شیراز مرکز استان فارس و یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران به شمار می آید که به دلیل دارا بودن مراکز گردشگری و فرهنگی بسیاری، همواره یکی از مقاصد گردشگران ایرانی و خارجی بوده است. به همین دلیل فرودگاه بین‌المللی...

راهنمای جامع اجاره خودرو
به قلم
|

بیشتر مردم ترجیح می‌دهند تا به‌جای خرید خودرو، از اجاره ماشین استفاده کنند و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. اجاره ماشین به شما کمک می‌کند تا لذت رانندگی با خودروهای لوکس و لاکچری، و یا هر خودرو اقتصادی دیگر را...

مرسدس بنز SLC
به قلم
|

سال پیش خبر ناگهانی اجاره ماشین با راننده درباره احتمال خاتمه تولید مرسدس بنز SLC به گوش رسید. البته این تصمیم هنوز به‌صورت رسمی اتخاذ نشده اما به نظر می‌رسد در این لحظه هر چیزی ممکن است. مدیر بخش پرفورمنس...

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *