70 سالگی پورشه اسپرت

به قلم
|
|
اجاره ماشین پورشه باکستر 718

اگر میخواهید سری به جذابترین کلکسیون پورشه های کلاسیک بزنید بایدد راهی آلمان شوید. این مقدمه ای بود برای معرفی نمایشگاه پورشه های کلاسیک که در برلین آلمان برگزار شد.
برلین همان جایی بود که پورشه برای اولین بار اجاره پیدا کرد که. مددل ۳۵۶ خود را ساخته و عرضه کند.
امسال برای گرامی داشت این اتفاق تاریخی پورشه نمایشگاه اجاره ماشین بدون راننده ویژه ای را در برلین آلمان برگزار کرد.

این نمایشگاه نشان دهنده لحظات تاریخی مهم پورشه است. همه محصولات از اولین 356 رودستر گرفته تا کانسپت میژن E جدید در این رویداد حضور دارند.
همچنین یک میلیونمین دستگاه از پورشه 911 تولیدی به همراه باکستری ویژه، خودروی مسابقه‌ای 917/20 Pink Big و پانامرا توربو S E-Hybrid اسپورت توریسمو نیز در این نمایشگاه دیده می‌شوند.

اجاره ماشین

مدیر موزه پورشه می‌گوید:

پیام نمایشگاه ما این است: روح خلاقیت که در طول 70 سال گذشته باعث شده پورشه یکی از پرسودترین خودروسازان دنیا باشد و همچنان تجربه برند منحصربه‌فردی را در آینده ارائه کند.

این نمایشگاه اجاره ماشین با راننده در برلین و در تأسیسات گروه فولکس‌واگن برپا شده است. مدیران پورشه به مدت هفت روز و از ساعت 10 صبح تا 8 شب پذیرای بازدیدکنندگان خواهند بود و البته هیچ هزینه‌ای بابت ورودی دریافت نمی‌شود.

این تنها یکی از چند فعالیت ویژه پورشه برای گرامی داشت هفتادمین سالگرد تولید محصولات اسپورت خود است.
نمایشگاه ویژه دیگری نیز در موزه Zuffenhausen برگزار خواهد شد. حسی به ما می‌گوید سورپرایزهای بیشتر پورشه در سال جاری رو خواهد شد!

0 / 5. 0

ممکن است به این مطالب نیز علاقه مند باشید
اجاره ماشین پورشه پانامرا
به قلم
|

پورشه پس از گذشت نزدیک به پنج سال از معرفی کانسپت پانامرا اسپرت توریزمو، سرانجام مدل تولیدی آن را در گردهمایی 2017 ژنو به نمایش عموم درآورد. اجاره ماشین نسخه نهایی شباهت زیادی به مدل مفهومی قبلی دارد و طراحی...

فاصله تهران تا شیراز
به قلم
|

مسافت و فاصله تهران تا شیراز حدودا 930 کیلومتر است که برای این سفر باید حدود 10 ساعت زمان با ماشین شخصی در نظر بگیرید. البته این زمان و مسافت بستگی ممکن است باتوجه به مسیر انتخابی و وسیله نقلیه...

مک لارن
به قلم
|

در جاده‌های پرتنش و مسیرهای پیچیده دنیای فرمول یک، نقش رانندگان به عنوان قهرمانانی با استعداد و توانمندی‌های بی‌نظیر بسیار مهم است. یکی از نام‌هایی که اخیراً به خود جای داده و توانسته با مهارت‌های خود نظرات را به خود...