راهکار سفری ارزان‌تر به دبی با اجاره خودرو

اجاره خودرو ارزان در دبی

می‌دانید که سفر به دبی با توجه به ویژگی‌های این شهر می‌تواند برای شما گران تمام شود. اما راه‌هایی هم برای کم کردن هزینه‌های سفر به دبی وجود دارد که اجاره خودرو در دبی از همین راهکارها است. در ادامه با ما باشید تا بگوییم که چرا اجارۀ خودرو می‌تواند هم سفری جذاب و هم ارزان‌تر به شما هدیه دهد.

چرا باید در دبی خودرو اجاره کنیم؟

اولین دلیل برای ترجیح اجاره خودرو در دبی میان مسافران همیشه راحتی، آزادی عمل و لذت بردن بیشتر از سفر پیش‌رو برای آن‌ها است. پس با این مقدمه به نوعی نتیجه هم می‌رسیم، که اجارۀ خودرو در سفر بهترین گزینه برای شما که قصد به این شهر را دارید، در چندین ابعاد مختلف از جمله بعد اقتصادی است. حال به اثبات این گزاره می‌پردازیم

اولین دلیل برای انتخاب اجاره کردن خودرو در مسافران دبی همیشه راحتی، آزادی عمل و لذت بردن بیشتر از سفر پیش‌رو برای آن‌ها است. پس با این مقدمه به نوعی نتیجه هم می‌رسیم، که اجارۀ خودرو در سفر بهترین گزینه برای شما که قصد به این شهر را دارید، در چندین ابعاد مختلف از جمله بعد اقتصادی است. حال به اثبات این گزاره می‌پردازیم:

اجاره خودرو، کم‌هزینه یا پرهزینه؟

شما در اجارۀ خودرو چندین گزینه برای انتخاب ماشین دارید، فرصت رانندگی با گران‌ترین و لوکس‌ترین ماشین‌ها را می‌توانید به راحتی برای خود فراهم کنید و در خیابان‌های کم‌نظیر این شهر به گشت و گذار بپردازید. با توجه به مدل اینگونه ماشین‌ها قاعدتاً هزینه‌ای که بابت آن نیز باید پرداخت کنید مبلغ قابل توجهی است

اجاره خودروی ارزان در دبی

اما اجاره خودرو فقط در این بخش خلاصه نمی‌شود، تنوعی که در تعداد و مدل خودروهای اجاره‌ای وجود دارد، کار شما را راحت می‌کند. اگر بخواهید می‌توانید ماشین‌های ارزان‌قیمتی را نیز اجاره کنید. با توجه به آنکه تمامی خودروهای موجود برای اجاره در دبی، تولید برندهای مطرح در جهان هستند. پس حتی خودروهای ارزان‌قیمت‌تر نیز از کیفیت قابل قبولی برخوردارند. در اینجا لیستی کوتاه از نوع و قیمت برخی خودروهای اجاره‌ای در رنت‌کنیم، شعبه دبی وجود دارد که با نگاهی کلی می‌توانید خودروی مدنظرتان را از بین آن‌ها پیدا کنید:

مقاله پیشنهادی: راهنمای رانندگی در دبی، همه‌چیز برای رانندگی ایمن در دبی

 رنج قیمت (روزانه)

مدل ماشین

80 to 120 AED

ماشین‌های اقتصادی

150 to 250 AED

ماشین‌های نیمه‌اقتصادی

300 to 500 AED

ماشین‌های لوکس

500 to 800 AED

ماشین‌های لوکس شاسی‌بلند

800 to 1000 AED

ماشین‌های سوپر لاکچری

برای دیدن موارد بیشتر می‌توانید به صفحۀ اجاره خودروی ارزان در دبی مراجعه کنید

اجاره خودرو در دبی

چرا اجاره خودرو در دبی گزینه بهتری است؟

اجاره خودرو در دبی می‌تواند به چندین دلیل، گزینه معقولی از نظر اقتصادی برای شما باشد. در ادامه چند دلیل را برای شما توضیح می‌دهیم:

مقالۀ پیشنهادی: هزینه سفر به دبی

هزینه‌های حمل و نقل عمومی

گاهی هزینه‌های رفت‌و‌آمد با وسایل حمل و نقل عمومی در دبی به قدری زیاد است که مسافران را از ماندن طولانی‌مدت در دبی منصرف می‌کند. گاهی هم می‌خواهید جایی بروید که به آنجا نه مترو و نه تاکسی دسترسی ندارند. درحقیقت چنین شرایطی ناگزیر باعث می‌شوند که شما به گزینۀ کم‌هزینه‌تری چون اجارۀ خودرو روی بیاورید. چه چیزی بهتر از اینکه پول خودتان را باوجود سفر به شهر لوکسی چون دبی، تا حد معقولی نگهداری کنید؟

قیمت سوخت

به دلیل وجود منابع نفتی زیاد در کشور امارات متحده عربی، سوخت در دبی ارزان است. بنزین سوپر  به ازای هرلیتر 3.4 درهم و قیمت گازوئیل در سال جاری 3.40 در ازای هرلیتر است. درحقیقت با یکبار پر کردن باک ماشین اجاره‌ای خود، می‌توانید مسافت بسیار زیادی را بدون پرداخت هزینه‌های بالای تاکسی در دبی بپیمایید.

پارکینگ‌های ارزان

 در سال‌های اخیر در بسیاری از مناطق دبی، پارکینگ‌های بزرگی ساخته شده است که شما می‌توانید در تمام ساعات شبانه‌روز ماشین‌های خود را به آن‌ها بسپارید. بسیاری از مراکز تجاری دبی نیز مجهز به پارکینگ هستند تا یکی از بزرگ‌ترین معضلات حمل ماشین شخصی را رفع کنند. در ادامه نام چند پارکینگ مهم در دبی نوشته شده است:

امکانات

پارکینگ

طبقاتی، تجاری، ظرفیت بالا

پارکینگ بزرگ دبی مال

طبقاتی، تجاری، ظرفیت بالا

پارکینگ مال آو اماراتس

پارکینگ‌های متعدد و رایگان

پارکینگ‌های منطقۀ قدیمی دیره

وجود فضای رقابتی در این حوزه

با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از سرکت‌ها در دبی مشغول به فعالیت در زمینه اجاره خودرو در دبی هستند و فضای رقابتی میان آن‌ها، قیمت‌های پیشنهادی نیز جنبه رقابتی به خود گرفته است و این در نهایت باعث کاهش قیمت‌ها می‌شود.

 وجود ماشین‌های جدید

شرکت‌های اجاره خودرو در دبی عموماً از خودروهای مدل جدید و نو استفاده می‌کنند. این مسئله باعث کمتر شدن هزینه‌های نگهداری، تعمیر و استهلاک خودروها می‌شود و همین باعث پایین آمدن قیمت اجاره خودرو در دبی شده است

اجاره خودرو در دبی

مدت‌ زمان اجاره

برخی از شرکت‌های اجاره خودرو تخفیفات خاصی را برای اجاره‌های طولانی‌مدت ارائه می‌دهند. این گزینه برای مسافرانی که قصد اقامت‌های میان‌مدت و بلند‌مدت در دبی را دارند، بسیار گزینه مناسبی باشد.

چگونه می‌توانیم با اجارۀ خودرو در دبی سفری کم‌هزینه‌تر داشته باشیم؟

اگر قصد دارید با اجاره خودرو در دبی سفر ارزان‌تری را تجربه کنید، راهکارهای زیر می‌تواند به شما کمک کند:

  • انتخاب خودروی مناسب: شما گزینه‌های متعددی را پیش‌روی خود دارید. می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که دارید و خودرویی که دلخواهتان است، انتخاب کنید.
  • جلوگیری از هزینه‌های اضافی: بهتر است قبل از اجاره خودرو، کاملاً به قوانین و ضوابط مربوطه مسلط باشید تا از هزینه‌های احتمالی جریمه و موارد مشابه جلوگیری کنید.
  • حداکثر استفاده از خودرو: سعی کنید به نحوی از خودرو استفاده کنید که بیشترین استفاده را در بیشترین ساعات روز از آن ببرید. مثلاً اگر قصد دارید چندین مکان مختلف را در یک روز بازدید کنید، برنامه‌ریزی کنید تا بتوانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

مقالۀ پیشنهادی: معرفی 8 مکان دیدنی که برای بازدید از آن‌ها باید حتماً ماشین اجاره کنیم

سخن پایانی

اجاره خودرو در دبی می‌تواند گزینه‌ای اقتصادی و موثر برای سفر به این شهر باشد. با توجه به قیمت‌های پایین سوخت و وجود پارکینگ‌های مناسب، این انتخاب می‌تواند هزینه‌های حمل و نقل شما را کاهش دهد. در رنت‌کنیم با وجود گزینه‌های متعدد و با رنج قیمت‌های گوناگونی که در خودروها وجود دارد، می‌توانید به راحتی با توجه به بودجه‌ای که دارید، ماشین دلخواهتان را اجاره کنید. جالب است بدانید که تعداد زیادی از ماشین‌های محبوب رنت‌کنیم نیز خودروهای قیمت متوسط و حتی ارزان قیمتی هستند.

 

سوالات متداول

1- آیا اجاره خودرو در دبی ارزان است؟

بله، در سفر به دبی اجاره خودرو باعث می‌شود پول بیشتری را نسبت به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای خود نگه‌دارید.

2- اجاره خودرو در دبی چقدر هزینه دارد؟

شما در (رنت کنیم) می‌توانید از حداقل اجاره روزانه 2500 میلیون تومان، خودرو اجاره کنید.

3- آیا اجاره خودرو در دبی ارزان‌تر از تاکسی است؟

بله برای سفرهای بیش از 2 روز، استفاده از خودروی اجاره‌ای به‌صرفه‌تر است.

4- چرا خودروی اجاره‌ای در دبی به پول زیادی نیاز ندارد؟

مواردی چون قیمت پایین سوخت، فضای رقابتی در این حوزه و وجود ماشین‌های باکیفیت و نو در دبی در این مسئله موثر هستند