خودرو های محبوب آمریکایی ها

به قلم
|
|
فورد موستانگ

آمریکایی ها بر خلاف سایر مردم جهان که شیفته خودروهای ایتالیایی و آلمانی مطرح هستند خودروهای ساخت آمریکا را ترجیح میدهند. خودروهایی مانند فورد موستانگ در رده بالاتری خودروهای رویایی آمریکایی ها در سال 2018 قرار دارند.

مطابق تحقیقی که شرکت «گلد ایگل» اجاره ماشین با راننده در شیکاگو، ایالات ایلینویز امریکا انجام داده، دومین جایگاه مربوط به تسلا مدل S است و پس از آن نوبت به مدل‌های جیپ رنگلر، کوروت و کامارو می‌رسد.

این شرکت تأمین‌کننده قطعات اتومبیل، تعداد ۲۰۰۰ مالک خودرو را در سراسر کشور مورد بررسی قرار داده و به این نتیجه رسیده که بسیاری از افراد که خود را به عنوان کارشناس در این زمینه معرفی می‌کنند، موستانگ را به عنوان خودروی رؤیایی‌شان انتخاب می‌کنند. این در حالی است که در نظر افرادی که خود را با دانش کم در رابطه با اتومبیل‌ها معرفی می‌کنند، تسلا یک خودروی ایده‌آل است.

اجاره ماشین

مدل S خودروی رؤیایی برای نسل هزاره (متولدین سال ۲۰۰۰ میلادی به بعد) است، امّا مسن‌تر‌های نسل ایکس (معادل نسل متولد دهه ۴۰ و ۵۰ شمسی) کامارو رو انتخاب می‌کنند. خیلی عظیم متولدین دوره انفجار جمعیتی نیز رؤیای یک کوروت را در سر می‌پرورانند.

خانم‌هایی که در این تحقیق شرکت‌ کرده‌اند، با اختلاف زیاد، رنگلر، فورد موستانگ و کامارو را انتخاب کرده‌اند
و این در حالی است که انتخاب‌های اول آقایان به مدل S و کوروت اختصاص دارد. تعداد زیاد طرفداران تسلا در ساحل غربی و جنوب غربی، عاملی است که بر آمار خودروهای رؤیایی در هر منطقه از کشور امریکا تأثیر گذاشته است.

طرفداران اجاره ماشین بدون راننده فورد موستانگ بیشتر در غرب میانه و جنوب شرق ایالات متحده زندگی می‌کنند. جالب اینکه که مردم ساکن در ایالت‌های کوهستانی مانند کلرادو، به هیچکدام از خودروهای بالا علاقه‌مند نیستند و یک رنج‌ روور را به عنوان خودروی رؤیایی‌شان ترجیح می‌دهند؛ خودرویی که مسلماً گزینه بدی نیست.

0 / 5. 0

ممکن است به این مطالب نیز علاقه مند باشید
اجاره پرادو در کیش
به قلم
|

کیش، جزیره‌ای زیبا در خلیج فارس، با سواحل زیبا و امکانات تفریحی فراوان، مقصدی محبوب برای گردشگران است. اجاره خودرو پرادو در این جزیره زیبا و گرمسیری، یک انتخاب هوشمندانه برای تجربه بهترین‌ها است. پرادو، با قابلیت‌های فراوان در عبور...

فورد موستانگ
به قلم
|

آمریکایی ها بر خلاف سایر مردم جهان که شیفته خودروهای ایتالیایی و آلمانی مطرح هستند خودروهای ساخت آمریکا را ترجیح میدهند. خودروهایی مانند فورد موستانگ در رده بالاتری خودروهای رویایی آمریکایی ها در سال 2018 قرار دارند. مطابق تحقیقی که...

اجاره خودرو ارزان در دبی
به قلم
|

می‌دانید که سفر به دبی با توجه به ویژگی‌های این شهر می‌تواند برای شما گران تمام شود. اما راه‌هایی هم برای کم کردن هزینه‌های سفر به دبی وجود دارد که اجاره خودرو در دبی از همین راهکارها است. در ادامه...