چرا رنت خودرو بهتر از خرید آن است؟

مزیت های اجاره خودرو

وقتی صحبت از سفر می‌شود، برخی از مردم ترجیح می‌دهند با هواپیما سفر کنند. برخی دیگر سفرهای زمینی را دوست دارند و ترجیح می‌دهند با اتوبوس و یا قطار سفر کنند. عده‌ای دیگر از مردم سفر با خودرو شخصی را به دیگر راه‌ها، ترجیح می‌دهند. در این زمان، صحبت از کرایه ماشین می‌شود. اجاره خودرو در تهران و سایر شهرها، یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر و انجام امور شخصی شما است.

شرایط کرایه خودرو

شرایط و مدارک لازم برای رنت ماشین در هر شرکتی، متفاوت است.

قبل از اقدام برای کرایه ماشین، بهتر است مدارک و شرایط خودرو مدنظر خود را بررسی کرده و پس از آن برای رزرو خودرو خود، اقدام کنید.

شرایط لازم برای اجاره اتومبیل در شرکت رنت کنیم عبارتند از:

  1. شرایط سنی مناسب (داشتن حداقل سن 20 سال)
  2. گواهینامه رانندگی
  3. نیاز به ارائه مدرکی معتبر برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت
  4. ارائه کپی از کارت شناسایی معتبر
  5. کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک

پس از بررسی شرایط و مدارک موردنیاز، می توانید خودرو خود را با راننده و یا بدون راننده رنت کنید.

اجاره ماشین با راننده

یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی که رانندگی را دوست ندارند و یا از رانندگی کردن در شهر و یا مسیرهای طولانی خسته شده اند، اجاره ماشین با راننده است. برای رنت خودرو با راننده، نیاز به ارائه هیچگونه مدرک خاصی نیست و تمامی خسارات و جریمه ها، بر عهده ی راننده می باشد.

اجاره ماشین بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده، در تهران و دیگر شهرهای ایران، بسیار پرطرفدار می باشد.

شما می توانید، خودرو لوکس و یا اقتصادی، ماشین عروس و سایر خودروهای دیگر را بدون راننده کرایه کرده و در زمان و محل مدنظر، آن را تحویل بگیرید.

متقاضیان خارج از ایران نیز می توانند به راحتی از شرکت رنت کنیم، خودرو موردنیاز خود را کرایه کنند و بدون هیچ نگرانی به سفر کاری و یا گردشی خود، بپردازند.

مزایای رنت ماشین پیست؟

  • عدم از دست دادن هزینه های استهلاک

مزیت بزرگ استفاده از کرایه ماشین در مقایسه با داشتن ماشین شخصی خود، در هنگام اجاره ماشین این است که هزینه های استهلاک کاهش نمی یابد. مصرف کنندگان نه تنها از استفاده کامل از انواع خودروها یا مدل خودروهایی که کرایه ماشین با راننده ارائه می دهد بهره مند می شوند، بلکه راننده در هنگام رانندگی خودرو نگرانی در مورد خرابی وسیله نقلیه نخواهد داشت. در بسیاری از موارد، هنگامی که مصرف کننده خودرو مسافت های طولانی رانندگی کند، یک ماشین جدید بیش از ۳۰ درصد از ارزش کلی خود را از دست خواهد داد.

  • تعمیر و ترمیم خودرو

اگر به طور معمول خودروی خود را بازرسی و تعمیر نکنید، نتیجه بسیار فاجعه بار خواهد بود که منجر به پرداخت هزینه های هنگفت در زمان تعمیرات اساسی ناشی از سهل انگاری از جانب مالک خودرو می شود.

در هنگام کرایه ماشین، دیگر نیازی به هزینه های بسیار زیاد تعمیرات ندارید. شرکت های کرایه ماشین این اقدامات نگهداری و تعمیر را پس از استفاده هر مشتری انجام می دهند و اجاره کننده خودرو تنها با بنزین یا گاز زدن به خودرو می تواند از آن استفاده می کند.

  • پشتیبانی 24 ساعته خودرو

اگر در جاده و یا هرجای دیگر، خودرو شما دچار مشکل شد، می توانید با شرکت اجاره خودرو خود تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن، مشکل و یا نقص فنی ماشین خود را برطرف کنید.

  • مدل های متنوع

یکی از بزرگترین مزایای کرایه ماشین، طیف وسیعی از خودرو ها و مدل هایی است که برای مدت زمان اجاره ارائه می دهند. این مدل ها می تواند شامل مدل های کوچک و اقتصادی هاچ بک تا مدل های غول پیکر و شاسی بلند باشد.

شما می توانید با توجه به علاقه و بودجه خود، ماشین موردنظر خود را کرایه کرده و از رانندگی با آن لذت ببرید.

در اکثر شهرهای بزرگ حتی اگر خودرو مورد نیاز شما در فهرست یکی از شرکت های اجاره خودرو موجود نباشد، شرکت های دیگری در محل وجود خواهند داشت که نیاز شما را برطرف کنند. پس شما می توانید، در هر شهری که هستید، به راحتی از مزایای اجاره خودرو بهره‌مند شوید.