8 مورد از مشکلات اجاره خودرو

مشکلات اجاره خودرو

مشکلات اجاره خودرو یکی از معضل های مهم در زمینه اجاره و رنت خودرو است. از قرار داد شرکت ها گرفته شده تا بیمه و پرداخت خسارت تصادف، جزو مشکلات مهم رنت خودرو است. در این مقاله ما به همه موارد و مشکلات اجاره خودرو اشاره کرده ایم و راه حل هایی را به شما ارائه داده ایم که در هنگام اجاره خودرو

به احتمال زیاد شما بارها این جمله را شنیده و یا گفته اید. من اگر تا آخر عمر هم کار کنم نمی توانم یک خودرو خوب بگیرم.
باید گفت که با شرایط کنونی خرید خودرو لوکس از پس هر کسی بر نمی آید. شاید بعضی از افراد هرچقدر هم که تلاش کنند نمی توانند خودرویی چند صد میلیونی بخرند.
راه حلی که مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و می توان در نظر گرفت اجاره خودرو است.
اجاره خودرو به دنبال خود معایب و مزایایی را به همراه دارد. رنت خودرو فرآیندی است که علاوه بر اینکه شرکت اجاره خودرو باید در کرایه ماشین های خود دقت و بررسی کامل را به عمل بیاورد، شخص اجاره کننده نیز برای رنت خودرو نیاز به یک سری شرایط و بررسی ها دارد.

ما در اینجا تعدادی از مشکلات اجاره خودرو که ممکن است برایتان پیش بیاید اشاره کرده ایم پس با ما همراه باشید.

مشکلات اجاره خودرو

متاسفانه در زمینه کرایه ماشین مواردی و مشکلاتی وجود دارد که از طرف شرکت های اجاره خودرو سر می زند. به همین دلیل اگر برای سفرهای خارج از شهر و یا سفرهای کاری خود نیاز به خودرو دارید، باید کاملا به نکات و موارد ذکر شده در قرار داد بین خود و شرکت آشنایی کامل داشته باشید.
در ادامه مقاله به بررسی مشکلاتی که در اجاره ماشین ممکن است با آن روبه رو شوید و باعث دردسر شما شود خواهیم پرداخت.

مشکلات فنی خودرو

مشکلات فنی خودرو از جمله دغدغه هایی است که امکان دارد در زمان اجاره خودرو ذهن افراد را به خود مشغول نماید. استرس و نگرانی در مورد این موضوع شاید یکی از مشکلات مهم در زمینه اجاره خودرو باشد.

بسیاری از خودروهای اجاره ای هستند، که به دلیل تصادف خسارت و آسیب های زیادی را به خود دیده اند. همین مورد باعث نگرانی تعداد زیادی از مشتریان اجاره خودرو شده است . چرا که این خودروها دیگر کیفیت اولیه خود را نداشته.
در اغلب موارد دیده شده که شرکت های اجاره ماشین به دلیل متقاضیان زیاد فرصت چکاپ خودورهای خود را نداشته. به همین دلیل خودرو را با مشکلات فنی به مشتری تحویل می دهند. همین مورد باعث به وجود آمدن نارضایتی بیشتر افراد شده است.
باید گفت که این نگرانی بیشتر مربوط به افرادی است که سفرهای طولانی مدت داشته و یا دوست دارند از خودروهای لوکس استفاده کنند.
در صورتی که شما جزو این دسته از افراد هستید باید بگوییم که شرکت رنت کنیم تمام خودروهای خود را قبل از تحویل معاینه فنی کرده و یک خودرویی سالم را تحویل شما خواهد داد.
ما می توانیم به شما این قول را بدهیم که خودرو مورد نظر خود را بدون هیچ گونه مشکلی دریافت خواهید کرد.

تاخیر در تحویل خودرو اجاره ای

تحویل ندادن به موقع خودرو بیشترین شکایت مشتریان موسسات اجاره ماشین را تشکیل می دهد. مشتریان اجاره خودرو که موعد تحویل خودرو آن‌ها به تاخیر افتاده است با مراجعه به شرکت معمولا با این پاسخ مواجه می‌شوند که زمان تحویل مشخص نیست. در نهایت به آن‌ها وعده تحویل خودرو در ساعات دیگر و روزهای آینده را می دهند.
تحویل به موقع خودرو، جزء تکالیف شرکت های خودرو است. لازم است شرکت‌های اجاره ماشین با در نظر گرفتن راهکار‌های عبور از این مشکل، زمان تحویل خودرو را برای مشتریان خود مشخص کنند. اما این نکته قابل توجه است که رنت کنیم به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های کرایه ماشین تحویل به موقع خودرو را جزو اهداف مهم در ارائه خدمات به مشتریان خود قرار داده است. ما همواره کوشیده ایم که رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

 

شرکت بزرگ رنت کنیم به شما این قول را می دهد اگر خودرو شما به موقع تحویل داده نشد حتما به دلیل اتفاق غیر منتظره و یا تصادف بوده است. یکی از مهمترین ویژگی رنت کنیم نسبت به شرکت های دیگر تخفیف ویژه ای است که شرکت برای مشتریانی که تاخیر در تحویل داشته، در نظر گرفته شده است.

اجاره خودرو با راننده

یکی از مشکلات اجاره خودرو با راننده، راننده ای است که شرکت های اجاره خودرو برای خدمات رسانی به مشتریان خود در نظر می گیرند. رانندگان شرکت های اجاره خودرو باید افرادی مجرب و آشنا با امور ترانسفر باشند. اما در بیشتر موارد مشاهده شده که افرادی در این زمینه کار می کنند که حتی زبان انگلیسی بلد نبوده و با تشریفات نیز آشنایی ندارند.

حق بیمه قرارداد اجاره خودرو

داشتن بیمه برای خودروهای اجاره ای یک سر سود و یک سر ضرر است. چرا که اگر با خودرو اجاره ای تصادف کنید طبق قرار داد تمام شرکت های اجاره خودرو شما باید هزینه خسارت را پرداخت کنید.
مشکل این جاست که ممکن است خسارت پیش آمده گاهی واقعا یک خسارت بزرگ باشد. چرا که اگر شما یک خودرو گران قیمت مانند بنز را رنت کرده باشید باید خسارتی به مبلغ 10میلیون تومان تا ۵۰ میلیون تومان بپردازید. این یک ریسک بزرگ است.
حال مشکلی که ممکن است به ذهنتان خطور کند این است که ماشینی را اجاره کردید و خود اجاره کننده به آن خسارت وارد کرده تا از شما قرامت آن را بگیرد.

برای مشاهده شرایط اجاره خودرو با راننده کلیک کنید.

شرایط بیمه و کیلومتر مجاز روزانه شرکت رنت کنیم

تمامی خودروهای این شرکت تحت پوشش بیمه کامل می باشند. یکی از تضمین های که شرکت رنت کنیم به مشتریان خود می دهد بیمه CWD و قرارداد رسمی است. این بیمه نوعی پوششی مخصوص خودروهای اجاره است.
شرایط بیمه اجاره خودرو در شرکت به این صورت که اگر خسارت وارده به ماشین اجاره شده کمتر از 1 میلیون تومان باشد پرداخت خسارت به عهده مشتری و اگر بیشتر از 1 میلیون تومان باشد پرداخت آن به عهده شرکت اجاره خودرو است.

هزینه خسارت تصادف با خودرو اجاره ای چگونه است؟

خودرو طرف مقابل: خسارت بیش از 6.000.000 تومان بر عهده مشتری میباشد.
خودرو رنت کنیم: خسارت های کمتر از 2.500.000 تومان بر عهده مشتری است.

هزینه افت خودرو

افت خودرو یکی از مسائلی است که پس تصادف پیش می آید. خب این موضوع بسیار مهمی است. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که اگر با خودرو اجاره تصادف کنید خسارات آن چگونه پرداخت می شود ؟آیا پرداخت تمام خسارت ها برعهده شماست؟ هزینه افت ماشین چگونه مساحبه می شود؟
ذکر این نکته ضروری است که تمامی خودرو های موجود در این مجموعه در بالاترین سطح کیفیت فنی وهمچنین دارای بیمه مسافرتی کامل است.

هزینه افت ماشین چگونه محاسبه می شود؟

هزینه افت ماشین بعد از تصادف های با خسارت بالا به وسیله کارشناس محاسبه میگردد. برای محاسبه هزینه افت ماشین، کارشناسی که مورد تایید مشتری و شرکت است خسارت را بررسی کرده و هزینه را محاسبه می کند.

قرارداد رسمی در اجاره خودرو

حتما برای شما پیش آمده که زمانی که می خواهید خودرو اجاره کنید، شرکت به شما قرارداد رسمی نداده و هیچ تضمینی بین شما وشرکت اجاره خودرو وجود ندارد. رنت کنیم یکی از معتبرترین شرکت های اجاره خودرو برای اجاره خودرو قرار داد رسمی را برای شما فراهم کرده است.