اجاره ون در رشت

اجاره ون تویوتا هایس
مدل: 2017-2007
۱۰ ساعت در اختیار:
3,900,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
17,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,600,000 تومان
اجاره ون هیوندای H350
مدل: 2022-2017
۱۰ ساعت در اختیار:
5,400,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
19,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
4,400,000 تومان
اجاره ون فوتون هایس
مدل: 2022-2015
۱۰ ساعت در اختیار:
3,600,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
16,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,600,000 تومان
اجاره ون برلیانس هایس
مدل: 2022-2015
۱۰ ساعت در اختیار:
3,600,000 تومان
کیلومتر برون شهری:
16,000 تومان
ترانسفر فرودگاه امام:
2,600,000 تومان

کرایه ون در رشت از رنت کنیم

 • برای اجاره ون در رشت، می‌توانید ون مد‌نظر‌تان را از نمایندگی تهران رنت کنیم رزرو کنید و در محل موردنظرتان تحویل بگیرید. 
 • دقت داشته باشید رزرو اجاره ون برای رشت از تهران، شامل هزینه بر اساس فاصله کیلومتری بین این دو شهر است که حدودا هزینه ارسال ون از تهران به رشت، به طور میانگین، 9,500,000 می‌شود.
 • برای اجاره ون در رشت از رنت کنیم، شما باید ابتدا ون مورد‌نظر خود را از لیست شعبه تهران انتخاب کنید. پس از آن، تعداد مسافران، مبدا و مقصد، برنامه‌ سفر یا گشت شهری و تعداد روز یا ساعت مورد نیاز خود را از طریق واتس‌اپ به کارشناسان ما ارسال کنید تا پیش‌فاکتور برای شما تهیه گردد.
 • برای ارتباط با کارشناسان ما می‌توانید روزانه از ساعت 8 صبح تا 23 شب (در روزهای اداری) از طریق واتس‌اپ یا شماره تلفن در تماس باشید.

قیمت اجاره ون در رشت

 • ون هیوندای (h350): 5,400,000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 19,000 تومان (کیلومتر برون‌شهری).
 • ون تویوتا هایس: 3,900,000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 17,000 تومان (کیلومتر برون‌شهری).
 • ون فوتون هایس و برلیانس هایس: 3,600,000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 16,000 تومان (کیلومتر برون‌شهری).
 • ون وانا: 3,600,000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 17,000 تومان (کیلومتر برون‌شهری).
 • مینی‌بوس (ون بزرگ) هیوندای: 3,400,000 تومان (10 ساعت در اختیار)؛ 15,000 تومان (کیلومتر برون‌شهری).

هزینه اجاره ون در رشت

به‌دلیل ارسال ون از تهران به رشت، هزینه ترانسفر آن با‌توجه‌به نوع ون و کیلومتر پیموده شده تا رشت، به‌طور میانگین حدود 9,500,000 تومان می‌شود و علاوه بر این هزینه، قیمت کرایه ون در داخل رشت بر اساس زمان موردنیاز، به صورت جداگانه محاسبه شده و به این مبلغ اضافه می‌گردد.

نحوه هزینه ترانسفر: هزینه یک بار رفت از تهران به رشت بر اساس کیلومتر برون‌شهری ون درخواستی * فاصله کیلومتری تهران تا رشت + نصف هزینه یک بار برگشت ون از رشت به تهران

هزینه سوخت ون بر عهده شرکت خواهد بود؛ اما هزینه غذا و محل استراحت راننده با مسافران خواهد بود.

شرایط اجاره ون در رشت

 • به‌دلیل حساس بودن این خودروها و نیاز به گواهینامه خاص برای رانندگی با آ‌ن‌ها، تمامی خدمات اجاره ون این شرکت به همراه راننده ارائه می‌شود و خدمات بدون راننده در دسترس نیست. 
 • فاکتورهای شرکت ما معاف از مالیات بر ارزش افزوده است؛ بنابراین در صورت نیاز به فاکتور رسمی، 10% مالیات بر ارزش افزوده به فاکتور اجاره ون اضافه نخواهد شد. 
 • لطفاً توجه داشته باشید که حداقل مدت‌زمان برای اجاره ون‌ در رشت، 10 ساعت است و در صورت تمایل به اجاره برای مدت کمتر، هزینه‌ کامل دریافت خواهد شد. 
 • رزرو ون تنها پس از صدور پیش‌فاکتور و با واریز بیعانه به حساب مشخص شده در پیش‌فاکتور، نهایی می‌شود. 
 • خواهشمندیم جهت دریافت خدمات بهتر، رزرو خود را حداقل دو روز قبل از زمان نیاز نهایی کنید.
 • هیچ هزینه‌ای خارج از مبلغ پیش‌فاکتور از شما دریافت نمی‌شود، مگر اینکه برنامه‌ شما تغییر کند و در آن صورت باید تغییرات را حین برنامه به کارشناسان ما اطلاع دهید تا فاکتور جدید صادر گردد.
 • رانندگان ما دوره‌های لازم را گذرانده و دارای عدم سوءپیشینه با ضمانت رسمی شرکت هستند. 
 • در صورت نیاز به راننده‌ای که به زبان‌های دیگر مسلط باشد، لطفاً در زمان رزرو اطلاع دهید.
 • برای رزرو ون با راننده برای بیش از 10 دستگاه به صورت هم‌زمان، در یک رنگ و مدل، لازم است حداقل یک هفته قبل، درخواست خود را به کارشناسان ما ارائه دهید.

روند اجاره ون در رشت

روند و مراحل اجاره ون از رنت کنیم

مدارک لازم برای کرایه ون در رشت

به‌دلیل اینکه ون‌های مجموعه فقط با راننده مشخص از طرف شرکت، قابل اجاره هستند؛ برای کرایه آن‌ها، نیاز به ارائه مدارک خاصی نیست. فقط جهت احراز هویت، شماره کد ملی و کپی از کارت شناسایی یکی از مسافران به‌عنوان اجاره‌کننده دریافت می‌گردد؛ همچنین پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه الزامی است.

انواع ون‌ اجاره‌ ای در رشت

 • ون‌های لوکس مانند هیوندای h350 وی‌آی‌پی 8 نفره، هیوندای h350 معمولی 13 نفره و ون مرسدس بنز ویتو 4 نفره.
 • ون‌های مسافرتی با کیفیت مانند تویوتا هایس با ظرفیت 10 تا 14 نفره، هیوندای h350 با ظرفیت 13 مسافر، ون وانا 10 نفره، برلیانس هایس و فوتون هایس با ظرفیت 10 تا 13 نفر.
 • ون‌های مسافرتی با ظرفیت بالای 14 نفر (مینی‌بوس‌ها) مانند مینی‌بوس هیوندای و ایسوزو با ظرفیت‌های 16 تا 19 نفر.

کرایه ون در رشت برای مسافرت

برای سفرهای خانوادگی بزرگ، دوستانه، تورهای گردشگری یا سفرهای گروهی کاری که نیاز به جابه‌جایی تعداد زیادی افراد در یک زمان است. اجاره ون‌های با کیفیت‌ بالاتر و ظرفیت 10 تا 14 نفره مثل تویوتا هایس و هیوندای h350 توصیه می‌شود.

در این حالت اگر ون، استفاده برون‌شهری داشته باشد؛ هزینه کرایه آن بر حسب نوع ون و کیلومتر برون‌شهری آن، محاسبه می‌شود.

اما اگر برای گشت داخل شهر رشت، ون مورد استفاده قرار گیرد؛ هزینه آن بر حسب تعداد ساعت (حداقل 10 ساعت) محاسبه می‌گردد و جهت اجاره برای زمان کمتر، همان هزینه کامل 10 ساعت محاسبه می‌گردد و برای ساعات اضافه، مبلغ اضافه متناسب با مدل ون دریافت خواهد شد.

اجاره ون در رشت برای گشت‌های شهری و توریستی

برای دیدن جاذبه‌های گردشگری در رشت و اطراف آن، انواع ون‌ها برای کرایه مناسب هستند. برای گشت داخل شهر رشت، هزینه کرایه بر حسب تعداد ساعت (حداقل 10 ساعت) محاسبه می‌گردد و جهت اجاره برای زمان کمتر، همان هزینه کامل 10 ساعت محاسبه می‌گردد و برای ساعات اضافه، مبلغ اضافه متناسب با مدل ون دریافت خواهد شد.

اجاره ون در رشت برای امور تجاری

شرکت‌ها و موسسات می‌توانند برای برنامه‌های آموزشی، کنفرانس‌ها، جابه‌جایی کارمندان یا دیگر نیازهای حمل‌ونقل سازمانی از ون استفاده کنند. اجاره ون‌هایی همچون تویوتا هایس، برلیانس و فوتون هایس برای امور کاری، مناسب هستند. همچنین برای امور تشریفاتی تجاری مانند کنفرانس‌های خاص، می‌توان ون‌های لوکس‌تری همچون ون مبله هیوندای h350 را کرایه کرد.

در صورت نیاز به بیش از 10 دستگاه ون به‌صورت همزمان، هم‌رنگ و در یک مدل برای امور تجاری و کاری، حتما از یک هفته قبل، نسبت به رزرو آن‌ها اقدام نمایید.

تماس با ما

مشتریان عزیز می‌توانند سوالات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را درخصوص خدمات کرایه ون برای ما بفرستند.

جهت رزرو ون در رشت بر روی دکمه‌ زیر کلیک کنید. 

سوالات متداول

ظرفیت ون‌های اجاره‌ای در رشت، از 10 تا 14 نفر متغیر است.

برای اجاره ون با راننده در رشت، نیاز به ارائه مدارک از سمت شما نیست؛ تنها پرداخت مبلغ بیعانه و احراز هویت شما لازم است.

 

● حداقل زمان کرایه ون در رشت، 10 ساعت است و در صورت نیاز به زمان کمتر، همان هزینه کامل برای 10 ساعت در اختیار اخذ خواهد شد.

خیر؛ به‌دلیل حساس بودن این خودروها و نیاز به گواهینامه خاص جهت رانندگی با آن‌ها، این خودروها فقط به‌صورت با راننده مجرب از طرف شرکت، اجاره داده می‌شوند.

بله؛ شما می‌توانید با پرداخت هزینه کرایه مسیر پیموده شده بر حسب کیلومتر مسافت و نوع ون درخواستی، ون را با راننده در هر شهر از ایران در اختیار داشته باشید و تحویل دهید.

پیمایش به بالا